ביז'ו חוזר הביתה (צילום: צ'ינו פפראצי)
ביז'ו אמש. הבית בהלם | צילום: צ'ינו פפראצי

ביז'ו לא ישן דקה הלילה, אבל זה ממש לא מונע ממנו להיות חד וחריף מתמיד בבוקר שאחרי ההדחה ולתקוף את יריביו המיתולוגיים בבית, רוני וגילי מיילי. "היו אנשים כאלה בכלל?", הוא עוקץ, "רוני וגילי מיילי לא בסטטוס של אנשים שאני רוצה לדבר איתם בחוץ, שיהיה להם בהצלחה בדרך שהם בחרו לעצמם. אני לא שמעתי על האנשים האלה. המיילים לא פגעו בביז'ו בגדול, הם פגעו בקהילה ההומו-לסבית, בלבנה המדהימה והרגישה, בטהוניה, באנשים חלשים. מי שפוגע בחלשים לא יכול להיות חבר של ביז'ו. ביז'ו אוהב את האנשים הפשוטים, בגובה העיניים".

אתה בטוח הולך לראות את גילי בשלל אירועים אליהם תגיע בימים הקרובים, מה תעשה?
"אני מאמין שהוא יעבור לצד השני של המדרכה ביוזמתו. אני רואה אותו בתור אוויר".

קמת קרבי הבוקר.
"האמת שלא ישנתי בכלל. אי אפשר. האדרנלין מאוד מטורף, אי אפשר להסביר. ניסיתי לישון התהפכתי במיטה, דיברתי עם האישה, השותף שלי והעובדים היו עד 4 בבוקר ואז ניסיתי להירדם. אולי נרדמתי קצת בשמונה בבוקר".

נו ומה העובדים אומרים, התכנית תרמה לעסק?
"בגדול, השיא שאני נמצא בו מבחינתי כבר בשלוש השנים האחרונות זה שיא שכל אחד בהפקות אירועים חולם להגיע אליו. האח הגדול אכן הוסיף לעבודה, אבל היא הייתה אינטנסיבית לפני. לא באתי כדי להגדיל את העסק, הוא מספיק גדול, אבל זה תרם".

המשפחה אהבה לראות את ביז'ו הטלוויזיוני?
"לא הספקתי לדבר על מה שהיה בבית עדיין, אבל הייתי מי שאני, להיות שחקן אני לא רציתי. אמרו לי בגדול שהייתי בסדר גמור. אני יודע שאני הכי דוגרי, אומר בפנים הכל, לא דופק חשבון ואני גאה בדרך שלי. בטח יהיו אנשים שפחות יאהבו, אבל זה גם בסדר. שמרתי על יושר וכנות בניגוד לחבורת צבועים בבית בצורה מטורפת".

רוני וגילי (צילום: רועי ברקוביץ')
רוני וגילי. לא מכיר אותם | צילום: רועי ברקוביץ'

 ובסוף הפסדת לדייר שנכנס רק לפני חודש לבית.
"זאת הפתעה. כפי שאת יודעת כל עונה של 'האח הגדול' אף אחד מהדיירים החדשים לא מגיע לגמר. אני לא יודע, אולי התאהבו בו יותר מביז'ו. האמת, לא הספקתי להכיר אותו, אבל אני שמח בשבילו. אני חושב שהבית יותר מופתע ממני. מבחינתי זאת גאווה לצאת גם אחרי שלושה חודשים. אבל הופתעתי, כן. לא התבאסתי אבל בגדול חזרתי לשגרה והכל בסדר. ידעתי ששלושה חודשים אני אשיג שם, אבל הייתי בטוח שאני אהיה בשישייה אם לא בחמישייה".

איך המשפחה הגיבה?
"עדיין לא פגשתי אותם, להם אני שומר את הסוף שבוע. היום אני עם העסק, יש היום שלוש חתונות ומחר עוד שלוש, אבל אני מאחורי הקלעים, אני לא אלך לאולמות כדי לא לגנוב לחתן ולכלה את ההצגה. זה היום שלהם, לא שלי. אלא אם החתן-כלה יבקשו בכל הכוח ואז אני אגיע אחרי המנה העיקרית. כרגע, אני לא עונה לטלפונים, לוקח חופש ושקט, תני לי לעשן סיגריה בלי תקציב, להינות מהכבישים ומהעצים".

הספיקו לעדכן אותך בכל מה שעשו לך עם השיר, הצמידים? ידעת שכל זה מתוכנן?
"על הקטע של השלטים על המוניות ידעתי, כי היה לנו כבר את המוניות עם פרסום ופשוט החלפנו את המדבקות. סרטון קטן הכנתי עוד לפני שנכנסתי. הצמידים והכל זה יוזמה של השותף הגאון שלי, שיש לו ראש יצירתי. הוא עדכן אותי שהצמידים נמכרו בצורה מאוד יפה, אבל הם היו עסוקים יותר בשיווק באינטרנט, לענות לאנשים בפייסבוק ולפני הכל, לנהל את העסק שלנו ברמה שביז'ו יודע. הם דאגו שהכל עבר טיפ טופ".

ביז'ו חוזר הביתה (צילום: צ'ינו פפראצי)
עם אשתו. היה אמיתי | צילום: צ'ינו פפראצי

ואיך ממשיכים מכאן?
"מי שיודע קצת את ההיסטוריה שלי יודע איך אני- הייתה לי חברת גרירה, אחר כך רשת חנויות בגדים, היום חברת הפקות עם כמה סניפים בארץ, עכשיו אנחנו עומדים לעשות הרכבים מטורפים למופעים במועדונים והשקות וחתונות. אז בחצי השנה הקרובה אני מתכוון למנף ולשמור על יציבות הפקת האירועים. לפני שנה סיימתי קורס נדל"ן אז אני גם מתכוון לצד ההפקות לעבור לנדל"ן. כל זוג צעיר שאני אחתן, אני אמצא לו בית".

מה לגבי השואוביז?
"בטח. אם יפתחו לי דלתות, אני אדחה קצת את הנדל"ן. למה לא? אם אפשר להינות מהתהילה הקצרה, בשמחה. אם זה יעשה טוב לאנשים, אז בכיף".

מה לגבי יניב, תהיו שם אחד בשביל השני גם אחרי שדקות התהילה יסתיימו?
"לא הייתי חבר של יניב בשביל המצלמות, פגשתי אישיות מדהימה והבחורה שתזכה בו תזכה ביהלום שעוד לא מצאו את גודל הקראט שיש לו. אני איתו באש ובמים, גם אם הוא ירביץ  לי, אני חבר שלו. אני אקדיש לו לא פחות זמן ממה שאני מקדיש לעסק ולמשפחה. הוא נכנס למשפחת ביז'ו. וגם לבנה, שלא תחשבי ששכחתי אותה. אני חותם על זה".

ביז'ו חוזר הביתה (צילום: צ'ינו פפראצי)
הצמידים. עבדו בשבילו בחוץ | צילום: צ'ינו פפראצי

היא תגיע לגמר?
"כן. היא וטהוניה, ואחרי ההפתעה אתמול אני כבר לא יודע, אולי גם איתי וירדן".

וזה יבאס אותך אם הם יהיו בגמר?
"בכלל לא יבאס אותי, אבל זה לא יראה אמיתי לפי דעתי, כי אנשים רואים תגובות בפייסבוק שלא הגיוני שדייר חדש לקח את ביז'ו. מבחינתי זה בסדר גמור, אין לי בעיה עם זה בכלל. אם איתי לקח את ביז'ו בשבע הדחות, אז הוא יכול להגיע לגמר".

מי יזכה?
"לבנה צריכה לזכות כי היא הכי אמיתית והכי ישירה. לא שאני ממעיט בערכה של טהוניה, אבל במאה אחוז של בנאדם, זאת לבנה".

ואם לאון יקח?
"שיהיה לו מזל טוב, זה עם ישראל בוחר, לא? אם המיילי היה לוקח, הייתי מתבאס מאוד, אבל כל אחד אחר לא מפריע לי".

>> יאנה יוסף לוהטת על החוף

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

ביז'ו ויניב על הנדנדה (תמונת AVI: mako)
עם יניב. חבר לכל החיים | תמונת AVI: mako