השחקנית והרקדנית רונה לי שמעון שיתפה היום (רביעי) בעמוד האינסטגרם שלה פוסט כואב שבו היא סיפרה על הקושי והדאגה לאחיה, אלמוג, שנלחם בקרבות ברצועת עזה. מתחת לתמונות עם אחיה כתבה רונה לי: "אף פעם לא הייתי כל כך מבולבלת, אף פעם לא חרב עליי ככה העולם. על כולנו. כמה מחירים יש למלחמה הזאת. כמה אכזבות. כמה פחד. אלוהים הפחד".

היא הוסיפה: "ניסיתי לכתוב. ימים שבועות. ולא הצלחתי. הרשתי לעצמי לכתוב רק לאלמוג. רק לאח שלי. רק כשהוא נכנס פנימה למקום ההוא. כמה פחדתי לכתוב. פחדתי לפחד. פחדתי מהמוח שלי שיכול לייצר מחשבות כל כך אפלות. ורעות ומפחידות. מה יקרה אם אני אכתוב אותם? האם פרי דמיוני ייהפך למציאות? אסור. בתכלית. פשוט אסור. אסור לחשוב. אסור לדבר. אסור לכתוב. אסור אסור אסור. לא לנשום. לא אנחת רווחה".

View this post on Instagram

A post shared by Rona-lee Shimon (@ronalee_shimon)

רונה לי המשיכה ושיתפה: "רק לחכות לטלפון. רק להודעה. הכי ציער אותי לראות איך אמא שלי מפחדת מדפיקה בדלת. לא ראיתי משהו מצער כל כך בימי חיי. הלכתי לאיבוד בתוך הפחד. וגם אמא שלי. כמו ריחפתי מעל הגוף של עצמי. ראיתי אותו מוטל עייף שחוט ממחשבות. מחיכיון. מחוסר אונים. ומהפחד. אני רק אחות של מישהו. שחושבת על אחיות של עוד מישוהים. על החברות. על האמהות. כולנו ביחד גם בזה. גם בפחד מהפחד. גם בתקווה. גם באומץ".