בעוד אנשים בתעשייה חולמים על הרגע הזה במשך שנים, הזמרת אלה לי להב הצליחה להשיג את החיקוי הנחשק ב"ארץ נהדרת" בגיל צעיר. הבוקר (חמישי) התראיינה אלה לי ב"חדשות הבוקר" והגיבה בהתרגשות: "זה מטורף שיש לי חיקוי ב'ארץ נהדרת'. זה מין חלום כזה, זה אמא'לה. זה הרג אותי , אפשר לפרוש".

מעין פרתי ועליית המחירים (צילום: מתוך: ארץ נהדרת, קשת 12)
החיקוי הראשון ב"ארץ נהדרת". גיה באר גורביץ' | צילום: מתוך: ארץ נהדרת, קשת 12

חיקוי ב"ארץ נהדרת" הוא נקודת שיא משמעותית בקריירה של כל אמן בארץ, אבל לרגע זה לא גורם לאלה לי להוריד את הרגל מהגז. בתקופה האחרונה היא הצטלמה כשופטת אורחת בעונה החדשה של "הכוכב הבא", מככבת בקמפיין חדש למותג האופנה "Twentyfourseven" לצידה של נטע אלחמיסטר ומוציאה דואט חדש לרגל חודש הגאווה יחד עם עדן חסון. השיר החדש של השניים "שימו פס" ישמש כשיר מצעד הגאווה ואלה לי יוצאת בהבטחה גרנדיוזית "אתם הולכים להתמכר אליו''._OBJ

אלה לי רצה מפרויקט לפרויקט ומככבת על המסך ללא הפסקה, לפעמים זה גורם לנו לשכוח שהיא בכל זאת רק בת 18. יחד עם ההצלחה והעשייה הרבה שלה, יש גם לא מעט קשיים ורגעים מאתגרים שהגיל מביא איתו. "זה הכי מדהים בעולם להיות עצמאי בגיל כזה, לעבוד לבד ולהחזיק לעצמך את החיים. זה מבגר אותך ונותן לך כוח, אבל יש גם המון נפילות". הודתה אלה לי. 

יש רגעים שאת מרגישה שזה גדול וסוגר עלייך?
"זה גיל מאוד הורמונאלי, הכל מאוד מלחיץ, נורא חדש. יש המון פחד, המון רגעי משבר, אבל עוברים אותם ומתחזקים מהם. ההורים עוזרים לי עם הכל, כולם תומכים בי, המשפחה מאוד מעורבת".