ניר לוי וקארין - אירוע בר ויסקי א גוגו (צילום: אלעד דיין)
לוי והארוסה. נס החנוכה שלו | צילום: אלעד דיין
נירו לוי

"פגשתי את קארין ארוסתי בבר 'הלן קלר', אבל זה היה דווקא בפסח ולא בחנוכה. מבחינתי היא הבחורה הכי שווה בעיר, בארץ ובעולם. זה היה נס שפגשתי אותה, ממש נס".

עדן הראל 

"לפני 6 שנים, ביום גשם חורפי מאוד, התפוצץ לי גלגל בכביש חיפה-תל אביב. אני והבן שלי נעם, שהיה אז בן חצי שנה, נזרקנו לנתיב הימני. אתה מכיר את אלפית השנייה שדברים מסתדרים מושלם כזה? למרות שהייתה תנועה ערה לא היו רכבים בנתיב הימני ואני רק זוכרת שהחזקתי את ההגה חזק חזק. לך תדע לאיפה היינו עפים משם. לשמחתי זה נגמר בנס".

אין תמונה
הראל. ניצלה מהתרסקות

עברי לידר

"כשהייתי בן 22 דרסה אותי מכונית כשנהגתי על האופניים. לא קרה לי כלום וכל מה שאני זוכר זה שהתעוררתי בבית חולים עם פציעות קלות ושהאופניים שלי היו מרוסקות".

עברי לידר - מלון לאונרדו (צילום: אורי אליהו)
לידר. יצא בלי פגע | צילום: אורי אליהו

זיו עבאדן גלברט

"נס החנוכה שלי הוא היכולת שלי לתת את המעט שאני יכול לילדים. במהלך 'הישרדות' זכיתי בחמישים אלף שקל ותרמתי מחצית מהסכום למחלקה האונקולוגית ברמב"ם בחיפה. מלבד הכסף אני בקשר עם המחלקה ועוזר להם במה שאני יכול. בחרתי לעשות את זה בעקבות מחלה שלצערי תקפה את אחד מבני המשפחה שלי. זה אחד הדברים הכי טובים שיצאו לי מההשתתפות בתוכנית".

זיו גלברט - אירוע של זמר החתונות (צילום: עודד קרני)
גלברט. עבדאן גיסנו | צילום: עודד קרני

עידו רוזנבלום

"קשה לי להצביע על נס אחד אבל באופן כללי, בין כל העבודה שיש עכשיו עם 'ארץ נהדרת' שאני מביים השנה, כל פעם שיש לי שעתיים לישון זה נס חנוכה קטן".

אין תמונה
רוזנבלום. תנו לישון בשקט

מרגול

"לפני 13 שנה, כשהייתי בדרך להופעה, הייתה תאונת 'פגע וברח' והעיפו את הרכב שהייתי בו לתוך חנות שווארמה במבואות חיפה. התעוררתי בניידת טיפול נמרץ כשכולי מלאת דם. זה היה מפחיד והודיתי לאלוהים שהשאיר אותי בחיים. חודש הייתי בבית חולים וזה היה נס שיצאתי מזה".

אין תמונה
מרגול. נס שהיא בחיים

 

קובי פרץ

"נס החנוכה שלי הוא לידת בני הבכור ליאל. לא האמנתי שאפשר לאהוב בעוצמה כזו עד שליאל הגיע לעולם. אני קשור אליו מאוד והוא תמיד יהיה מקור הכוח שלי".

קובי פרץ (צילום: איתן טל)
פרץ. אבא טרי | צילום: איתן טל

אושרי כהן 

"הסתבר לי שכרטיסי טיסה שקניתי באשראי לא היו נכונים והמטוס עמד להמריא. אחרי 25 דקות של בירור העניין והרבה לחץ, נשארו שבע דקות להמראה. ברגע האחרון, בעזרתם האדיבה של אנשים מ'אל על', חציתי את כל שדה התעופה והצלחתי לעלות על טיסה לניו-יורק".

אושרי כהן ביום הולדת של ציון ברוך (צילום: שוקה)
כהן. טיסה של הרגע האחרון | צילום: שוקה

עידן יניב

"נס חנוכה שלי יהיה שגלעד שליט יחזור הביתה. אחרי הזמן הכל כך ארוך בשבי, הכי מגיע לו לזכות בחופש שלו בחזרה".

עידן יניב חולצה לבנה ודיסקית (צילום: דור מלכה)
יניב. בעד עסקת שליט | צילום: דור מלכה

בר רפאלי ונעם טור, הפרזנטורים של חברת "פוקס"

"נס החנוכה שלנו יהיה השבתו הביתה במהרה של גלעד שליט והמשך תהליך השלום".

בר רפאלי ונועם טור (יח``צ: גולי כהן,  יחסי ציבור )
טור ורפאלי. רוצים שלום עולמי | יח``צ: גולי כהן, יחסי ציבור