טום אביב, השף והבעלים של מסעדת ״קוקו במבינו״ בתל אביב, נלקח אתמול (ו׳) לחקירה משטרתית לאחר שהיה מעורב בתקרית עם אדם אנונימי.

הסיבה לתקרית האלימה, על פי נוכחים במקום היא שאותו אדם הכה את הכלב שלו וטום התערב וניסה לעזור. תוך רגעים ספורים משטרה הגיעה למקום ולקחה את אביב לתשאול קצר ובסופו שוחרר לביתו.

כרגע, כך מספרים לנו מקורבים, הכלב נמצא אצל אחד ממנהלי מסעדת ״קוקו במבינו״ עד שיתבהרו הפרטים. גם הגבר שלכאורה הכה את הכלב נמצא במעצר.

הכלב שהותקף (צילום: פרטי)
הכלב שהותקף | צילום: פרטי

טום אביב מסר בתגובה:: "אז כפי שחלקכם שמעתם אמש עצרתי אדם שהתעלל בצורה קיצונית בכלב שלו מחוץ לקוקו (עם עשרות עדי ראייה למקרה) ובעקבות כך נלקחתי לתשאול במשטרה ושוחררתי מיד לאחריו.
אני אומנם נגד אלימות מכל סוג שהיא, אך לפעמים היא הכרחית, אדם המתעלל בבעל חיים חסר ישע עובר מבחנתי גבול שאין עליו מחילה. חייב לציין שמשטרת ישראל פעלה כשורה ובצורה מכובדת ורק עשתה את עבודתה אך הבעיה הגדולה היא בחוק!
בעלי הכלב שהתעלל נעצר גם הוא, אבל לצערי על פי החוק הכלב יחזור אליו במידית. במדינת ישראל, כאשר יש חשד לתקיפה או איומים בין בני אדם, צו הרחקה הוא הדבר הראשון שעושים אך לצערי היחס של החוק לחיות הוא שונה. אני מתנצל, לא בגלל מה שעשיתי, אלא בגלל שזה לא ישנה כלום. שיהיה לנו רק טוב בעזרת השם״.