מדינה שלמה קפאה מקור בסוף השבוע ואותנו עניין לבדוק מה הסלבס עשו בימים המושלגים האלה. עכשיו כשעידן יניב שוב רווק יש לו הרבה זמן לבלות בבית הוריו. אומנם זה לא חם כמו תמונה שלו ושל טהוניה על הבוקר ובכל זאת הזמר פינק אותנו בתמונה מעין הסערה ולצידה כתב: "אין כמו מרק של אמא בקור הזה".

 

אין תמונה
עידן יניב. אני לבד יושב לי

כשאת בהריון, שום סופה לא תעצור בעדך מלבלוס מאכל אהוב. ברוב המקרים הבעל המסכן יוצא מהבית למשימה אבל לא במקרה של רותם סלע ואריאל רוטר. השניים יצאו מביתם החמים לטובת רכישת חמין ואפילו צירפו תמונה להמחשה.

אין תמונה
סלע ורוטר. אסור להתעסק עם דודא של הריונית

בניגוד ל-BFF של סלע, יעל גולדמן, נשארה בבית והעלתה תמונה של נעליה עם הכיתוב: "אוהבת להיות בבית". בזמן שהיא שהתה בבית החם, בעלה אורי פפר קפא מקור (הפרטים ממש פה למטה).

אין תמונה
גולדמן. בא לנו גם נעלי בית כאלה

השחקן אורי פפר מצא את עצמו באמצע סופת השלג דווקא בדרכים. וכך הוא כתב ברשת החברתית: "המסע לירושלים. אין לתאר. 4 שעות בסופת שלג. ילדה באוטו. אחרי חראקות בשלג. נהיגה באפס ראות. ודו קיום אמיתי, ערבים, דוסים וחילונים, כולם דוחפים, מפנים, עוזרים, ככה זה שהטבע מלכד. ואז שאין יותר סיכוי ברכב. לובשים את כל מה שארזנו ומתחילים לצעוד. רעש הצעדים בשלג, הנשימה כבדה, ממש כמו ברומן רוסי. והילדה מחייכת. ופתאום כמו מתוך חלום, ג'יפ 4*4 הגיבור זורק באגביות 'רוצים טרמפ?' כן הוא היה בן דוד והוא עזר והציל כמו אח. אז שהשלג הלבן יצבע לנו את התקוות בלבן, יכסה על כל המשקעים ויהיה משענת נוחה לעתיד טוב יותר לכולנו. תודה לכל המלאכים שסייעו בדרך. סעו ברכה. ובמילות מלכת היופי שיבוא כבר השלום".

את דנה פרידר אנחנו רגילים לראות בצמוד לאלי פיניש, אבל לא הפעם. פרידר החליטה להעביר את הזמן עם חברים ולהסתלבט על מרכיבי המשקפיים שסובלים מאדים על העדשות: "איך אני מבינה לליבם של מרכיבי המשקפיים בחורף #ושוםמילהעלהמשקפיביתשלי". 

אין תמונה
פפר. סובל

משה פרץ הצטייד בכובע ,צעיף ומחממת אנושית אחת- אשתו ירדן גוזלן ופינק אותנו בתמונה משפחתית: "שלג מחוץ לבית שלנו פשוט מדהים שבת שלום".

אין תמונה
פרידר. תפעילי וישרים

אם חיפשתם הוכחה שהתחרות בין משתתפי "הכוכב הבא" לא יוצאת מהמסך, הנה היא לפניכם. המתמודד עומר דץ , אירח בזמן הסופה העזה את חברתו לנבחרת ומי שמתמודדת מולו על התואר, רינת כהן. על האירוח ניצחה אמא אורנה דץ, שסיפרה על כך ברשת החברתית: " ירושלים מושלגת...אימצנו את רינת".

אין תמונה
משה וירדן. מחממים אחד את השנייה

אין תמונה
הכוכב הבא. שרים בשלג

שום קור שבעולם לא ימנע ממארינה מקסימיליאן בלומין לחגוג יום הולדת 26 . אומנם קיווינו שהיא תחגוג עם הבויפרד גיא מנטש ועל הדרך תפרגן בתמונה רומנטית אבל במקום זה קיבלנו תמונה עם חבר קרוב. עדיין שיהיה במזל טוב. 

אין תמונה
מרינה מקסימיליאן. לה לא קר
 

מסתבר שהסופה עשתה נזקים רציניים ולא רק לחברת החשמל אלא גם לחוש האופנתי של סלבס כמו אלירז שדה. מזל שיש תמונה להוכחה: "חלאס עם השלג... כבר יש לכולם - למישהו יש כאלה עם גרב?".

אין תמונה
אלירז שדה. שוק