מקסין דייט בחשיכה (צילום: רונן אקרמן)
מקסין. עדיין מחפשת אהבה | צילום: רונן אקרמן

קשה היה להתעלם ממקסין בת ליאון, המתמודדת בעל המשקל העודף מהתוכנית האחרונה של הריאליטי החדש, "דייט בחשיכה", שכבשה את המסך והתניעה את שיחת הברזיות ביום שאחרי.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

רק בת 24, מקסין, עובדת בשירות לקוחות של חברת היי טק וגרה ברעננה עם משפחתה, הגיעה לתוכנית בכדי למצוא אהבת אמת. כמובן שעל הדרך ממש לא יהיה אכפת לה להשתלב בתחום השואו-ביז המקומי.

מקסין, מה בדיוק קרה שם במהלך הדייט שראינו?
"לכל אחד בראש יש את הדמיון של בן הזוג האידיאלי, וכשאת יושבת בחושך ושומעת קול של בחור אז את מנסה לשכנע את עצמך שהוא נראה כמו שאת מדמיינת בראש ורוצה כל כך שבן הזוג שלך יהיה. בחושך החושים יותר מחודדים, אז את שומעת את העומק של הקול".

נשארתם בקשר אחר כך?
"אנחנו בפייסבוק האחד של השני ותומכים אחד בשני. יש לנו הרבה אנשים שתומכים בנו ומפרגנים וזה ממש מרגש".

מקסין דייט בחשיכה (צילום: רונן אקרמן)
במהלך הדייט | צילום: רונן אקרמן

למה בעצם לא התפתח ביניכם קשר רציני?
"נפגשנו פעם אחת אחרי והבנתי שזה לא זה וגם הוא הרגיש אותו הדבר. בשביל קשר רציני צריך קצת אש, משהו שמדליק, ואני מרגישה שלא היה את האש בינינו כשנפגשנו אחרי התוכנית".

במהלך הדייט עצמו חשבת שיצא מזה משהו?
"כל אחד מאוד רוצה אהבה, ונכנסתי לתוכנית רווקה אז כן מאוד רציתי לצאת עם זוגיות. במהלך התוכנית הייתה לי תקווה שיצא משהו אבל למרות שלא יצא, אני עדיין מרוצה שהשתתפתי בתוכנית. היה לי מסר מאוד חשוב להעביר, שאנחנו צריכים פחות לשפוט אנשים וגם לקבל אנשים שקצת שונים ממה שהחברה קובעת שנורמאלי".

כשהלכת לתוכנית הזו המטרה הייתה למצוא אהבה?
"אני הלכתי עם ראש מאוד פתוח והיה לי הרבה תקווה שיצא לי זוגיות ומאוד רציתי. חשבתי שלהיות בחושך זה יתרון בשבילי כי אפשר להוציא ממש את הדברים מהנשמה ושלא ישפטו אותי רק לפי המראה שלי ישר, במציאות זה קורה, אנשים לפעמים לא נותנים צ'אנס".

מצאת אהבה מאז?
"לא מצאתי אהבה ואני רווקה רווקה רווקה, אני מאוד רוצה זוגיות ואני רוצה גבר גבר. מאז התוכנית הרבה בנות יצרו איתי קשר ואמרו כל הכבוד שהעברת את הדברים שאנחנו מרגישות. גם קיבלתי הרבה מחמאות מגברים ואמרו לי שאני צודקת שבחור שיצא עם בחורה מלאה באמת צריך אומץ, אבל עדיין לא הצעה לדייט".

מה השאיפות?
"מאוד מעניין אותי לעשות עוד דברים בתחום, הייתי בכמה תוכניות לפני דייט בחשיכה, כמו למשל בתפקיד קטן באחד הפרקים בסדרה "החברים של נאור". אני לא שחקנית, אבל זה יש לי כשרון וכל הזמן נפתחות דלתות. החלום שלי זה לעשות ליין וסטיילינג למידות גדולות לצעירות, בימים אלו אני גם מנהלת בלוג של אופנה (ביג איז אלסו ביוטיפול) למלאות. כמובן שגם אשמח לעשות עוד תוכניות בטלוויזיה, לראיין אנשים על הדברים החשובים בחברה".

מקסין דייט בחשיכה (צילום: רונן אקרמן)
קיוונו בשבילה | צילום: רונן אקרמן
מקסין דייט בחשיכה (צילום: רונן אקרמן)
רוצה להישאר בתודעה | צילום: רונן אקרמן