נינט טייב, סופי טייב, אירוע יס 2009 (צילום: שוקה כהן)
הטייביות. הכל נשאר במשפחה | צילום: שוקה כהן

מתברר שלהיות אייטם מתוקשר וטאלנט מחוזר זו תכונה תורשתית שעוברת בגנים, לפחות באלה של משפחת טייב. אחרי שנים של אייטמים רבים מספור סביב הטייבית האחת והיחידה נינט, מסתמן שבקרוב נקבל טאלנטית חדשה מאותה המשפוחה בדיוק.

מדובר באחותה הקטנה של נינט, סופי טייב, שעד כה ראינו בעיקר באירועים חגיגיים, מזדנבת מאחור ומפגינה חינניות רבה ושיק אופנתי. אבל עכשיו נראה שסופי (24) קיבלה חשק לטעום מהתהילה, שכן בתקופה האחרונה היא נעזרת באח הגדול אייל, שכזכור היה המנג'ר של נינה בשנים הראשונות של הקריירה המטאורית.

 במקרה של סופי לא מדובר בקריירת שירה אלא יותר בכיוון של משחק, וטייב האח כבר החל לחפש סוכנות שתייצג אותה, תשלח אותה לאודישנים ותעזור לה לפתח המשך ראוי ומוצלח לשושלת הסלבריטאית. השניים כבר היו בכמה פגישות בסוכנויות, ובקרוב הם אמורים לקבל החלטה. ואנחנו אומרים - א. קדימה. ב. אם כבר ללכת בעקבות נינט, חבל רק שליודה אין אח קטן.

סופי טייב - יום הולדת של מאיה בצלאל (צילום: אלעד דיין)
אחותי, זוזי הצידה. עכשיו תורי, וזה סופי | צילום: אלעד דיין

עוד בmakoבידור: תכירו את מתמודדי "הישרדות 3"; מיה קרמר ועמיחי גת מ"המירוץ למיליון" החליטו לפרק את החבילה; רן דנקר ועילי בוטנר נפרדו; הכנסת מאיימת לתבוע את רון קופמן ושינויים הצפויים בגמר "כוכב נולד".