רוסלנה רודינה בת ה-31 רוצה להתחתן. זה אולי לא דבר מפתיע או ייחודי כשמדובר בנשים אחרות, אבל במקרה של רודינה, מדובר בשינוי של ממש. במשך כמעט חמש שנים במצטבר ניהלו רודינה ואייל גולן מערכת יחסים, במהלכה גם נולד להם בן משותף, יאן בן ה-5. לפני כמעט שלוש שנים השניים החליטו להפריד כוחות ומאז הם מצויים ביחסים קרירים, בלשון המעטה.

בראיון לרתם איזק ששודר בתכנית אנשים, סיפרה רודינה שהיא לא מתכוונת להגיע לחתונתו המתקרבת של אייל גולן עם דניאל גרינברג, שתיערך בעוד פחות מחודש. "לאירוע הזה אני לא מתכוונת להגיע", אמרה רודינה. "זה לא קשור אליי, אנחנו סיימנו את הסאגה של אייל גולן. שיהיה לו בהצלחה, מזל טוב ונגמר. יש את יאן וזה מה שמחבר בינינו, ואם לא היה את יאן, אז שום דבר לא היה מחבר בינינו". 

במהלך הראיון שהתקיים בסטודיו של חברת האופנה "גליתה" המאפשרת להשכיר שמלות ערב, סיפרה רודינה שבשלב זה של חייה, היא לא תהסס ללבוש שמלה בצבע לבן. "השמלה לא תהיה מוכנה מראש, אנחנו קודם נדבר על זה ואחרי אני גם אתכנן את השמלה ואת כל השתלשלות הדברים, אבל זה הכיוון", אמרה הדוגמנית, כשהכוונה היא כמובן לחתונה אפשרית בעתיד עם בן זוגה הנוכחי, איתי פז. "צריך בשביל זה פרטנר נכון, וכנראה שלפני לא היה".

הפרטנר המדובר הוא כאמור איתי פז, איש נדל"ן בן 35 שעמו מנהלת רודינה מערכת יחסים יציבה. "אני חושבת שזאת הזוגיות הכי בריאה שהייתה לי אי פעם", אמרה רודינה בכתבה ששודרה בתכנית אנשים לפני כשנה. "היום אני יוצאת לראות סרטים בחוץ ופעם לא היינו עושים את זה, ללכת לטייל יד ביד בקניון, פעם לא היינו עושים את זה, כי כשיש שני צדדים שהם נורא מוכרים, את איפשהו מוותרת על זה".

"הדבר היחיד שאיתי לא עושה זה לשטוף כלים. אני לא אפיל עליו משהו שהוא לא רוצה לעשות"

בניגוד למערכת היחסים הקודמת והמתוקשרת של רודינה, הפעם היא משתדלת להשאיר את העניינים הרומנטיים מתחת לרדאר. אחרי שכל צעד בזוגיות שלה ושל גולן תועד וסוקר בהרחבה בתקשורת, הפעם רודינה מבקשת להתרחק מהמצלמות. "כל העולם יודע שיש לי בן זוג, כולם יודעים את השם שלו וכולם מכירים את הגב שלו", היא אומרת. "הוא לא בחר בתחום הזה ואני חושבת שזה יהיה נורא אגואיסטי מהצד שלי לחשוף אותו כשהוא רוצה לשמור על הפרטיות שלו. הכי נכון לי ולו שאחד יהיה מחוץ לתחום, זה מה ששומר על הקרקע בריאה ושקטה, לא צריך את כל הדיבורים מסביב. היום אני לא אמכור את הזוגיות שלי ואני לא אבנה אייטמים על הזוגיות שלי כדי לקבל איזושהי כותרת".

בתשובה לשאלה האם רודינה מתכננת להביא לעולם ילד נוסף עם פז, ענתה: "אני חושבת שבסופו של דבר הזוגיות לוקחת אותנו למקומות, אז נעבור קודם את השלב הראשון והפעם זה יהיה מסודר. קודם כל חתונה, אחר כך ילד ומה שיבוא אחר כך. היום אני מאושרת, אני נינוחה ורגועה, אני לא נלחמת, אין לי כבר כוח. אני באה לעשות את העבודה שלי וללכת, כי הוכחתי שבזה אני טובה".

רוסלנה רודינה, מגזין ראש השנה 2019
"הכי נכון לי ולו שאחד יהיה מחוץ לתחום". רוסלנה על בן הזוג הנוכחי, איתי פז | צילום: חלי פרידמן

לפני כחצי שנה עשו רודינה ופז צעד משמעותי ועברו לגור ביחד, ואפשר בהחלט להניח שהעובדה שיש ילד ברקע לא בדיוק מקלה על הדברים. "יש הבדל בין לצאת עם מישהו, שהוא אוסף אותך בשמונה בערב ואת חוזרת למחרת, ופה את חיה איתו יום יום, בוקר בוקר. הוא רואה את ההתנהלות שלך גם בתור אמא וגם בתור מישהו בבית, ניקיון זה א"ב, גם בישולים".

מה חלוקת התפקידים ביניכם בבית?

"האמת שאין לנו כל כך חלוקת תפקידים, הדבר היחיד שאיתי לא עושה זה לשטוף כלים, הוא לא אוהב וזה בסדר. באתי מהמקום של פרימיטיביות, אבל אני לא לוקחת את זה לשם בכלל. מבחינתי אני לא אפיל עליו משהו שהוא לא רוצה לעשות. אז הוא מעולם לא שטף כלים, אבל הכל טוב. הוא עושה דברים בבית מעבר, הוא עושה את הכביסות, הוא מנקה ומסדר את הגינה".