ג'קי אזולאי (צילום: צ'ינו פפראצי)
ג'קי וישראל. פחות ידידותית ממאסטר שף | צילום: צ'ינו פפראצי

על המסך מתנהלת לה מלחמה בין הזוגות השונים בריאליטי "זוג מנצח VIP" , אך מאחורי הקלעים נראה שמתבשלת מלחמה לא פחות גדולה בין המתמודדת ג'קי אזולאי להפקת התוכנית.

ל-mako סלבס נודע כי בסביבתה של אזולאי ובעלה זועמים על הפקת התוכנית על כך שלטענתם שפגעו לג'קי בתדמית הטובה. "עד שהיא שהגיעה לתוכנית היא הייתה אחד האנשים האהובים במדינה, ופתאום ברגע אחד היא הפכה לשנואה", אומר מקורב לזוג, "מציגים אותה כמפלצת, מה שהיא לא הייתה ולא תהיה בחיים".

על פי אותו מקורב, מאז החלה התכנית, ובמיוחד לאחר הפרק השבוע בו ג'קי לא הפסיקה לצעוק על בעלה שנאנק מכאבים בעקבות משימת אכילת הפלפלים החריפים, היא לא מפסיקה לקבל הודעות פוגעניות שלא זכתה להן בחיים וגם היחס ברחוב השתנה.

גם ברשתות החברתיות בהן היא חברה היא זוכה לקבל הודעות לא נעימות , כאשר באחת מהן נכתב: "אם שמת לב העוקבים ירדו לך! וימשיכו לרדת!! חבל מה שעשית היום היה טעות נורראית! יצאת לא טוב בכלל! לא משנה מה תגידי אבל תשימי לב לא רק 1 או2 אומרים את זה מעל 100 איש אומרים את זה! אז יש בזה משהו מאמי חבל מזה לא מתאים לך".

עוד ב-mako סלבס:

גורמים המעורבים בעניין סיפרו כי אזולאי פנתה להפקה וביקשה להפסיק להוציא אותה בצורה רעה. "היא טענה בפניהם כי משמיטים את הקטעים בהם היא יוצאת טוב ומשאירים רק דברים שמוציאים אותה רע", אומר גורם בהפקה.

מג'קי אזולאי נמסר בתגובה : "זה מאכזב המתקפה הזאת, אני לא אגיד לך שלא, אבל זה מה יש. אין לי שום כעס כלפי אף אחד, הראו בסך הכל את מי שאני. אולי הגיע הזמן לרדת אל העם ולצאת מהתדמית של המאמי הלאומית".

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "מתוכן השמועה הזו אפשר מיד להבין שהמקורבים האלה לא ממש מקורבים ובכל מקרה אנחנו לא מתייחסים לשמועות מפי מקורבים עלומים".

ג'קי אזולאי בהפקת שבועות (צילום: רינה קליין)
כבר לא מאמי | צילום: רינה קליין