חברת "הוט" השיקה אמש את לוח השידורים החדש שלה באירוע עמוס סלבס, אוכל ותקשורת. אחרי לא מעט מינגלינג נכנסו כולם לאולם, שם צפו בשי אביבי שהנחה את הערב, מציג בפניהם קטעים מסדרות, תוכניות ועוד קליפים שצולמו במיוחד לאירוע.

יעל בר זוהר הגיעה ראשונה והייתה מסמר הערב. אחריה באו גם: עפר שכטר, שי קפון, ליטל רוזנצוייג, לירז צ'רכי, ג'וליה לוי בוקן, אנחל בונני, יון תומרקין בלוק מחאתי, צופית גרנט, חלי גולדנברג, אלונה קמחי, עירית לינור, דן שפירא, רותם סלע, גל אוחובסקי, קובי מחט, ג.יפית ובעלה, חיים סלוצקי ואשתו ועוד.

גם עינב גלילי הייתה שם ואם אתם שואלים למה אז התשובה פשוטה. גלילי מנהלת בתקופה האחרונה משא ומתן עם בכירי חברת הכבלים לתוכנית לייט נייט בהגשתה אחרי הרומן הקצר והכואב שהיה לה עם הפריים טיים של ערוץ 2 בשנה האחרונה.

כמובן שגם יהודה לוי בא. בכל זאת, הוא אחד הכוכבים הבולטים שלהם. מה שכן, הוא הגיע בלי החברה נינט ואותנו זה לא הפתיע, כי קודם כל היא סוג של טאלנטית של החברה המתחרה ובנוסף היא מופיעה בימים אלו נון סטופ בפסטיבל שירי ילדים. טוב, אולי זה קצת הפתיע אותנו, כי בגנרלית של הפסטיבל בשבוע שעבר, יודה דווקא כן הגיע לפרגן ועוד בליווי האחיינית שלה.

אבל אל דאגה כי ליודה הייתה את האופציה להרגיש את נינט גם כשהיא לא שם, דרך החברה הכי טובה שלה, להלן מאיה בצלאל שהגיעה כחלק מהקאסט של "טינופת" והסתובבה איתו לא מעט. בשלב בו ישבו כולם באולם, ישב לוי ליד שכטר בלוק הכי חברי ומיודד שיכול להיות, מה שהוביל באופן רשמי לסיומן של שמועות על סכסוך בין השניים בעקבות החיקוי של לוי על ידי שכטר בתוכנית "שבוע סוף".