מיטב אמני וסלבריטאי ישראל הגיעו אמש לטקס פרסי המוזיקה השנתי של חברת פלאפון. וכשאנחנו אומרים מיטב אנחנו מתכוונים לריטה, אייל גולן, ליאור נרקיס, מייקל לואיס, ליה גיל מ"הישרדות", גלית לוי, דפנה לוסטיג, עדי כהן, נטלי עטיה, פליטי "האח הגדול" קרן חסיס, ג'ני טוקרב עם החבר ושי שטרית שהגיע גם הוא עם החברה מוריאל סגל.

המודחת הטרייה רנין בולס ריכזה את מירב הפלאשים אבל השאירה כמה גם לדנה מזרחי מ"מפרץ האהבה", ליאת בלו עם הארוס, המלהק מורן מרציאנו, אפרת גוש עם חיים שמש, גורי אלפי שהנחה את האירוע, דני רופ, רותם סלע והחבר'ה מערוץ הספורט: מודי בר און, אבי מלר ואיציק זוהר.

 אבל עם כל הכבוד למצעד הכוכבים הזה מי שלגמרי בלטה בהיעדרה היא נינט טייב שמשמשת כפרזנטורית של החברה בשנה האחרונה ובימים אלה אף מככבת בפרסומת שצולמה ברומניה. ההפתעה הגדולה היא שהדיווה ללא הגיעה לאחר אישרה את הגעתה באזני מפיקי האירוע.

הסיבה המדויקת להברזה לא ברורה אבל אולי היא קשורה לפרסומים בראשית השבוע לפיהם בפלאפון שוקלים לא לחדש עם נינט את חוזה ההתקשרות ולא להחתימה כפרזנטורית בשנת 2009 בשל הפופולאריות הדועכת שלה.

עוד מיני אירוע התרחש בגזרת אנה ארונוב שבניגוד לנינט הגיעה אבל לגמרי בלי ליאור מילר, מה שדיי מאמת את הטענות שהושמעו לאחרונה שכל אחד ממשיך בדרכו.

אנה, אני רואה שבאת לבד
"זה לא נכון, באתי עם חברים טובים שלי".

אבל לא עם ליאור
"ליאור לא אוהב אירועים והוא גם לא שייך לפלאפון".

אבל הוא שייך אלייך?
"אני לא מדברת על החיים האישיים שלי".