ליהיא גרינר (צילום: ברק פכטר)
עוד הסתבכות | צילום: ברק פכטר

לצד אירועים משמחים כמו השקת העסק החדש שלה וההיריון המתקדם, ליהיא גרינר ממשיכה לצבור לעצמה צ'ילבות. אחרי אביבית בר זוהר, גרינר הצליחה להסתבך שוב.

מסתבר שגרינר התארחה בתוכניתו של חיים אתגר "מה אתם אומרים" בערוץ 2, שם אמרה, בין השאר, "אנחנו אמורים באמת להתחתן רק עם יהודים. כי באמת אם כל הגברים יתחילו להתחתן עם הרוסיות שעלו לארץ וכל הפיליפיניות וכל הזה, לא יהיו לנו יותר גברים, זה לא יהיו ילדים ישראלים יותר". האמירה הזו הכעיסה מספיק אנשים שהתחילו לשתף את הסרטון ברשתות החברתיות.

גרינר, הבינה שדבריה יצאו משליטה ופרסמה פוסט בפייסבוק המסביר את דבריה ולהלן רוח הדברים: "קודם כל אני רוצה להתנצל על אי ההבנה. כמו שאתם יודעים העברית שלי לא מאה אחוז. דבריי התפרשו והובנו לא נכון ולכן עכשיו אני כותבת באנגלית. ביום ראשון התארחתי בתוכנית 'מה אתם אומרים'. דיברנו על יהודים שמתחתנים עם נוצרים וקתולים, לא דיברנו על חתונה עם יהודים! מה שניסיתי להגיד זה שאם הגברים היהודים שלנו ימשיכו לנהל קשרים אינטימיים עם נשים לא יהודיות, לא יהיו לנו יותר ילדים יהודים והמסורת היהודית לאט לאט תעלם.

"אני מתנצלת שהשתמשתי בדוגמאות של רוסים ופיליפינים. לא כל המשפחה שלי נולדה בישראל ולכן אני לעולם לא אגיד דברים שהם נגד העלייה, אני חושבת שכל היהודים צריכים לעלות לישראל!...אם מישהו נפגע מדבריי אני מצטערת... מקווה שדבריי הובנו עכשיו. תודה". 

>> טיטי בדרך לתחרות מיס יוניברס

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

מכתב נגד ליהיא גרינר (צילום: mako)
התגובה שלה | צילום: mako
_OBJ