מטר כהן וג'ים קארי (צילום: mako)
כהן וקארי. כבר קבעו דייט שני | צילום: mako

הדוגמנית הבינלאומית מטר כהן (25), שהשתתפה בעונה האחרונה של "פרויקט מסלול" בארה"ב (זו שהיידי קלום מנחה), מצאה לה את הליאונרדו דיקפריו שלה.

טוב, זה אולי עוד קצת מוקדם לצאת בכזאת הכרזה, אבל אם הכל יתקדם כמו שצריך, תזכרו איפה שמעתם את זה ראשונים. מסתבר שממש לאחרונה הכירה כהן את השחקן הפרוד, ג'ים קארי (48), דרך חברים משותפים. בין השניים נוצר קליק, ששיאו היה אתמול בערב, כשהשניים יצאו לסוג של דייט.

למה רק סוג של דייט? כי השניים לא נפגשו אחד על אחד אלא עם חברים נוספים שלהם איתם הלכו להופעה של ה-eels, כשהם צמודים האחד לשנייה. משם הם המשיכו לאחת המסעדות היוקרתיות בניו יורק ואת הערב סיימו בדירתו של קארי בערב רומנטי, בסיומו הזמין קארי את כהן לדייט שני. הפעם רק שניהם.

כזכור, קארי נפרד כבר לפני מספר חודשים מג'ני מקארתי לאחר מערכת יחסים יציבה של חמש שנים, כולל דיבורים על חתונה. ברזומה של כהן, אם תהיתם, יש התעלמות מנסיונות החיזור של השחקן יו גרנט.

לנו זה טוב, כי זה הופך אותו לרווק, ואחרי שכבר התרגלנו לזוגיות הנוצצת של בר רפאלי וליאו שלה, דווקא מתאים לנו איזה צמד חדש שיביא לנו כבוד בעולם. ואפילו הפרש הגילאים לא מטריד אותנו.

מסוכנות יולי המייצגת את כהן נמסר בתגובה: " אנחנו לא מגיבים על חייהם הפרטיים של מיוצגנו".

>> לה כבר אין חבר: שרי גבעתי שוב רווקה