מורן מזוז פפראצי 1 (צילום: אלעד דיין)
אני מורן מזוז, זמרת, ולא שום דבר אחר"" | צילום: אלעד דיין

אחרי שסיימה את פרק "כוכב נולד" בחייה בטענות ישירות לשופטי התוכנית, מורן מזוז מיהרה לחזור לשגרה נעימה, כולל בתי קפה עם חברות שהזניחה בין חזרות לצילומים. אבל אווירת הסבבה שוב נקטעה אתמול, כשמזוז הגיעה לרדיו תל אביב כדי לקבל תעודת הוקרה משר הרווחה בוז'י הרצוג על הופעתה בתוכנית. כן כן, לא פחות ולא יותר.

אממה? כשמזוז הגיעה למקום היא נחרדה לגלות שמלבד הרצוג ממתין לה גם נציג מהמרכז לעיוור, שרצה להצטלם איתה. מזוז קיבלה עצבים והחליטה לעזוב מיד את המקום. בשלב זה נחלצה לעזרה שדרנית התחנה, עינת שרוף, שניסתה לשכנע אותה אבל גם זה לא עזר. לבסוף בקשותיו של השר הרצוג עזרו ומזוז חזרה לקבל את התעודה.

מזוז למה עצבים?
"לא הייתי עצבנית. פשוט היו כל מיני עמותות שאמרו שהגעתי לאן שהגעתי בזכותם וזה מכעיס. אני לא קשורה לשום עמותה, אני מורן מזוז, זמרת, ולא שום דבר אחר. אני מכבדת את העמותות האלה אבל לא מוכנה להיות שייכת לאף אחת מהן. אני לא יודעת מי זה בכלל הבחור שחיכה לי מחוץ לרדיו, בחיים לא ראיתי אותו אז אני לא מבינה למה הייתי צריכה להצטלם אותו".

בגמר ביום ראשון נראה אותך?
"ברור. אני אפילו אשיר מחרוזת שירים עם שלומי שבת".

מורן מזוז פפראצי 2 (צילום: אלעד דיין)
כועסת? | צילום: אלעד דיין
מורן מזוז פפראצי 3 (צילום: אלעד דיין)
מבואסת? | צילום: אלעד דיין
מורן מזוז פפראצי 5 (צילום: אלעד דיין)
מחר יום חדש | צילום: אלעד דיין
מורן מזוז פפראצי 6 (צילום: אלעד דיין)
עם שלומי שבת בגמר יהיה דבש | צילום: אלעד דיין

גמר "כוכב נולד" יועבר בשידור חי ממש כאן באתר mako

עוד ב-mako בידור: האם דנה אינטרנשיונל תאחר לגמר "כוכב נולד"; קישקשתא חוזר; אייל גולן נגד נינט טייב: סיבוב 2; אחיו של דודו טופז: הוציאו אותו להורג; זהירות: וירוס מורן אטיאס, והפפראצי הראשון של לירן דנינו.