במהלך השנים ליהיא גרינר צולמה כשהיא אומרת לא מעט דברים שעלולים לסבך אותה, אך מעולם לא היה נראה שזה מפריע לה. אז מה גרם לה למחוק את הסרטונים ששיתפה הבוקר (א'), ובהם נראתה מקללת שוטר?

בסדרת סטוריז, שמאז הוסרו מהרשת, ליהיא גרינר נראית כשהיא עומדת בפקק בכביש 471 יחד עם האחיינית שלה, לאחר בילוי משותף. לדבריה, היא נעצרה על ידי שוטר שטען כי השתמשה בטלפון ובתגובה נתן לה דו"ח על סך 1,000 שקלים. מקורבים לכוכבת מספרים כי הטלפון אמנם היה בידה אך כבוי, ולמרות זאת השוטר התעלם מההסברים והבקשות שלה, מה שגרם לה להתפוצץ מזעם.


"למה שוטרים במדינה הזאת דפוקים? למה? מאיפה הם מקבלים את ההכשרה שלהם? למה משעמם להם? למה הם אנשים בדיחה?", אמרה, בטענה כי גם אחייניתה עדה לכך שהשתמשה בספיקר. "המשטרה פה היא בדיחה. אני אף פעם לא ראיתי שוטר נורמלי שאפשר להיות ממנו בלחץ. הם פשוט בדיחה. תימני קטן שנראה כמו התחת שלי רושם לי עכשיו דו"ח. אני בפקק והמנאייק מאחורי רושם לי דו"ח כי משעמם לו, הוא מעשן סיגריה בצד של הכביש. זו המשטרה אצלנו במדינה". 

ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר)
ליהיא גרינר, מרץ 2019 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

על פי מקורבים, השוטר לא זיהה את גרינר, שבהתחלה עוד ניסתה להתבדח איתו - אך ללא הצלחה. לדבריהם, העצבים הציפו את הכוכבת, שצילמה את הסטוריז לעמוד האינסטגרם שלה באימפולסיביות, אך כחמש דקות לאחר מכן כבר מיהרה להסיר אותם שכן הרגישה שחצתה את הגבול עם הדברים הקשים שאמרה, ולא הרגישה איתם בנוח. בהמשך הסרטון, צועקת גרינר לשוטר "אתה יכול לרשום יותר מהר? אתה איטי רצח. יש לאנשים חיים לא כמו שלך", ואף הוסיפה קללה וחיקוי של השוטר.


ליהיא, מה קרה שם?
"הייתי ממש עצבנית ומגעילה. אחרי שהעליתי את הסרטונים התחרטתי. התביישתי בעצמי אז הורדתי אותם כמה דקות אחרי, כי ממש התחרטתי על איך שהגבתי. הוא לא רצה להקשיב לי בשום אופן, לא עניין אותו וזה עיצבן אותי. לפעמים צריך להיות קצת אנושי".