אחרי העימות המתוקשר בסטורי, בשיאו כינה מאמן הכדורגל (ואחיו של אייל ברקוביץ') ניר ברקוביץ' את אייל גולן "פדופיל", נראה שהרוחות בעימות ברקוביץ'-גולן לא נרגעות - והפעם דווקא מזווית אחרת לגמרי.

לי ברקוביץ', בתו של הכדורגלן לשעבר והמגיש, הגיעה לאולפן "אופירה וברקו" (קשת 12) יחד עם מפיקת האירועים אירית רחמים, והתייחסה לעימות שניהלה עם בת זוגו של גולן, דניאל גרינברג, לעיני המצלמות ב"גולסטאריות" (HOT). "אנחנו בסדר, אנחנו לא החברת הכי טובות".

מה זה בסדר?

"בסדר זה להגיד שלום, אני מכבדת אותה. אין לי בעיה איתה ועם הסובבים".

View this post on Instagram

Gollstariot 2 ⚽️ @hot_il @gollstariot @gollstar_hot

A post shared by lee_berkovic (@lee_berkovic) on

למי שפיספס, ב"גולסטאריות" התפתחה מריבה לא נעימה בין ברקוביץ' לגרינברג בעקבות סירובה של האחרונה להשתתף באחד המשחקים בתכנית. "איזה לא פייטרית, אני אומרת לך בתור אחת שנפצעה שאני נלחמת ככה או ככה", אמרה לגרינברג, שהגיבה, "מאמי אל תגידי 'לא פייטרית', אם הבחירה שלי זה לא לקחת את הריזיקה שאני אפגע מהמשחק היפה הזה זו החלטה שלי. זה לא עניינך בשביל מה באתי". הטונים עלו, כשברקוביץ' אמרה: "אם באת לפה לעשות בלגאן - את מוזמנת ללכת".

"באנו לשחק כדורגל גברת דניאל גרינברג", אמרה ברקוביץ' מאחורי הקלעים למצלמה, "אם לא הבנת איפה את נמצאת עדיין - את במגרש כדורגל. את לא במסלול דוגמנות. את לא תקומי ותלכי מתי שנוח לך, את לא באייל גולן קורא לך, לא תעשי מה שבא לך. אף אחד לא קורא לך, תתנהגי כראוי". בסופו של דבר, גרינברג אכן השתתפה במשימה, וקיבלה כדור היישר לפרצוף מבעיטה של ברקוביץ'. כתוצאה מאותה בעיטה, גרינברג דיממה ובכתה.

 

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on