מירית וקנין הישרדות אולסטארס
וקנין. מחלימה מניתוח | צילום: אביב חופי

הדבר הבולט ביותר בעונת האולסטארס של "הישרדות" הוא מערכת היחסים הסבוכה בין דן מנו למירית וקנין, שהחליטה לא לשתוק יותר ולפתוח את הפה על הכוכב של העונה. שיא השפל ביחסי השניים היה בתוכנית האחרונה, כאשר צוותו יחד במשימת החסינות והפסידו לאחר שהכימיה ביניהם לא הייתה טובה - שלא לומר כלל לא עבדה - וכללה בעיקר צעקות של מנו על וקנין.

"עושים מזה הרבה יותר ממה שזה", אומרת וקנין, "צריך לזכור שעברנו חוויה די אינטנסיבית ואנחנו נמצאים בעונה לא פשוטה".

חשבת שדווקא את תהיי זו שתפתח חזית נגד מנו?
"האמת שלא. בהתחלה מערכת היחסים שלנו הייתה אחלה. אני בכלל רציתי להדיח מהרגע הראשון את עידן קפון".

אז למה קפון עדיין על האי?
"הדברים התגלגלו ככה, כי כשדן נדחק לפינה הוא יורה לכל הכיוונים וקשה לו להתמודד עם ביקורת. אבל היום באמת שהכל אחלה, אנחנו שני אנשים בוגרים שיודעים לעשות את ההפרדה. אני לפחות יודעת".

כלומר?
"בשונה ממה שקורה לו עם נעמה קסרי, לצורך העניין, שעד עצם היום הזה אני לא חושבת שהם החליפו מילה, אני לא רואה בזה טעם. לא חושבת שזה נכון לעשות את זה, לשמור טינה. אני לא יודעת מה דן מרגיש בתוך תוכו, אבל כשנפגשנו היה אחלה".

זה לא מבאס שהעונה הזאת בנויה רק עליו?
"ממש ממש לא. אני יודעת את האמת שלי על עצמי. אני לא צריכה להיות מרוחה על שלטי חוצות כדי להיות בפוקוס. כשהתחילה העונה הבינו כמה פוקוס יש עליי".

הקול החדש

אחד מסימני ההיכר הבולטים ביותר של וקנין הוא הקול הצרוד שלה, שיש גם מי שרואה בו קול סקסי. אבל העובדה הזאת לא מנעה מבעדה לעבור לפני כשבוע ניתוח במיתרי הקול במטרה שיעלים את הצרידות. "זה הכטו שככה מזהים אותי, אבל מי שהתקשר אליי עד היום גם אמר לי שיש לי קול של ילדה. בכל מקרה זה לא אומר שעכשיו אני יכולה ללכת לאודישנים של 'כוכב נולד'".

שבט השורדים - הישרדות אולסטארס פרק 1
שבט השורדים ביום הראשון. בהתחלה הייתה כימיה | צילום: גיא קרן

המעריצים מקבלים את שינוי הקול?
"האמת שכתבו לי בפייסבוק לאחרונה: 'למה את עושה את זה? אנחנו כל כך אוהבים את הקול שלך'. יש כמה אנשים שלא ממש מזהים אותי, לוקח להם זמן עד שהם מבינים שזו אני לפי סגנון הדיבור והאינטונציה. המיתרים עוד קרים, הם מתחממים לאט לאט, עכשיו אני צריכה לשמר את זה וללכת לקלינאית תקשורת פעם בשבועיים עד שאדע להשתמש במיתרים כמו שצריך".

איך בכלל הגעת למצב הזה?
"אנשים שמשתמשים כל היום במיתרי הקול צריכים לדעת להשתמש בהם נכון. במשך שנים הדרכתי אירובי ופשוט לא ידעתי להשתמש נכון במיתרים זה מוביל ליבלות ואז, כשמדברים, הן מתחככות וזה מה שיוצר את הצרידות".

ואיך עבר הניתוח?
"הוא היה בהרדמה מלאה ועבר, ברוך השם. הכי הטריף אותי לא לדבר שבוע. עברתי ממש ויפאסנה בלי לשלם או לנסוע להודו. פשוט תקשרתי עם לוח וטושים וסמסים".

דן מנו ומירית ועקנין
שהתפוגגה מהר | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

למה דווקא עכשיו, אחרי שתי עונות בפריים טיים?
"את הניתוח הזה קבעתי עוד לפני שידעתי שאני הולכת ל'הישרדות אולסטארס', אבל לא הספקתי לעשות אותו. כשחזרתי קבעתי תאריך חדש והנה אני עם קול חדש".

אולי יחד עם הקול החדש תבוא גם אהבה חדשה?
"מניסיוני המועט אני יודעת שגם אם יהיה לי מישהו, אני אשמור את זה לעצמי. אני יוצאת, אני מכירה, אני מבלה, טוב לי. את יום האהבה שלי התחלתי כבר בראשון בערב בבילוי ב"מסה" עם אהובים שבתוכם היו גם אהובים מאוד קרובים. ותביני מזה מה שאת רוצה".

אני רוצה להבין שיש מישהו.
"אין מישהו ספציפי, אבל אני מאמינה שהכל מכתוב וכשזה יבוא זה יבוא ביג טיים".

>> פפראצי: מיה קרמר מדגמנת בטן הריונית בים