חברת "רד בול" הזמינה אתמול את כל ההוז אנד הוז למסיבה בנמל תל אביב. שחר בן דוד לא ביזבז זמן וכמה שעות אחרי שהודח מבית "האח הגדול", כבר הגיע לאירוע היחצ"ני עמוס הצלמים. אליו הצטרפו הזוג היציב יוני וינקל וונסה אלוש (פלוס אחותה התאומה, פליטת "מפרץ האהבה", מגלי), שלא הפסיקו להימרח אחד על השני, אבל כשהצלמים ביקשו מהם נשיקה למצלמה הם סירבו. 

עוד פליטים שלא פספסו את האירוע היו קרן חסיס, נעמה פרידמן, מיקי לוין (שהגיעה עם החברה הטובה, מאיה בוסקילה) ושי שטרית עם החברה מוריאל סגל. בטח גם ערן זילברמן היה מגיע, רק שהוא בדיוק פתח באותו האזור את הבר החדש שלו באירוע השקה משל עצמו. איך לומר? לפי התייצבות פליטי האח הגדול באירוע הזהי, אצלו היה קצת פחות נוצץ.

עוד פליטי ריאלטי שהגיעו היו אלו של "מפרץ האהבה". ובכוונה אנחנו אומרים אלו, כי מלבד דנה מזרחי והזוג הזה, לירון מימון ומורן עטר, שזכו במקום הראשון. השניים אמנם לא הגיעו ביחד, כיאה לזוגיות שהם מנסים להפגין לנו, ומימון אפילו הגיע עם מישהו אחרת ואנונימית, אבל ברגע שהחלו הפלאשים, השניים הצטוותו לביחד והפגינו זוגיות דביקה ומאושרת.

עוד הגיעו ומשכו פחות תשומת לב מבעבר (בכל זאת, הם לא יצאו עכשיו משום תוכנית ריאליטי), אושרי כהן ואיתי תורג'מן (שחזר מחופשה ארוכה בהודו), אנה זאייקין ובעלה דיוויד פרץ, דנה אשכנזי, עדי כהן, שרונה פיק, גיל דסיאנו וטל טלמון, לירן כוהנר מלווה בסוכן שי אביטל, ליה גיל, גלית לוי, לירון ויצמן, ארצי יפרח ואוולין הגואל ועוד מהסגנון הזה. היה עמוס. מאוד.