חברת ההפקה JCS הזמינה בחמישי האחרון את כל הקאסט של סדרת המתח "הבורר" לחגוג את סיום צילומי העונה השנייה במועדון "החלונות הגבוהים" בתל אביב. וכך יצא שיהודה לוי, משה איבגי, שלומי קוריאט, נטע גרטי (עם בעלה, פיטר רוט), עדי גילת, אורי גבריאל, עמוס לביא ואחרים הגיעו כדי לחגוג ולהדליק נר חנוכה.

אמנם יודה הגיע נטול נינט, אבל הוא בא עם צרור מפתחות עליו תלוי חצי לב. ואנחנו די סגורים על זה שאנחנו יודעים איפה נמצא החצי השני. ואנחנו לא יודעים מה איתכם לנו זה מחמם את הלב ואפילו נותן לנו קצת להרגיש כאילו היא הייתה שם איתו. 

בין חברי הקאסט מופיעים גם אניה בוקשטיין וחלק משלישיית "מה קשור", אלא שבוקשטיין לא הגיעה בגלל הצגה והשלישייה היו בהופעה. מי שכן באה, בלוק בלונדיני לגמרי, הייתה ג'וליה לוי בוקן שהגיעה למקום רותחת מעצבים. הסיבה: ריב עם נהג מונית שאמר לה שהשתלום עבור הנסיעה הוא חמישה עשר שקלים. היא נתנה לו עשרים והוא לא החזיר לה עודף. היא כעסה והתווכחה אך הוא נשאר בשלו ובסוף היא שפכה על המושבים של המונית את הפחית שהייתה לה ביד ונכנסה למועדון. לא מעט זמן הוא חיכה לה בחוץ, בזמן שניקה את המושבים. היא בינתיים המשיכה להתעצבן, אבל לא העזה לצאת. הגיוני.