אחרי הגר וניר, הגיע אמש (חמישי) תורם של דובי ואריק מחתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12) לקבל את החיקוי שלהם. השניים הצטרפו לפאנל חזרה לשגרה של ארץ נהדרת, או ליתר דיוק, היו אלה עלמה זק וערן זרחוביץ' שהיו אמונים על החיקוי. דובי מיד שמה רגליים על השולחן כמובן, אריק התלונן בתכלית התלונות ומפה לשם ראינו איך היא אורזת עוד ועוד חפצים כדי לעזוב בפרץ אנרגיות משלה. עכשיו, השניים מגיבים לחיקוי, וזה מה שיש להם להגיד.

ראיתם את החיקוי?
דובי: "זה מצחיק, מדהים ולא יאומן, זכיתי, מה זה זכיתי. עלמה זק – לא סתם. עשתה אותי אליפות. הגעתי לפנתאון, זהו אני יכולה להחזיר ציוד לבורא עולם. אני סימנתי וי בעולם".
אריק: "ברור שראיתי, ראיתי והתרגשתי. זה היה מדהים, חיקוי נהדר, זה מתאר את הכל בדרך של הומור וסאטירה, אני כנראה לא אובייקטיבי מן הסתם, אבל זה היה מאוד מוצלח, הם תמיד מצחיקים, אבל זה היה מצחיק במיוחד". 

מה חשבתם על הדמות?
דובי: "קודם כל, מסתבר שעלמה זק דומה לי קצת בבסיס, והאף היה מושלם, מושלם, מושלם. אני לא מבינה למה אומרים שיש לי אף יפה, אז היא עשתה אותו בדיוק כמו שאני חושבת שהוא נראה, הכי אמיתי. שאפו למאפרת". 
אריק: "על הדמויות עצמן אני אגיד שעשו אותי קצת שמן עם קצת קרחת יותר ממה שיש לי, אבל לא נורא, הכל טוב - לקחתי את זה בהומור וממש היה לי כיף".

View this post on Instagram

A post shared by דובי עמירה (@dobi_amira) on

ציפיתם שיהיה לכם חיקוי בארץ נהדרת?
דובי: "נראה לך? הייתי בשוק. אני מאפס צילומים בעולם למקסימום חשיפה בעולם הזה, לא חלמתי וזה היה כל כך מצחיק. התזזיתיות שלי מצחיקה, אני יודעת שיש הרבה אנשים שקשה להם עם התזזיתיות שבי"
אריק: "למען האמת כשהתחלתי את התהליך של התוכנית, הבן שלי אמר לי – 'אבא אתה עוד תהיה בארץ נהדרת', ואמרתי לו 'איזה ארץ נהדרת, מי ייקח אותי לארץ נהדרת?'. ואז כשחשבתי על זה הבנתי שזה סוג של חלום שלי, אז הגשמתי חלום, אבל כמובן שבאתי למטרה אחרת – למצוא זוגיות".

קיבלתם תגובות?
דובי: 
"לא הפסיקו הטלפונים, לא הפסיקו הצחוקים, חברים שלי מגיל 12, חברים של הילדים שלי שתמיד מכירים אותי כמג'נונה קטנה, זה היה קורע".
אריק: "המון, הרוב היו מאוד חיוביות, אבל ראיתי גם שמישהי כתבה 'זה היה מצחיק אבל זה היה גם עצוב', בסדר, אם אנשים לא יודעים לקבל סאטירה והומור, אז כל אחד והשיגעונות שלו. אבל 99 אחוז הם של תגובות מדהימות".