אחרי כמעט שלוש שנים של זוגיות, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, הזוג המלכותי של הריאליטי הישראלי, מתחילים לקבל יותר ויותר שאלות לגבי השלב הבא במערכת היחסים. האם בקרוב סוף סוף נראה אותם מתחת לחופה יחד? "עדיין לא הצעתי", סיפר אביחי בראיון לגלית ואילנית והוסיף, "אבל זה קרוב. יש טבעת, היא פשוט לא על האצבע עדיין".

יש רגעים שאתם אומרים 'עד כאן'? 
"כן. כשמדובר בדברים אישיים שלנו", אמרה מעיין. אביחי, חשב אחרת ואמר "לי אין רגעים כאלה. זו המדינה, אנחנו עם כזה. מישהו רואה אותך בטלוויזיה ואתה שייך לו. בן אדם מדבר איתי ואומר לי 'מה עם החתונה? תדע לך היא אישה זהב'. הכל בסדר, אני אוהב את זה".

אביחי, קנית טבעת?
"כן, אפילו אמא שלי יודעת". מעיין הייתה המומה מהצהרה של בן זוגה ואמרה, "שקרן,  אתה עושה לי התקף. אין מצב ששמת את זה בבית כי אני מאוד חשדנית".

אביחי, בגלל מגבלת הראייה שלך, היו הרבה מאוד תקופות שישבת בבית ולא יכולת להתקבל לעבודה.
"אין ספק. אני בנפש שלי יזם, אני לא מרגיש שאני יכול לעבוד אצל מישהו. במיוחד אחרי מגבלת הראייה אני רואה כל שנה פחות ופחות אז אני לא יכול לא לעשות משהו שאני אוהב. לפעמים אתה באמת נכנס לדיכאונות. ישבתי הרבה בבית אבל אין מה לעשות, אתה עובר את זה".

כיום אתה רואה את זה כמשוכה שקשה לעבור אותה או דווקא כדרייב ורעב להצליח?
"אני יותר ברעב. הרעב הזה הוא גורם לנו להיות לא מרוצים ומסופקים משום דבר שעשינו. פעם הסתכלתי על זה בצורה שלילית אבל היום אני יודע שזה דבר חיובי".

מעיין, כמה פעמים באים אלייך ואומרים לך "מה את צריכה את זה?. את מכניסה את עצמך למיטה חולה"?
"המון אמרו לי את זה, גם בהתחלה וגם עד היום. אומרים לי 'לא חסר לך שוב דבר'. מעבר למגבלה הזו יש פה בן אדם עם אופי ולב מדהים".

אביחי, כמה אתה רואה?
"אני רואה פחות מ-5 מעלות. אני כבר עם תעודת עיוור. תעודת עיוור אומרת למעשה שהראייה שלך לא תקינה כדי לבצע פעולות בסיסיות. ביום יום אני לא נייד ולא יכול ללכת לבד".