אין תמונה
אני עם זמרים מזרחים גמרתי

בזמן שאייל גולן מעביר את זמנו בחופשה עם חברים קרובים בלונדון, האקסית שלו, רוסלנה רודינה, ממשיכה גם היא הלאה בדרכה למצוא את הריבאונד האולטימטיבי.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

רודינה, שאחרי מספר ימים בחדרה כבר חזרה לאזור המרכז ומתגוררת בימים האחרונים אצל הסוכנת שלה בתל אביב, הרחיקה בסוף השבוע האחרון עד חיפה. שם היא בילתה באחד המועדונים בעיר.

במהלך הערב נראתה רוסלנה קרובה למישהו שלנו לא כל כך נראה ישראלי. אחרי בדיקה קצרה התברר שמדובר באחד הראפרים המובילים ברוסיה בשם Geegun.

Geegun, או בשמו המקורי דניס אלכסנדרוביץ' אוסטימנקו ויינשטיין, הוא ראפר יהודי ממוצא אוקראיני, שמצליח מאוד ברוסיה בשנים האחרונות ומגיע ללא מעט הופעות בארץ. באמתחתו גם לקיחת חלק בלהיט אחד גדול שאתם בטח מכירים בשם "Welcome To st. Tropez".

אין תמונה
את באה לסן טרופה?

תרגיעו, לא מדובר ברומן חדש והיא עדיין רחוקה מלמצוא את האחד, מאחר והבחור נשוי וברוב ימות השנה עסוק בלהופיע ברחבי אירופה. אבל אנחנו בעיקר מפרגנים לה שהיא לא יושבת בבית ובוכה על מר גורלה.

ובקשר לגולן, אם תהיתם, רודינה כבר פינתה לגמרי את דבריה מהדירה במגדלי יו ובין השניים אין תקשורת אישית מלבד הודעות סמס שעוסקות בעיקר בעניינים טכניים של חפצים וסגירת פינות.

אייל גולן בקיסריה רוסלנה ואייל גולן (צילום: אלוני מור)
אייל מי? | צילום: אלוני מור