מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי

בחתונתה של רוסלנה רודינה עם איתי פז שנערכה בתחילת יולי, כלי התקשורת הופתעו לגלות את מאיה בוסקילה נכנסת למקום יד ביד עם הגרוש שלה, עוזי אזולאי. מאז השניים המשיכו להגיע לאירועים מתוקשרים, ובימים האחרונים אף חלו ביחד עם בנה של בוסקילה, לני, בקורונה.

הקאמבק הזה מפתיע במיוחד לאחר שנה וחצי עמוסת דרמות בחייהם של בני הזוג, שהסתיימה בגירושים רשמיים בחודש אפריל 2021. כזכור, מאיה ועוזי התחתנו בספטמבר 2019, אחרי שהיו למעלה משנה יחדיו. עוזי התגורר עם מאיה ובנה מנישואיה הקודמים, לני, אך מערכת היחסים בין השניים הגיעה לסיומה והם פנו להליך גירושים. למרות לא מעט דרמות שהיו בין השניים, בין היתר, עוזי עזב את הדירה המשותפת שלו ושל מאיה, עבר לבית הוריו ולקח איתו את טבעת הנישואים שלה ששווה 12 אלף דולר, הפרידה נעשתה לבסוף ברוח טובה.

ומה הלאה? עוזי העיד על מאיה בראיון ל-mako שהיא "עושה מה שבא לה באותו רגע, היא לא חושבת", אז נראה שאלוהים גדול.

עוד קאמבק: מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי מתנשקים (צילום: מיכל הקטנה, אינסטגרם)
מאיה ועוזי מתקמבקים | צילום: מיכל הקטנה, אינסטגרם

אייל גולן ודניאל גרינברג

בחודש יוני, כשאייל גולן חזר מהופעה בפריז היישר לבית מלון בתל אביב, סיפרנו לכם לראשונה על משבר חריף בין הזוג הנשוי וההורים של מיאל בת השנה, אייל גולן ודניאל גרינברג. בחודש אוגוסט נראה כי המצב אף החריף, כאשר גירושים עלו על הפרק. מקורבים סיפרו כי "במשך שנתיים דניאל סופגת התנהגות שלא מכבדת אישה ובטח לא אישה בהריון וכל מי שקרוב אליהם כבר שמע מהם על אפשרות של גירושים".  

יחד עם זאת, נראה שמאז הרוחות קצת נרגעו: השניים נראו יחד בציבור כבר מספר פעמים, וגרינברג אף הגיעה להופעה של גולן בקיסריה ונשארה ללון איתו במלון לאחר מכן. לפני כשבוע וחצי, גולן וגרינברג נסעו לסליחות בכותל המערבי ביחד עם מספר חברים.

בימים אלו דניאל נכנסת לחודש התשיעי להריונה, ובקרוב השניים צפויים להפוך להורים גם לבן. נמשיך כמובן לעקוב.

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אלוני מור, יחסי ציבור)
אייל גולן, דניאל גרינברג, אפריל 2021 | צילום: אלוני מור, יחסי ציבור

ליאור וספיר נרקיס

הזמר בן ה-44 ואשתו שצעירה ממנו ב-13 שנה, נישאו בנובמבר 2009, והביאו לעולם מאז שלושה ילדים משותפים. תחילת המשבר הזוגי הייתה באוגוסט 2019, כאשר השניים הסירו עוקב אחד מהשנייה באינסטגרם, ולמעשה היו על סף גירושים.

השניים צלחו את המשבר, עד לחודש שעבר, והדרמה שהתחוללה במסיבת הבריכה שערכו בביתם שבסביון. על פי נוכחים במקום, במהלך המסיבה ספיר צעקה וכעסה על בעלה, והסיטואציה שנוצרה גרמה לכל הנוכחים לסיים את החגיגות. "ספיר מאוד כעסה ולא הסתירה את זה", סיפר אדם אחר שנכח במקום. "היא צעקה, ובשלב מסוים גם לקחה חפץ יקר ערך וזרקה אותו לבריכה".

מאז הם הסירו עוקב זה מזו, אחר כך ספיר החזירה ואז גם הספיקה לקחת את הילדים לבילוי בחוף הים בלי ליאור. באמצע חודש אוגוסט הגיעה הסולחה: ליאור וספיר נסעו בהרכב מלא עם הילדים אל הכותל המערבי, ואנחנו מקווים שהריב הזה כבר מאחוריהם.

ליאור נרקיס וספיר נרקיס עם הילדים
ליאור נרקיס וספיר נרקיס עם הילדים בכותל

מאיה ג'ריס ואלה לי להב

בחודש אפריל אלה לי להב, אז בת 17, ומאיה ג'ריס, בת 23, השיקו לראשונה את הזוגיות שלהן. השתיים התקדמו עם הזוגיות שלהן בקצב מסחרר, עם קעקועים משותפים ומעבר לדירה יוקרתית בצפון תל אביב, אחרי שלושה חודשים בלבד. שבועיים אחרי המעבר המשותף, מאיה קיבלה זימון לבית המשפט אחרי שאמה של אלה לי הגישה נגדה תלונה על תקיפת בתה, כשנה לפני שהשתיים הפכו לזוג.

זמן קצר לאחר מכן, התברר כי ג'ריס עזבה את הדירה המשותפת, שעליה היו אמורות לשלם עשרות אלפי שקלים בחודש, וטענה כי אלה לי בגדה בה עם גבר נשוי ומפורסם.

מאז השתיים נפגשו במספר הזדמנויות, בין היתר בילו במסיבה במועדון בחיפה, החזירו עוקב אחת לשנייה באינסטגרם, ומאיה אף הגיעה להופעה פרטית של אלה לי וניסתה לתפוס את תשומת לבה.

ג'ריס התראיינה בסוף השבוע למגזין mako והבהירה את טיב היחסים עם אלה לי: "חזרנו להיות בקשר אבל לא קשר שהוא זוגי". מה יהיה? ימים יגידו.

אלה לי להב ומאיה ג'ריס עוברות לגור יחד (צילום: מתוך חשבון הטיקטוק של מאיה ג'ריס, קשת 12)
אלה לי להב ומאיה ג'ריס | צילום: מתוך חשבון הטיקטוק של מאיה ג'ריס, קשת 12

שיר אלמליח ומייקל זנזורי

ביולי 2019 שיר אלמליח נישאה לבחיר ליבה, איש נדלן יהודי-איטלקי בשם מייקל זנזורי. אלו היו הנישואים השניים שלה אחרי מערכת יחסים ארוכה עם הכדורגלן אלרואי כהן, שהסתיימה בגירושים בשנת 2016.

לפני שנה וארבע חודשים שיר ומייקל הביאו לעולם את בנם הראשון, רפאל דוד, אך בחודש מרץ האחרון, אחרי משבר ארוך ומתוקשר - הם התגרשו באופן רשמי.

לפני כשבוע בישרה אלמליח בחשבון האינסטגרם שלה כי היא וזנזורי מחכים לילד שני. "החלטתי להביא לרפאלי שלי עוד אח מאותו האבא. נכון, מייקל ואני התגרשנו, אנחנו חברים, אנחנו מסתדרים והולכים אפילו לטיפול זוגי בשביל להיות ההורים המושלמים לרפאלי ובעזרת ה׳ גם לאח/ האחות שבדרך. החלטנו להביא עוד ילד בהורות משותפת, ממקום שלם שהוא רק שלנו". האם ההורות המשותפת תקרב אותם גם בדרך לקאמבק זוגי?

שיר אלמליח והחבר מייקל​ (צילום: אלון חן)
שיר אלמליח עם מייקל זנזורי, 2019 | צילום: אלון חן

נועה קירל ויהונתן מרגי

בספטמבר 2019 נועה קירל ויהונתן מרגי יצאו לראשונה מהארון הזוגי ופרסמו את הזוגיות הטרייה שלהם בסרטונים שפרסמו במקביל בחשבונות האינסטגרם שלהם. השניים הכירו בפסטיבל, כאשר קירל הייתה אחרי פרידה מהדוגמן ברק שמיר.

מאז, ועל רקע ההשקעה בקריירה הבינלאומית של נועה, נפוצו דיווחים מדי כמה חודשים על כך שבני הזוג נפרדו. הגל האחרון של שמועות החל בעקבות השיר "סגול בהיר" של מרגי, שמדבר על פרידה – אבל לפי מרגי, הוא לא מבוסס על סיפור אמיתי. בנוסף, השניים גם לא מרבים להעלות תמונות או סרטונים זוגיים ברשתות החברתיות, דבר שמתדלק את השמועות.

"בכל מערכת יחסים יש משברים, יש ימים שהם פחות טובים ויש ימים שהם יותר טובים. זה טבעי וזה בונה ומחזק את הקשר", אמרה נועה בראיון זוגי עם מרגי לערב טוב עם גיא פינס, שנערך בחודש יולי האחרון. גם ביחד וגם לחוד, שני הכוכבים הצעירים לא הולכים להיעלם בשנים הקרובות.

נועה קירל ויהונתן מרגי בריאיון זוגי (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
נועה קירל ויהונתן מרגי בריאיון זוגי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

 נטלי דדון ועמית פרליס

אחד הזוגות הכי מתקמבקים ונפרדים בביצה, עד שלפעמים קשה כבר לעקוב. לדוגמנית ולאשת העסקים יש ילד משותף, ריף, שחגג בחודש יולי האחרון את יום הולדתו החמישי. השניים נפרדו במהלך הריונה של דדון, ודדון קיבלה החלטה לגדל את בנה כאם יחידנית. יחד עם זאת, זמן קצר לאחר הלידה, חזר האב, שלו שלושה ילדים מנישואים קודמים, אל התמונה.

השניים השיקו לפני כשלוש קאמבק מרגש במיוחד, ומאז ידעו היחסים עליות ומורדות. באפריל 2020, בשיאו של סגר הקורונה, נודע כי השניים החליטו להיפרד. בינואר 2021 הודיעו שוב השניים על פרידה, לאחר שדדון החלה בטיפולי פוריות וחשפה כי היא רוצה עוד ילד, ופרליס לא. הקאמבק האחרון, נכון לעכשיו, הגיע בפורים 2021, כאשר דדון העלתה תמונת תחפושת משפחתית של שלושתם. השניים מבלים לאחרונה באירועים מתוקשרים, וכך הגיעו יחד לפני כמה ימים ליום הולדתה ה-35 של נסרין קדרי.

נטלי דדון, עמית פרליס וריף. ספטמבר 2020 (צילום: מתוך instagram)
נטלי דדון, עמית פרליס וריף. ספטמבר 2020 | צילום: מתוך instagram

ג'יי לו ובן אפלק

בחודש מאי השנה נפל השנה הדבר, כאשר צלמי הפפראצי החלו לתעד את ג'ניפר לופז ובן אפלק במגוון הזדמנויות – כשהיא יוצאת מרכבו, במהלך חופשה סודית במונטנה ומתנשקים במסעדה יפנית. זה קרה זמן קצר לאחר שלופז בת ה-52 אישרה סופית את הפרידה מארוסה אלכס רודריגז, שחקן היאנקיז לשעבר.

בחודש יולי ג'יי לו חשפה רשמית את הזוגיות המתקמבקת. היא חגגה יום הולדת 52 במסיבה שארגן לה אפלק על יאכטה בשווי 130 מיליון דולר בסן טרופה, ופרסמה באינסטגרם סשן תמונות לוהטות בביקיני, וביניהן גם תמונה שלה מתנשקת עם אפלק.

לופז ואפלק הכירו בראשית שנת 2002, וכמה חודשים לאחר מכן החלו לצאת באופן רשמי. בנובמבר אותה השנה אפלק הציע לה נישואים, אך כמה חודשים לאחר מכן החלו דיווחים על קשיים בזוגיות ואפלק גם נראה יוצא ממועדון חשפנות במהלך צילומי סרט בקנדה. ב-2003 החתונה בוטלה סופית. לאחרונה דווח כי אפלק צולם בוחן טבעות אירוסים בחנות תכשיטים יוקרתית, וייתכן כי הזוג ישלים בקרוב מעגל לאחר האירוסים שבוטלו לפני 18 שנה. אנחנו נמשיך לעקוב בהתרגשות.

ג'ניפר לופז ובן אפלק מתנשקים
ג'ניפר לופז ובן אפלק מתנשקים