אחרי שנת קורונה מטלטלת במהלכה התיאטראות היו סגורות, חני נחמיאס חזרה לבמה - ובגדול. בשיחה עם ניב רסקין ב"חדשות הבוקר", הודתה נחמיאס שלפני שפרצה המגפה חשבה אולי לא לשוב לשחק בתיאטרון. "כשהציעו לי לחזור הייתה בי התנגדות פנימית", תיארה, "השנה הזאת עשתה איזה ריסטרט, פתאום באמת יכולתי לנוח".

אחרי לבטים רבים, נחמיאס החליטה שהיא ממשיכה להופיע ובכוחות מחודשים. היא מתייצבת בתיאטרון הבימה יום-יום ומככבת בהצגות "מאמא מיה" ו"בוסתן ספרדי". בקרוב תשתתף גם במופע מחווה בתיאטרון הקאמרי לרגל יום הולדתה ה-90 של מרים זוהר, לצד גדולי שחקני התיאטרון בישראל וגם חברה הטוב, משה דץ.

בשבועות האחרונים, עם הפרידה מבעלה ב-22 השנים האחרונות, מאיר עוזרי, נפוצו שמועות על רומן לכאורה בינה לבין דץ. ברשת הופצה תמונה של השניים כשהם מצולמים באמבטיה. "אני אגיד על התמונה שתי מילים: פייק ניוז. התמונה הוצאה מהקשרה", הבהירה נחמיאס. נחמיאס ודץ הסבירו שמדובר בסרטון הומוריסטי שצולם לפני שנים לשם קידום מופע שלהם בשם "תרועת הפסטיבלים". 

"אנחנו מכירים המון שנים, אנחנו חברי נפש, וזה לא הופך אותנו לזוג רומנטי", הדגישה נחמיאס. "חני פרודה ועדיין יש לה בעל, אז תרדו מזה, זה לא יפה", ביקש דץ. השניים נזכרו איך הכירו בלהקה צבאית ומשם נהפכו לחברים קרובים. "כשהתגייסתי חני הייתה וואו, לא הבנתי מה זה הדבר היפה הזה", סיפר דץ, "היא הייתה הכלאה של ירדנה ארזי וניצה שאול. השתיים שהכי יפות בעיניי". חני סיכמה, "אני שלמה, חזקה, מאושרת, מועצמת ושמחה בחלקי".