הישרדות VIP פרק 28 (צילום: ורד אדיר)
מי יהיה מיליונר? | צילום: ורד אדיר

מאז הוכרע במוצאי שבת מי תהיה שלישיית הגמר של "הישרדות VIP", איתי שגב, ענת הראל ואנה ארונוב לא נחים לרגע. הכל בשביל שהם יהיו אלה שיקבלו את מירב הסמסים ויעלו לשלב הסופי של הגמר ויזכו במיליון. בימים האחרונים אנחנו מוצפים בשורדים לשעבר, שורדים בהווה או סתם סלבס, שדואגים להביע את דעתם על השורד החביב עליהם ולגייס את דעת הקהל לטובתו.

כך קרה ב-24 השעות האחרונות עם אייל גולן, שקרא לכל מעריציו לסמס לענת הראל, וכך קורה כעת כאשר נטלי דדון וליהיא גרינר מתגייסות למענו של איתי שגב.

"שגב, בן הברית שלי מתחילת המשחק, הצליח להגיע לגמר ואני גאה בו", כתבה דדון לחבריה בפייסבוק, "אני גאה בו בעיקר על ההעדפה לפגוע אולי במודע בעצמו ובדימוי שלו על פני פגיעה באחרים והשתחצנות על כך".

בהמשך היא תוקפת את ענת ואנה. "שלישיית תורג'מן התקדמה תוך שהיא דורסת בכוחניות, בזלזול ובאלימות מילולית כל מי ומה שעומד בדרכה. אני בדרך כלל לא שולחת בקשות כאלה אבל הפעם המטרה חשובה, לתת לטובים לנצח".

ליהיא מצידה פצחה בקמפיין פייסבוק וטוויטר למענו של שגב: "זה יהיה רע לראות את החיוך של תורג'י כשאחת הבנות תיקח. So let's vote Itai. יאללה, בואו תעזרו, כמו שעזרתם לי! שלחו סמס לאיתי שגב בהישרדות".

שורד נוסף שמתייצב לצידו של שגב הוא זוכה עונת האולסטארס, נתן בשבקין. "איתי שגב הוא זה שצריך לזכות בטח כשמולו יש את שתי הבחורות שהן בכלל לא מציאה גדולה", מכריז בשבקולס, "הוא הגיע למשחק כאנדרדוג המושלם והצליח בזכות האופי המיוחד שלו ולא מעט תחבולות להערים על כולם ולהגיע לגמר. זה שווה מיליון שקל לטעמי".

גמר הישרדות אולסטאר (צילום: אורטל דהן)
בשבקין. מבין בגמרים | צילום: אורטל דהן

יש טענות שהבחור חינפן ותיחמן יותר מדי לאורך הדרך.
"הוא עשה בדיוק מה שצריך בשביל להגיע עד הסוף ב'הישרדות'. המשחק הזה דורש ממך להיות צבוע לפעמים או להעמיד פנים שאתה חבר של כולם אפילו אם אתה לא באמת מרגיש ככה, ואיתי עשה בדיוק את זה. הוא כמעט ולא ניצח אף משימה ופיזית הוא די חלש לעומת השאר, אבל הוא ידע לבחור בטכניקה הנכונה להתקדם הלאה".

מי ככל הנראה מופקד על ניהול הקמפיין מצידו של שגב, זה האח הצעיר אוהד, שבפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו לועג לדרך בה חגגו ענת ואנה את העלייה לגמר. "אוריקי ואבא רואים באינטימיות את אבא עולה לגמר. באותו זמן בתל אביב מנופפות לפפראצי, אחרות. כל אחד והדרך שלו".

הישרדות VIP (צילום: mako)
בהחלט משכנע! | צילום: mako

תורג'י: "סמסו לאנה"

לא רק שגב והראל מתכוננים במרץ לגמר הגדול. אנה ארונוב מנהלת בינתיים את הקמפיין שלה בעצמה, והיא בחרה לעשות זאת באופן הכי חכם שיש- פרסמה תמונה שלה בביקיני ופשוט קראה למעריציה: "אני חייבת את עזרתכם!...תודה".

בנוסף, גייסה את תורג'י שפרסם פוסט באינסטגרם בו נכתב: "אהובתי בקשה ממני לבקש מכם לבקש מחברים שלכם לסמס לה. דו איט פליז".

אוהד שגב (צילום:  Photo by Flash90)
הפוסט של שגב הצעיר. גררר | צילום: Photo by Flash90
אנה ותורג'י
גם תורג'י מתגייס

ולא חשבתם שלכל ההמולה הזאת לא יצטרף בוקי נאה ויביע את דעתו על שלישיית הגמר. "כתוב בחוק שמועמד לא יכול לתת לשופט או בוחר שוחד או כל טובת הנאה אחרת כדי שיבחר בו", פותח בוקי מניפסט נוסף שכתב בעמודו בפייסבוק, "הרי לא הגיוני שתורג'מן ואנה יסתגרו בלילה ובצהריים בחדר סגור ויעשו מה שיעשו ואחרי זה תורג'י ירוץ לספר לתורג'י 2, ואחרי זה שניהם יהיו בחבר השופטים של 7 אנשים שצריכים להחליט מי מתוך שלושה יהיה השורד האחרון".

והוא מסכם: "אין לי מושג למה אנה עושה לתורג'י בחדר סגור מה שהיא עושה לו, אבל היא לא יכולה להיות מועמדת כשתורג'י ותורג'י 2 הם השופטים".

בוקי נאה (צילום: ורד אדיר,  יחסי ציבור )
בוקי. לא נח לרגע | צילום: ורד אדיר, יחסי ציבור