ברביעי האחרון, מאיה בוסקילה שיתפה באינסטגרם פוסט ברכה עבור בנה לני שחגג את יום הולדתו. לצד כל התגובות המפרגנות, הייתה אחת שהתייחסה למשקל גופו ובה נכתב: "אני במקומך דואגת לבריאות שלו ולמשקל העודף שיש לו לפי התמונה. ילד זמן זה ילד לא מאושר וסובל מבחינה חברתית, לתשומת לבך". מאותה נקודה, הזמרת החליטה להגיב ויצרה סערה גדולה ברשת. היום (שישי) היא התארחה ב"גלית ואילנית" וסיפרה על השתלשלות האירועים, והסיבה שבגללה בחרה להשיב אש.

"היו המון מברכים והיא היחידה שבאה ממקום של לקלל. כשזה נוגע אליי, שיגידו מה שרוצים אני לא סופרת אף אחד ממטר וזה לא מעניין אותי. פה המרוקו יוצא לי ובגדול. אני חושבת שזה טעות לא לענות", שיתפה מאיה את הצד שלה בסיפור.

בהמשך, דיברה על בחירתה להציף את הנושא הרגיש למרות הקושי שיש בכך. "הפנים המכוערות שיש באינסטגרם והקלות הבלתי נסבלת. לא לענות מהמקום הזה זאת טעות ואני חושבת שצריך להציף אותו. קיבלתי מאות הודעות מאימהות שמסבירות לי שהילדים שלהם הלכו למקום של בולמיה ואנורקסיה. ישבתי מזועזעת, ולא האמנתי לתיבת הפנדורה שפתחתי. אנחנו בתור אנשים מוכרים כן צריכים לפתוח את המקומות האלה. שמתי את עצמי בצד, זה היה נושא הרבה יותר גדול ממני ומלני".

לסיום סיפרה על מערכת היחסים המורכבת שלה עם אביה שנפטר בשנה האחרונה. "לא הבנתי את הדרך שבה הוא גידל אותנו, היו לנו מלא קשיים בילדות. אבא שלי היה איש טוב לב שגדל בתרבות אחרת. הוא בא ממרוקו, מתרבות פרימיטיבית וסגורה. גם אם היו נותנים לנו פליק זה היה בסדר, ככה גידלו אותם. אני מודה לאלוהים שהוא היה כזה, כי אני אמא הפוכה לגמרי מזה".