מיכל ינאי ובן זוגה בחודשים האחרונים, בן מוסקל, חגגו אתמול את האיחוד המרגש שלהם, כשנכנסו מתחת לחופה אחת (אצלה מדובר בפעם השנייה) מול משפחה ומקורבים במועדון "התיאטרון", והפכו לבעל ואישה. 

מלבד ייצוג ממלכתי שככל, בין היתר, את שולה זקן, דני וצילי נווה וג'ודי ניר מוזס וסילבן שלום, הגיעו גם ליאור סושרד (שהפתיע בכמה קסמים רגע לפני הטקס הגדול), ההריונית אפרת בוימולד ובעלה לעתיד עופר אייזנברג, אוהד חיטמן, רועי בר נתן, טל מוסרי, האקס יריב הורוביץ, אבי גרייניק, גילת אנקורי, משה דץ, יפתח קליין, שרון איילון-אלוביץ', יובל כספין, רני רהב ואשתו, אדיר מילר ואשתו ואחרים.

גם הגיעו לפרגן, אבל באיחור אופנתי: צביקה פיק ושירה מנור, עדן הראל ועודד מנשה וניקי גולדשטיין ואשתו ההריונית. ויש גם חברה אחת טובה, כוכי מרדכי, שלא הגיעה כי היא חוגגת בימים אלה עם מנחם בן ומאיה בוסקילה.

רגע לפני שכל האורחים הגיעו, ניצלו ינאי ומוסקל את הדקות הפנויות והתארגנו על תמונה זוגית משותפת בפני גדודי הצלמים שחיכו בחוץ. את השעות שלפני הרגע הגדול ואת הלילה שאחרי, לעומת זאת, העביר הזוג לגמרי לבד, בסוויטה הנשיאותית החדשה של מלון "דן פנורמה" בתל אביב (משהו שעולה בסביבות עשרת אלפים שקלים חדשים). ינאי הגיעה למלון להתארגנות בשעות הצהריים ומוסקל הצטרף אליה מאוחר יותר, כשהיא כבר נראתה כמו כלה.

בגלל שמדובר בינאי את מוסקל, המלון השקיע וקישט את מיטתם בלב מוורדים, וכמובן שבמהלך השעות ששהו שם נשלחו לסוויטה שלהם מגשי ירקות ופירות חתוכים, בקבוק שמפניה ופטיפורים. כשהזוג חזר למלון, אחרי האיבנט, חיכתה לו בסוויטה ארוחת ערב רומנטית וסלבריטאית. אנחנו, אולי תופתעו לשמוע, מפרגנים. 

ובזמן שמיכלי כבר נשואה, לאנסטסיה מהישרדות ואן קונופני זה יקרה ממש בקרוב: אנסטסיה תעשה את זה בקיץ הקרוב, ואילו קונופני תקדים אותה ותעמוד תחת החופה כבר בחודש יוני. ורק נינה ממשיכה לרוץ כל הדרך אל הגוף המושלם. מה קורה איתך, יודה?