ביום ראשון האחרון נבחרת העונה התשיעית של מאסטר שף נסגרה עם 15 מתמודדים מבטיחים שיתחרו זה בזה כל הדרך אל התואר המאסטר שף הבא של ישראל. אבל רגע לפני שהתחרות עולה שלב (מוצ"ש אחרי החדשות, קשת 12), הייתה הבטחה אחת קטנה שהגיע הזמן לקיים.

באודישן של איתיאלה היאט, החקלאית והבלנסטון, השופטת מיכל אנסקי שהייתה מופתעת מהבחירה האופנתית של המתמודדת, הבטיחה שאם היא תיכנס לנבחרת – אנסקי בצעד מפתיע, תרד מהעקבים ותנעל בעצמה בלסנטון.

כמו שכבר הבנתם, איתיאלה תפסה את מקומה בנבחרת, ואנסקי שקיוותה שכולם שכחו מהעניין, הופתעה לגלות שיש מי שזכר לה את ההבטחה הזאת טוב טוב. כמובן שאת הרגע המכונן הזה לא יכולנו לפספס, והצלחנו להשיג קטע בלעדי של הקסם הזה קורה. 

הבטיחה וקיימה: מיכל אנסקי והבלנסטון (צילום: חיים כהן)
שפשפו את העיניים - זה קרה. אנסקי והבלנסטון | צילום: חיים כהן

"יש פה עניין חברים", עצר לרגע חיים כהן את התרגשות ההכרזה, "הייתה לנו התערבות איתך, את הפסדת ולכן את משלמת על ההפסד". ישראל אהרוני הודה שהוא זה שיזם את העניין, בזמן שכהן הלך להביא את ההפתעה המיוחדת מאחורי הקלעים. את המבט המופתע של אנסקי כשראתה את חברה לשיפוט חוזר עם הנעליים המיוחלות היה קשה לפספס, אבל היא עמדה בגבורה באתגר, ירדה מהעקבים וקיימה את מה שהבטיחה. פייר? הולם אותה.