לפני כשבוע כוכבת הריאליטי לירון רביבו חשפה חוויה טראומתית שעברה עליה יחד עם בנה התינוק שנחנק מול עיניה. כך היא כתבה בעמוד האינסטגרם שלה: "עליתי הביתה וראיתי את אורי מקיא. הוא התחיל להחליף צבעים ובגלל כל הסיטואציה הוא התקשה לנשום, השתנקות קוראים לזה. פינו אותנו לבית החולים ומשם שלושה ימים של בדיקות והשגחה באשפוז. נחשו מה? בסך הכל ריפלוקס שלא ידענו עליו, אומנם בדרגה גבוהה אבל ריפלוקס".

היום (ראשון) היא התארחה ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין וסיפרה על השתלשלות העניינים. "הייתי עם אורי והוא התחיל להקיא בערך שעה אחרי האוכל, שזה זה לא אמור לקרות. הוא הקיא בכמויות ובגלל זה התקשה לנשום. יצא לו מהאף האוכל שהוא אכל והוא התחיל להחליף צבעים. הבנתי שמשהו פה לא בסדר".

"הייתי לבד בבית", שיתפה רביבו, "הלכתי לחדר לבדוק אולי בעלי נמצא. הייתי צריכה לתפעל את הסיטואציה. זה לא היה רגיל, ראיתי את הפנים שלו מתחילות להחליף צבעים, ראיתי שהוא ממש מתקשה לנשום. אימהות יזדהו ויבינו שזה משהו שיכול לקרות, קוראים לזה השתנקות. תמיד אומרים לנו לקחת את זה בפרופורציות".

View this post on Instagram

A post shared by לירון רביבו (@lironrevivo_)

"הבנתי שצריך להפוך אותו, כדי שקודם כל הוא יצליח לנשום, שהפתח אוויר שלו יפתח. אז שמתי אותו בצורה של גרעפס. האמת שברגע שהוא הקיא, הצבע חזר לו לפנים והוא התחיל לנשום. אבל הוא עדיין היה במצוקה נשימתית, התקשרתי מהר ל-101 הם הנחו אותי מה לעשות בו זמנית. הם הגיעו ממש מהר. הם ראו שהכל בסדר, פינו אותנו לבית החולים כדי לבדוק למה זה קרה בעצם ומשם היינו בסבב של בדיקות במשך שלושה ימים. ראינו שהכל בסדר ועלינו על זה שזה ריפלוקס. הייתה לי תחושה אבל הייתי צריכה שרופא יגיד לי את זה".

לסיום אמרה רביבו כי היא "עד עכשיו לא מעכלת את מה שקרה. אמרתי לבעלי שיקח לי מלא זמן להבין מה חוויתי באותו רגע. זאת סיטואציה קשה, אבל גם חשוב לי להעלות את הנושא הזה. אחת הסיבות שהעלתי על זה פוסט זה של-70 אחוז מהילדים יש ריפלוקס וההורים לא יודעים את זה. חשוב להבין שזה דבר נפוץ בקרב תינוקות וצריך לטפל בזה".