טירוף הניחושים של "הזמר במסכה" גדל מפרק לפרק כשאנחנו מקבלים עוד ועוד רמזים חדשים שינסו לעזור לנו ולמומחים לגלות מי הסלבס שמסתתרים מאחורי התחפושת, אבל מי שמצליחים לבלבל אותנו אפילו יותר מהרמזים עצמם הם הסלבס שמגיבים לעובדה ששמם עולה בניחושים.

בסוף הביצוע המרגש של החסידה אמש (שני) כמעט כל חברי פאנל המומחים הכריזו שמדובר בלא אחרת ממנחת הטלוויזיה קורין גדעון. גדעון הודיעה בסטורי שלה שהיא לא עומדת בכמויות ההודעות שמגיעות אליה, החל מאנשים רנדומליים, דרך המאמנת שלה ואפילו אח שלה. היא הצליחה לבלבל לא רק אותנו, אלא גם את ההורים שלה, כשהיא העלתה סרטון שבהם הם מגיבים לשמועות שהיא החסידה. אמא שלה אמרה: "אם היית במסכה ואני לא יודעת, אנחנו פותחות חשבון".

האם קורין גדעון היא החסידה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קורין גדעון, instagram)
מבול של הודעות. | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קורין גדעון, instagram
האם קורין גדעון היא החסידה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קורין גדעון, instagram)
יכול להיות שהיא פספסה משהו? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קורין גדעון, instagram
האם קורין גדעון היא החסידה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קורין גדעון, instagram)
כל הרמזים מתחברים? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קורין גדעון, instagram

אופירה אסייג בטוחה בכל פעם מחדש שהיא יודעת מי מסתתר מתחת למסכה, וזו לא פעם ראשונה שהיא מודיעה קבל עם ועדה שמתחת לתחפושת היעל מסתתרת לא אחרת מהדוגמנית והשחקנית מלי לוי. לוי לא התעלמה מהתיוגים שקיבלה באינסטגרם שלה ושיתפה גם אותם. מלי, לא תגניבי לנו פיסת מידע?

האם מלי לוי היא היעל (צילום: מתוך האינסטגרם של מלי לוי, instagram)
בטוח שזו מלי? | צילום: מתוך האינסטגרם של מלי לוי, instagram

את השם של השחקן והדוגמן אנחל בונני שמענו כמעט בכל פרק, כשכל פעם חשבו שהוא מסתתר למסכה אחרת. הפעם סטטיק ובן אל היו נחושים בדעתם כשהימרו שמתחת למסכת הפלאפל מסתתר בונני, אבל הוא התחמק מהניחוש וצחק כשאמר שהוא מסתתר בכלל בתוך אופירה.

לא רק שמו בונני עלה כהימור בנוגע לתחפושת הפלאפל, אלא גם שמו של אליאב אוזן עלה כהימור של אסייג. אוזן העלה סטורי בו הוא מכחיש את ההימור. "די אני לא הפלאפל! תמיד חלמתי להיות". ואנחנו? חולמים לדעת מי מסתתר מתחת לשלושת הכדורים האלו.

האם אליאב אוזן הוא הפלאפל? (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אליאב אוזן, instagram)
אתה בטוח שזה לא אתה? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אליאב אוזן, instagram