רגע לפני שהם לוקחים חלק במקצה ה-VIP של "נינג'ה ישראל" (מוצ"ש אחרי החדשות בקשת 12) התארחו עדן סבן, דן מנו ובן זיני אצל "אופירה וברקוביץ'". השנה, בניגוד לשתי העונות הקודמות, מתמודדי ה-VIP יעשו מסלול רגיל, ללא הנחות סלבס כשהמנצח או המנצחת יזכו בכרטיס לחצי הגמר.

"אני בכושר שיא, התאמנו כולם ביחד אצל מתן בלו", אמר בן זיני. "בן אדם שלא מתאמן לא יכול להגיע לשם ולעבור את זה כי זה באמת שרירים שאנחנו לא עובדים עליהם. למטפסים יש שרירים באצבעות, אני התאמנתי עם שמלא ומלכי וכשאתה נוגע באצבע אתה מרגיש שריר". "הגענו לשלב שאני קם מאוד מוקדם כל יום בבוקר ומתאמנים", הוסיף דן מנו.

סבן מצדה, העידה כי תמיד היה לה חיבור לעולם הנינג'ה. "אני מילדות הייתי נינג'ה קטנה, אבל לא ברמה כזו. ביום שהתחלתי להתאמן, הרגשתי את הילדה שבי מתפרצת וזה היה הדבר הכי מדהים שקיבלתי".

בשידור: הווידוי הלא צפוי של בן זיני (צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת12)
עדן סבן: "אני נינג'ה קטנה מילדות" | צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת12

בן זיני שיתף גם בסיפור מפתיע במיוחד, שקשור לדרך שלו להתמודד עם לחץ. "אני אדם שנלחץ מאוד מדברים כאלה ובתור נער הייתי גם שחקן טניס באליפויות שונות. כשהייתי מגיע למשחק בחצי גמר-גמר היה בורח לי פיפי במכנסיים. הייתי עם מכנסיים בהירים במסלול הנינג'ה וברח לי בקטנה, אז ישר לקחתי בקבוק מים והשפרצתי על כולי כדי לטשטש את הכתם. אנשים שאלו אותי בהפקה 'נפלת לבריכה לפני שעלית?'".

ברקוביץ' סיפר כי הוא מכיר את התחושה. "בגיל 8-9 הייתי כדורסלן וזכיתי בתואר שחקן מצטיין של כל אזור הגליל התחתון. כמתנה נתנו לי להעניק פרחים לנשיא המדינה יצחק נבון דאז בגמר גביע המדינה. כשהגעתי אליו יצא לי פיפי מההתרגשות".