גלריית סלבס והילדים מחופשים
אני פורים שמח ומבדח

כל הורה יודע שאין דבר חמוד יותר מתחפושת משפחתית, במיוחד אם הילדים שלך קטנים מכדי להביע את דעתם על העניין. ניל פטריק האריס ניצל את העובדה הזו והתחפש יחד עם בעלו דיוויד בורטקה והתאומים הארפר וגדעון לדמויות מתוך "אליס בארץ הפלאות". אין מה לומר, תחפושת לגמרי לג'נ – חכו לזה – דרית.

אין תמונה
הזוכים שלנו בגלריה הזאת

ואם הילדים לא משתפים פעולה, תמיד אפשר לפצל את המשפחה. זה מה שעשו טורי ספלינג ובעלה הבוגדני דין מקדרמוט לפני ארבע שנים (ושני ילדים נוספים), כשהגיעו לאירוע צדקה מחופשים לטווס, נסיכה ושני וולברינים מ"אקס מן". חושבים שזה מסובך? עכשיו יש להם כבר ארבעה קטנטנים, להזכירכם.

טורי ספלינג (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
תואמים | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

אגב, גם ג'ודי סוויטין ובנותיה ביאטריקס וזואי הגיעו לאותו אירוע צדקה. ואם השם הזה לא אומר לכם כלום, נזכיר לכם את הציטוט הכי מפורסם שלה: "How Rude!". נכון, מדובר בסטפני מ"צער גידול בנות", שבעצמה הפכה לאימא מאז שהסדרה המצליחה ירדה מהמסכים. מה די ג'יי היתה אומרת על התחפושת שלה?

ג'ודי סוויטין (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
היית מחפשת אותן לתאומות אולסן | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

וול דאן, סורי קרוז. הצלחת לבלבל אותנו לגמרי בתחפושת הורודה שלך. את חיפושית משה רבנו? אם כן, למה יש לך שרביט וחולצה עם ציור של ארנבים? עזבי, ניצחת. פשוט קחי את כל הממתקים שלנו ותעזבי אותנו בשקט.

סורי קרוז
גם ורודה וגם לא בוכה

וכעת חידה: מי מצליח למצוא את התינוק בתמונה? כן, אנחנו יודעים שבנה של סנוקי, לורנצו, הצליח להסוות את עצמו היטב בין כל הדלעות של הלואין – אבל אין ספק שמדובר בגווידון עגלגל וחמוד. אגב, על פי השמועות הוא יזכה לאח או אחות קטנה עד החג הבא.

אין תמונה
אמא מפחיד לי

היא התפרסמה בתור הבת של טוני ב"מי הבוס" ועשתה קאמבק ב"מכושפות", אבל מסתבר שאליסה מילאנו היא גם קצת חנונית בארון. הכוכבת העלתה לאינסטגרם תמונה שלה ושל בנה הקטן מחופשים לפרינסס ליאה ויודה ממלחמת הכוכבים, וכתבה: "שהכוח יהיה עמכם". הבן שלה לא ממש נראה מבסוט מהרעיון, אם תשאלו אותנו.

אין תמונה
אמא בשנה הבאה אני בוחר את התחפושת

למה התחפשה בלו אייוי בחג האחרון? נראה שביונסה הלכה על תחפושת מלאכית במכנסונים, בעוד שבלו קיבלה מחושים חמודים. לנו נותר רק לנחש, כי כמו תמיד אימא העדיפה לשתף באינסטוש תמונה שלה מאחור.

אין תמונה
אין מצב להצצה מקדימה?

והנה סלבריטאית שדווקא מפרגנת לילדים שלה במאות תמונות, בעוד שהיא מעדיפה להישאר מחוץ לפריים: קבלו את מונרו ומורוקן, התאומים של מריה קארי, בתחפושת סופר מגניבה – תרתי משמע.

אין תמונה
עכשיו אתם מבינים מי שולט בבית

אם כבר מדברים על גיבורי על חמודים במיוחד, מה דעתכם על פלין – בנם של מירנדה קר ואורלנדו בלום? בזמן שאימא העדיפה להישאר חתלתולה לוהטת, פלין הגיע כדי להציל את היום ולהפוך את התמונה מסלאטית לחמודה.

אין תמונה
אמא גנבה לי את ההצגה

גיבורת העל האחרונה להיום היא דווקא אימא לוהטת. דניס ריצ'ארדס, שהתחפשה לוונדר וומן בעצמה, העלתה תמונה של בנותיה סאם, לולה ואלואיז רגע לפני שיצאו לבקש מזונות – כלומר, ממתקים – בביתו של אבא צ'ארלי שין.

אין תמונה
כוח העל: להחזיק ילדה ששוקלת יותר ממני

המתיקות הפלומתית שבתמונה שייכת ללא אחר מאשר מנחה הטוק שואו ג'ימי פאלון, שתיעד את בתו וויני מחופשת לתרנגולת וישנה שנת ישרים. אנחנו לא מכירים הרבה תרנגולות שיש להן דובי קטן משלהן, ואתם?

אין תמונה
הורס את הבריאות!

כשמגדלים שבט של שישה ילדים, פורים יכול להיות חג יקר במיוחד. למזלם של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, כסף זה לא ממש אישיו. השניים לקחו את הילדים לסיבוב של "תעלול או ממתק" לפני כמה שנים ונתפסו בעדשת הפפראצי. זה רק אנחנו שחושבים שבראד עדיין לוהט בתחפושת המוזרה הזו?

בראד פיט
פעם הבאה אפשר תחפושת עם פחות בגדים?