גלריית סלבס בסופר
נוצץ בסופרמרקט

התפוח לא נפל רחוק מהמדף במחלקת הפירות? במקרה של ג'סיקה אלבה זה נכון לגמרי. אלבה לקחה את בנותיה הונור (5) והייבן (2) לקניות בסופר המקומי, אבל עד מהרה שחררה את בתה הבכורה שערכה קניות לבדה עם עגלה מיניאטורית. הם גדלים כל כך מהר.

גלריית סלבס בסופר (צילום: SPLASH)
תנו לקנות בשקט | צילום: SPLASH

זה שבריטני ספירס אוהבת ללכת לסופרמרקט בעצמה – לא חדש. זה שהיא עושה את זה בטרנינג ובשיער מרושל – גם כבר ידענו. אבל דחיל ראבקום, ביץ', את שווה מיליונים – לא תלבשי מכנסיים נקיים ובלי כתמים על הירך?  

גלריית סלבס בסופר (צילום: SPLASH)
את זוכרת שגם בדרך לסופר יש פפראצי? | צילום: SPLASH

אם גם אתם גדלתם על המשפט הפולני "המשרתים התפטרו", הרשו לנו לזעזע את עולמכם: גם נסיכות אמיתיות, עם משרתים והכל, מעדיפות לערוך קניות בסופר בעצמן. כך, למשל, נתפסה קייט מידלטון בעדשת הפפראצי כשיצאה מסופרמרקט ליד בסיס חיל האוויר שבו משרת בעלה וויליאם. בהתחשב בכך שלא מזמן תפסנו אותה אוספת את הקקי של הכלב לבד, קניות בסופר זה ממש לא מתחת לכבודה המלכותי.

גלריית סלבס בסופר
לא בונה על שליח

האלי ברי ילדה את בנה כבר לפני כמה חודשים, אבל גם כשהיתה בחודש שמיני היא לא היססה לצאת לקניות לבד. טוב, אין כמו בטן הריונית ענקית בשביל לתמוך בשקיות מלמטה.

גלריית סלבס בסופר (צילום: SPLASH)
מעניין למה היה לה קרייבינג | צילום: SPLASH

קייטי הולמס חיה כבר שנתיים בניו יורק (מאז הגירושין מבעלה טום קרוז) והשנתיים הללו ללא ספק הפכו אותה לניו יורקרית ידידותית לסביבה. הנה, תראו אותה סוחבת קניות בשקית רב פעמית כאילו שלהציל את כדור הארץ זו לא משימה בלתי אפשרית.

גלריית סלבס בסופר
לסורי לא היה כוח לבוא

אן התאוויי ממשיכה לשמור על הגזרה הדקיקה שאימצה לצילומי "עלובי החיים", והנה גם הסוד שלה – ירקות ירוקים, והרבה. מסתבר שאנוצ'קה מעדיפה לבחור לבד את החסה והברוקולי, שחס וחלילה לא ירמו אותה בכמה סנטים.

גלריית סלבס בסופר
כמה קלוריות יש בחסה

היא אולי חובבת טרנינג ידועה, אבל מילה קוניס כנראה שומרת את הסחבות שלה רק לדייטים עם אשטון קוצ'ר ברחובות ניו יורק. כשהיא יוצאת לבילוי רשמי כמו קניות בסופר, היא כבר משקיעה במגפיים, סקיני וז'קט. לכי תדעי את מי תפגשי ליד הקפואים?

גלריית סלבס בסופר
אשטון ביקש חלב

היא לא רק עורכת את הקניות האחרונות לפני חג ההודיה בעצמה במקום לשלוח את העוזרת האישית – היא גם עושה את זה בהריון (שני) מתקדם למדי. אין מה לומר, דרו ברימור. את באמת ילדת פלא.

גלריית סלבס בסופר
ככה מעבירים זמן בחודש מתקדם

מאז הפרידה השלישית שלו (אולי יותר, איבדנו ספירה) מקריסטן סטיוארט, רוברט פטינסון נאלץ לעשות את כל הקניות שלו לבד. מצד אחד – יותר לסחוב. מצד שני – הרבה פחות הוצאות על מוצרי קוסמטיקה. סליחה, יש לכם נייר טואלט בבודדים?

גלריית סלבס בסופר
קניות ליחיד

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו מקפידים לשמור על דיסקרטיות בכל מה שקשור לחתונתם המיוחלת, וכעת מסתבר שגם את הקניות שלהם הם מעדיפים להסתיר מהצלמים. השניים יצאו מסופרמרקט מקומי עם שקיות פלסטיק שבתוכן קופסאות קרטון ושקיות נייר מסתוריות. תנו להציץ, בחייכם.

גלריית סלבס בסופר
יאללה בוא נלך להשתזף

אנחנו די בטוחים שמשפחת קרדשיאן נעזרת באינטרנט ובצבא של עוזרים כדי לערוך קניות לבית, אבל כנראה שצוות הריאליטי של "קורטני וקים עושות את ניו יורק" היה ממש נואש לחומרים. כך יצא שזכינו לראות את קים קרדשיאן (וגם קורטני מאחוריה) עורכות קניות בסופר (אורגני, איך לא) ומעמיסות נודלס, קרקרים ועוגיות בדרך הביתה. מי יאכל את כל הפחמימות האלה, רוב?

גלריית סלבס בסופר (צילום: SPLASH)
לא פחדת להחליק עם העקבים באזור הקפואים? | צילום: SPLASH

אם תהיתם פעם איך נראית ריהאנה כשהיא לא מענטזת במכנסונים על הבמה או מצטלמת טופלס באינסטגרם – הנה תמונה נדירה של הכוכבת הברבדית עושה קניות ברשת "הול פודס" בניו יורק. אוף, באיזה מעבר הם מחזיקים את מצבטי הפטמות?

גלריית סלבס בסופר (צילום: SPLASH)
מיואשת | צילום: SPLASH

כסף לא גדל על העצים. הוא גדל על השמלה של מיילי סיירוס, שיצאה לקניות בסופרמרקט בלוס אנג'לס לבושה בשמלה ביזארית עם הדפס דולרים. מישהו חייב לספר לה שגם עם הגוף הלוהט שלה אי אפשר לקנות במכולת.

גלריית סלבס בסופר (צילום: SPLASH)
בכלל לא בולטת | צילום: SPLASH