גלריית מאג שוט
איבדו את זה

זהו, אפשר למות בשקט. לג'סטין ביבר יש תמונת מעצר (מאגשוט), והוא סופית השלים את המעבר מילד פלא מתוק לכוכב נופל. התמונה הזו צולמה כשביבר נעצר במיאמי לפני כשבועיים בחשד לנהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, וכמו לינדזי לוהן ופריס הילטון לפניו, אנחנו מניחים שזו תמונה אחת מני רבות שעוד יבואו בהמשך.

ג'סטין ביבר (צילום: Scott Mc Kiernan, GettyImages IL)
ישר לאשפוז | צילום: Scott Mc Kiernan, GettyImages IL

ללינדזי לוהן, כמה לא מפתיע, יש כבר שש (!) תמונות מעצר – האחרונה בהן צולמה השנה, אחרי שנעצרה בחשד למעורבות בתאונת דרכים קשה עם הפורשה שלה. עוד כמה תמונות כאלה, ונוכל להקדיש לה גלריה משלה.

לינדזי לוהן  (צילום: Splashnews)
יכולה לעשות אלבום | צילום: Splashnews

היא אמנם נחשבת לאחת הילדות הטובות בהוליווד, אבל מסתבר שגם לריס ווית'רספון יש כמה צדדים אפלים. ווית'רספון נעצרה באפריל האחרון באטלנטה אחרי שהתחצפה לשוטר שעצר את בעלה ג'ים טות' על נהיגה בשכרות. ריס, שהיתה בעצמה שיכורה למדי, אף טענה בפני השוטר שהיא בהריון. מאוחר יותר היא נאלצה להתנצל פומבית על התנהגותה. סלחנו.

ריס ווית'רספון (צילום: City of Atlanta Department of Corrections, GettyImages IL)
בכל ילדה טובה מסתתר צד רע | צילום: City of Atlanta Department of Corrections, GettyImages IL

לא ממש מפתיע, אבל קלואי קרדשיאן היא היחידה מבני משפחתה המפורסמת שהצליחה להיעצר ואפילו להישלח לכלא. קלואי נעצרה ב-2007 על נהיגה בשכרות והסגירה את עצמה למשטרה ב-2008 כשהפרה את תנאי השחרור שלה. היא אמנם נשפטה לשלושים ימי מאסר, אבל שוחררה כעבור שלוש שעות. כמעט כמו הנישואין של אחותה קים.

קלואי קרדשיאן  (צילום: LA SHERIFF'S DEPARTMENT)
ריאליטי בכלא | צילום: LA SHERIFF'S DEPARTMENT

חושבים שזה קצר? ניקול ריצ'י, שנעצרה ב-2007 על נהיגה בשכרות, הסגירה את עצמה ונכנסה לכלא באוגוסט אותה שנה. היא השתחררה אחרי 82 דקות בדיוק. מי אמר שטחנות הצדק טוחנות לאט?

ניקול ריצ'י (צילום: Handout, GettyImages IL)
82 דקות של למידת לקח | צילום: Handout, GettyImages IL

הסיפור מאחורי התמונה הזו של מת'יו פוקס משונה יותר מהעונה השישית של "אבודים". מסתבר שהכוכב נעצר באורגון על נהיגה בשכרות וללא רשיון נהיגה – אלא שבעת המעצר שלו, המצלמות בתחנה היו מקולקלות והוא נאלץ לשוב לשם ביום אחר כדי שיוכלו לצלם את התמונה הגרועה הזו. לא היה פשוט יותר להשתמש בתמונה שלו מהסדרה?

מת'יו פוקס (צילום: Handout, GettyImages IL)
התגלחתי וחזרתי | צילום: Handout, GettyImages IL

חייה של ליסה רובין קלי, שגילמה את לורי ב"מופע שנות השבעים", לא היו קלים. השחקנית נעצרה כמה וכמה פעמים בחשד לנהיגה בשכרות, מרמה ואלימות כלפי בעלה רוברט גיליאם (61). באוגוסט האחרון הסתיים סיפורה בטרגדיה כשקלי נפטרה מגיל 43 במכון הגמילה בו היתה מאושפזת.

ליסה רובין קלי (צילום: Handout, GettyImages IL)
לא היה סוף טוב | צילום: Handout, GettyImages IL

בתחילת ימיו ככוכב מוזיקה, ברונו מארס נעצר ב-2010 בלאס וגאס על אחזקת קוקאין. הוא אמנם נראה עליז למדי בתמונות, אבל בראיון ל-GQ שלוש שנים מאוחר יותר הודה הזמר – ששמו האמיתי פיטר הרננדז - ששיקר בחקירתו כשטען שזו היתה הפעם הראשונה שבה השתמש בסמים. "הייתי ממש מסטול ושיכור", הוא אמר.  

ברונו מארס (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
ממך ציפינו ליותר | צילום: אימג'בנק/GettyImages

מישה ברטון חשפה לאחרונה את התקופה הקשה בחייה אחרי ש"האו.סי" הסתיימה, ואחד השיאים שלה היה ללא ספק המעצר ב-2007 על נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, ללא רשיון בתוקף ואחזקת מריחואנה. "אני לא יודעת מה לומר על זה, חוץ מזה שאני לא מושלמת ואין לי כוונה לעשות משהו טיפשי כזה שוב בעתיד", אמרה. סומכים עלייך.

מישה ברטון (צילום: Anonymous, GettyImages IL)
חוזרת לדרך המלך | צילום: Anonymous, GettyImages IL

אם חשבתם שהדבר הכי פסיכי בתמונת המעצר הזו של אמנדה ביינס הוא השיער הוורוד שלה, תחשבו שוב. הכוכבת הפרובלמטית נעצרה באפריל 2012 כשהתנגשה עם מכוניתה בניידת משטרה ואז סירבה לעבור בדיקת נשיפה ובדיקת סמים. אחרי שנאשמה בנהיגה תחת השפעה, ביינס פנתה בתחינה לנשיא אובמה באמצעות טוויטר: "אני לא שותה. בבקשה תפטר את השוטר שעצר אותי. אני גם לא פוגעת ובורחת. הסוף".

אמנדה ביינס (צילום: VOSTOCK Photo, GettyImages IL)
קרייזי אייז | צילום: VOSTOCK Photo, GettyImages IL

הרבה לפני קאספר סמארט וגם לפני מארק אנת'וני, ג'ניפר לופז חיככה ירכיים עם שון קומבס (פי דידי בשבילכם). ג'יי לו נעצרה ב-1999 יחד עם קומבס לאחר תקרית ירי במסיבה בה נכחו, שהסתיימה בפציעתם של שלושה מהאורחים. למרבה המזל, לופז שוחררה לאחר החקירה כשנמצא שאין לה קשר לאירוע.

ג'ניפר לופז
הדיווה חוזרת להיות ג'ני מהבלוק

גם פריס הילטון שברה שיאי שערוריות וקשה להחליט באיזו תמונת מעצר היא נראית טוב יותר – בזו של המעצר מ-2007 על נהיגה בשכרות, או זו מ-2010 על אחזקת מריחואנה. חבל שהיא ולינדזי צ'ילבות – יש לנו תחושה שהן היו יכולות לצלם יחד עונה שלמה של "כתום זה השחור החדש" בגרסת הריאליטי.

 

פריס הילטון (צילום: Handout, GettyImages IL)
אולי תוכל לקנות אזיקים מיהלומים | צילום: Handout, GettyImages IL