ג'ניפר אניסטון ידועה כמזדקרת סדרתית, שלא חששה לתת דרור לגופה גם בצילומי "חברים". תכל'ס, יש כמה פרקים בסדרה שאין לנו מושג מה קורה בהם, רק בגלל הסחת הדעת הקבועה הזו. על פי מקורות, אגב, אניסטון משתמשת בפטמות מזויפות כדי למשוך תשומת לב לחזה שלה, מה שכנראה עזר לה לתפוס בחכתה את הארוס ג'סטין ת'רו.

ג'ניפר אניסטון פפראצי
תאכל את זה, רוס

הפטמות הזקורות של בריטני ספירס לא רק הפכו לסמל ההיכר שלה, הן גם עוררו את חמתו של אביה ג'יימי וגרמו לו לאיים בפיטורין על אחד משומרי הראש שלה, כך לפחות טען המאבטח. אנחנו לא בטוחים אם יש אמת בטענות הללו, אבל יש לנו תחושה שג'יימי היה מעדיף שבתו תביט במראה מדי פעם לפני שהיא יוצאת מהבית.

בריטני בלי חזייה
בריטני בלבוש חתונה מסורתי של בנות שמתחתנות עם בני הדודים שלהן

זה לא שלא ראינו כבר את כל מה שאפשר לראות מלינדזי לוהן, בין אם ב"פלייבוי" ובין אם בחשיפות אקראיות מול הפלאשים של הפפראצי. ועדיין, מראה הווייט טראש העייף הזה ממש לא גורם לה להיראות סקסית או זוהרת. ואולי היא בכלל מחביאה פנינים גנובות מתחת לחולצה?

אין תמונה
הנערה עם פטמות הפנינה

מצד אחד, נראה שניקול קידמן הזיעה לא מעט באימון הכושר עם המאמן הפרטי שלה. מצד שני, נראה שבכל זאת היה לה די קריר באותו אימון. ואנחנו אומרים – אם הם עדיין עומדים ככה בגיל 44, תלבשי מה שבראש שלך.

אין תמונה
זיעה + קור = טום קרוז לוזר שאינדברימכאלה

האם הטרייה דרו ברימור תמיד היתה גאה בחזה שלה, ואפילו אמרה זאת בעצמה: "גברים אוהבים אותם, וגם אני אוהבת אותם". היא אפילו חשפה את הנכסים שלה מול פניו הנדהמות של דיוויד לטרמן כשהיתה צעירה ופזיזה, אבל יש להניח שבימים אלה הוא ארוז היטב בחזיות הנקה שעוזרות לו להתנגד לגרביטציה.

גלריית פטמות זקורות
איטי פון יור ניפלס, ביאוטץ'

ובזמן שלטרמן התבלבל מול החזה החשוף של דרו, קמרון דיאז לא הצליחה לערער את ג'יי לנו כשהגיעה לתוכניתו לבושה בחולצת משי דקיקה שלא השאירה מקום לדמיון. שמישהו יגביר את המזגן באולפן, בבקשה!

גלריית פטמות זקורות
על זה אי אפשר לשים איפור. כי זה פטמות. אי אפשר לאפר את זה

אם תהיתם איך ג'יי לו מצליחה לשמור על המראה הזקור שלה בהופעות, התשובה פשוטה: יש מישהו שעושה את זה בשבילה. ולא, לא קוראים לו קאספר סמארט. מסתבר שיש בחור שכל תפקידו הוא לצבוט לג'ניפר לופז את הפטמות מאחורי הקלעים, כדי שתיראה טוב יותר על הבמה. תסלחו לנו רגע, אנחנו הולכים לשלוח קורות חיים.

אין תמונה
יש לה צובט פטמות. והוא אדם. אין לנו מה לומר על זה

והנה עוד אם טרייה, שכנראה יעבור זמן רב עד שנזכה שוב לראות אותה בחולצה שקופה. הכוונה היא כמובן למייגן פוקס, שחשפה גוף חטוב והדוק ב"איך לאבד חברים ולהרחיק אנשים". אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל נראה לנו שזו דווקא דרך מצוינת לעשות חברים חדשים.

גלריית פטמות זקורות
גם אתה רוצה להיות חבר שלי?

על השאלה "האם ויקטוריה בקהאם סקסית" אפשר אולי להתווכח, אבל דבר אחד בטוח – הבחורה יודעת מה היא עושה בכל רגע נתון. קחו למשל את המראה הזה, שללא ספק הפך לטרנד מאז שהבקהאמית הופיעה איתו בפומבי. טוב, כשאת נראית ככה – לאף אחד לא באמת אכפת מתי בפעם האחרונה חייכת לפפראצי.

גלריית פטמות זקורות
מתכוננת לתפקידה במחזמר "סלמנדרה, גם לה יש גרון עמוק"

כזכור, קצת לפני שהודיעה לעולם שהיא בהריון לפני כשנה, ג'סיקה סימפסון שקלה הקטנת חזה. אז הסיבה הרשמית היתה הרצון לצעוד לחופה בגזרה דקיקה יותר, אבל בינתיים היא נכנסה להריון והתוכניות השתנו. אנחנו מאוד מקווים שהרעיון עזב את מוחה לגמרי, לפחות עד שמקסוול דרו הקטנה תלך לקולג'.

גלריית פטמות זקורות
200 קילו קוטג' בחזיית ויקטורי'ז סיקרט

 

קשה לדעת אם החיוך הנבוך על פניה של ג'סיקה אלבה כאן נובע מהעובדה שכוכבת "ארבעת המופלאים" מבינה שברגעים אלה ממש הצלם תופס הרבה יותר ממה שהתכוונה לחשוף, או בגלל שהיא קולטת שסריג הגולף שבחרה מסיבות צניעות השיג את התוצאה ההפוכה. כך או כך, נראה שבאותו רגע היא היתה מעדיפה להיות נערה בלתי נראית גם במציאות.

גלריית פטמות זקורות
יותר כמו "שני המופלאים". חה!

למזג האוויר יש השפעה על הפטמות של פמלה אנדרסון כמו שלמגזיני אופנה יש השפעה על הסטייל של כריסטינה אגילרה. נראה שבכל מזג אוויר, קר או חם, הסיליקונים של אנדרסון מגיבים פחות או יותר באותו אופן. אבל קחו מעיל, ליתר ביטחון. 

גלריית פטמות זקורות
איבדה את התחושה בפטמות בשנה שבה הסלהוף התחיל להלבין בחזה. כמה סקס אפיל העולם אחד