דמי הכיס של קריס

אי פעם תהיתם איך מחולקות המשכורות בהפקת "משפחת קרדשיאן", ואיך מחליטים מי מקבלת כמה? אם אכן תהיתם, כנראה שאתם לא מביני מהחיים שלכם, כי התשובה לכל זה היא מן הסתם "קריס ג'נר". מאמא ג'יי חשפה כי המשפחה מקבלת מההפקה סכום מסוים של כסף עבור כל התכנית, והיא זו שמחליטה איך לחלק אותו בין חמש בנותיה.

עבודת החלומות

בהתאם לכך, קריס ג'נר חשפה בתכניתה של אלן דג'נרס כי היא דורשת מהעוזרת האישית שלה להיות זמינה ומוכנה בכל רגע נתון, 24/7, לשלל משימות שנעות בין התמודדות עם סטוקרים של המשפחה ועד הכנת קוקטיילים. אובייסלי.

התסכול של קייט אפטון

הדוגמנית קייט אפטון ובן זוגה, כוכב הבייסבול ג'סטין ורלנדר, הביאו השבוע לעולם את בתם הבכורה. אנחנו לא יודעים בדיוק את המועד והנסיבות שבהם היא נוצרה, אבל מהראיון הזה שהעניקה אפטון לתכניתו של אנדי כהן אפשר לדעת בוודאות מתי היא לא נוצרה: "אין סקס לפני משחקים, בכלל", הצהירה הסופרמודל. "וגיליתי גם שאם יש לו משחק טוב, אז גם אחרי המשחק אין סקס, כי הוא מותש". אחינו, זו קייט אפטון, מה יש לך?

השריטה של קים

קים נאלצה לאשר את השמועה ולהתוודות על שריטה רצינית שלה: הבית שלה ושל קניה הוא נטול תוויות לחלוטין. זה לא אומר שאנשים לא מתויגים שם לפי סטיגמות רווחות בחברה, אלא שחובה להסיר את כל התוויות מכל מוצר שנכנס הביתה. "קניה אף פעם לא אהב תוויות, ואני חולת נקיון, אז זו תוצאה של השילוב בינינו". זוג משמיים.

העירום של מיילי

כשג'ימי קימל שאל את מיילי סיירוס מה אבא שלה, בילי ריי, חושב על חיבתה לעירום פומבי - היא סיפקה את הציטוט המעולה: "אבא שלי אולי היה מעדיף שהציצים שלי לא יהיו בחוץ כל הזמן, אבל הוא היה מעדיף שאהיה בן אדם טוב עם ציצים בחוץ מאשר בן אדם לא טוב עם חולצה". שוקלים לקעקע את זה.

העקיצה של אובמה

גם הנשיא לשעבר ברק אובמה סיפק ציטוט נדיר ובלתי נשכח בתכניתו של קימל, ששאל אותו על שגרת היומיום שלו. "מה שאני לא עושה זה לצייץ על אנשים שמעצבנים אותי", ענה בשובבות וככל הנראה רמז למישהו אחר, אין לנו מושג למי.

החסימה של טריסטן

אנחנו יודעים שהיחסים בין קים קרדשיאן לטריסטן תומפסון לא בדיוק בשיאם, אבל בעוד לקים יש כל זכות שבעולם לבוז לתומפסון ולהתעלם מקיומו, בתכניתם של קלי ריפה וראיין סיקרסט היא סיפרה, כשנשאלה על מצבה של קלואי, "בפעם האחרונה שעניתי על שאלות לגביה בטלוויזיה, נחסמתי ברשתות החברתיות. ולא קלואי היא זו שחסמה אותי".

האמת של אליזבת

נזהיר מראש: הציטוט הבא עלול להוות טריגר עבור בנים חסרי ביטחון. כשהשחקנית אליזבת בנקס התארחה בתכניתו של קימל, היא סיפרה על שאלות מוזרות שהמעריצים שואלים אותה בערוץ היוטיוב שלה. "נגיד, מישהו שאל אותי אם מיקרו-פינס זה בסדר", אמרה, ואם המונח לא מוכר לכם - נציע פשוט לגגל מאד בזהירות. "התשובה היא שעדיף שיהיה לך פין גדול יותר", היא פסקה.

הגילוי של קייטלין

13 שנים לפני שברוס ג'נר יצא מהארון הטרנסי והפך לקייטלין ג'נר, קיילי וקנדל, שהיו אז ילדות צעירות, הרגישו שאבא מסתיר סוד כלשהו. "האמת שידעתי על זה כבר לפני שנים", אמרה קיילי לאלן דג'נרס. "כי אני וקנדל תפסנו אותו לבוש כמו אישה כשהיינו בנות שבע ושמונה. אז ידענו שקורה משהו אבל אף פעם לא דיברנו על זה. הרבה יותר טוב עכשיו כשזה לא איזה סוד גדול".

הפגישה הראשונה

אבל לפני הגילוי הרשמי, הייתה עוד תקרית, ואנחנו חייבים להודות שהיא די משעשעת. "חזרתי מרופא השיניים מסוממת לגמרי", אמרה קיילי בפתיחה מבטיחה מאד לסיפור. "וניסיתי לעשות פייסטיים עם כל אחד במשפחה שלי, אבל רק אבא שלי ענה, בתור קייטלין. בהתחלה היא לא הבינה שהיא בווידאו, ואז קלטה ואמרה 'או מיי גוד, אני מצטערת, זו בעצם הפעם הראשונה שאנחנו נפגשות".

השפתיים של קיילי

עוד וידוי מרתק של קיילי התרחש כשאלן שאלה אותה על ההליכים הקוסמטיים שיצרו את השפתיים הכי מפורסמות ורווחיות בעולם. "זה משהו שממש ממש רציתי לעשות", אמרה קיילי על ההזרקות שעשתה בתור נערה. "כי זה משהו שאני מאוד חסרת ביטחון לגביו. התחננתי, אבל אמא שלי וכולם מאוד התנגדו. אז פשוט עשיתי ולא סיפרתי על זה לאף אחד. לא לבחור שיצאתי איתו, לא לחברות שלי. זה היה דבר מאד אישי מבחינתי".

הזקן של ג'ים

ג'ים קארי עושה ואומר הרבה דברים מוזרים לאחרונה, אבל את הגאונות הקומית פשוט אי אפשר לקחת ממנו. שימו לב לתשובה היפהפייה שנתן לג'ימי קימל, כששאל אותו מה הקטע עם הזקן. "השאלה היא לא למה אני מגדל זקן, אלא למה אני מגדל זקן ועדיין מגלח את הביצים". פיפי או לא פיפי?

הכבוד של קניה

בניגוד מוחלט למה שאפשר להבין מהשיר המרגש שסוגר את אלבומו האחרון, כשג'ימי קימל שאל את קניה ווסט אם גישתו כלפי נשים השתנתה מאז שנולדה לו בת, הוא ענה בחיוך מרוצה: "לא. אני עדיין גולש באתרי פורנו. הרבה שחורים על לבנות, מן הסתם". קסם של בחור.

המשחקים של קניה

בדרך כלל אנחנו מחבבים את קניה, אבל אחרי הציטוט מלמעלה בשילוב הסיפור הבא של קים, יכול להיות שנצטרך לצאת לתקופת צינון קצרה ממערכת היחסים איתו. על פי אם ילדיו, בשעה שהתינוקת שיקגו עמדה להגיח לעולם, קניה היה כל כך עסוק במשחק חברה סוער עם חבריו מחוץ לחדר הלידה, עד שהיא נאלצה להזעיק את קורטני שתספק לה תמיכה. אז נכון, את שיקגו אמנם ילדה פונדקאית ולא קים עצמה, אבל בחייאתתת גבר.

העידון של קארדי

סתם כדי להבהיר לקניה מה נשים עוברות בחדר הלידה, קבלו את תשובתה החותכת של קארדי בי, כשנשאלה האם לידת בתה הבכורה הייתה קשה יותר או פחות משציפתה. "יותר", ענתה קארדי מיד והוסיפה פיוט אופייני: "היא שברה לי את הוואגינה".

התגובה של קים

היות ובנות משפחת קרדשיאן היו כל כך טובות אלינו במהלך הרשימה הזאת, נסיים עם עוד סיפור מדהים שמזכיר לנו למה אנחנו כל כך אוהבים אותן. במהלך משחק "נבר" (Never) במסגרת תכניתה של אלן דג'נרס, עלתה השאלה: "האם אי פעם תפסתן את אמא שלכן מקיימת יחסי מין?". טרייסי אליס רוס, בתה של הדיווה דיאנה רוס, מיד הרימה את שלט ה"נבר" בפרצוף מזועזע, אבל קים ההריונית שלצידה זקפה גבה ונשכה שפתיים.

"לא תפסתי אותה אבל אני גרה איתה, אז שמעתי אותה. זה היה מחריד". ואז מה היא עשתה, אתם שואלים? את הדבר ההגיוני היחיד כמובן: "התקשרתי לכל האחיות שלי והשמעתי להן את זה על רמקול". "על רמקול??", נחרדה רוס, וקים השיבה: "כן, כי לא הספקתי לקרוא לצוות צילום".