אפילו ניקול קידמן לא הצליחה להימלט מהפפראצי, שחיכו לתפוס אותה בתמונה מביכה כזו כל הקריירה שלה. אחרי הכל, קידמן תמיד נחשבה תמיד למלכת קרח, וכולם יודעים מה קורה לקרח כשמתנפלים עליו עם פלאשים לוהטים.

גלריית מזיעים
מזיעה לרווחה מאז שנפרדה מטום

ואם כבר ניקול קידמן, איך אפשר בלי האקס הבלתי נלאה טום קרוז, שנתפס מזיע כמו שומרי הראש של סורי בזמן קידום "משימה בלתי אפשרית 4". גם לשים דיאודורנט זו משימה בלתי אפשרית, טום?

גלריית מזיעים
אין לסיינטולוגיה פתרונים?

וודי אלן הוא כבר ישיש וקשיש וככזה, טבעי שהוא יזיע. זה בא באופן טבעי עם הגיל, כמו נרגנות, נהיגה במהירות של 20 קמ"ש ומשיכה טבעית לבת המאומצת. אה, לא? כנראה שזה רק וודי.

גלריית מזיעים
לא נורא, לפחות אתה גאון

כמי שהיה רגיל לרוץ על החוף הלח של וניס ולרדוף אחרי פושעים בספידו, היינו מצפים מדיוויד האסלהוף להתמודד בצורה טובה יותר עם החוף הקליפורני. למרות שבמקרה שלו, אנחנו מעדיפים שישאיר עליו את החולצה המוכתמת ולא יחליט להתפשט פתאום.

גלריית מזיעים
חם במפרץ

יש משהו יותר מביך מלמרר בבכי בנאום הזכייה שלך באוסקר? כן, להזיע כמו פועל נמל באוגוסט בתוכנית אירוח. כנראה שהמזגן באולפן של "אלן" לא ממש עשה את העבודה, כי האלי ברי התחילה לטפטף באמצע הראיון. לבחורה הזו יש באמת בעיה בבלוטות, אה?

גלריית מזיעים
נריאת טוב גם כשרטוב

ג'וד לאו סיים את אחת מהצגות הבכורה שלו כ"המלט" בברודוויי אי שם ב-2009 כשהוא מיוזע ברמות שייקספיריות. להחליף חולצה או לא להחליף חולצה? אין פה באמת שאלה.

גלריית מזיעים
היי ג'וד, דונט מייק איט באד

ליסה מארי פרסלי הייתה פעם אשתו של מייקל ג'קסון, שלא לדבר על בתו של מלך אחר, אלביס פרסלי. היום היא סתם בחורה שעולה בחיפוש תמונות של "בתי שחי מזיעים" בגוגל. איך נפלו גיבורים.

גלריית מזיעים
הומאז' לאבא

כשאת מג ראיין, הדבר האחרון שאת רוצה הוא להיתפס על ידי הפפראצי כשאת מיוזעת ונראית כמו אימא עייפה מהפרברים. מצד שני, עיגולי הזיעה שלה בטח הסיחו את דעתם מהבוטוקס הכושל שלה.

גלריית מזיעים
נדודי שינה בבית השחי

מירנדה קר היא אחת הנשים הסקסיות בתבל, גם אחרי לידה ונישואין לאורלנדו בלום הוונילי. ועדיין, מסתבר שגם מלאכיות של "ויקטוריה'ס סיקרט" מזיעות לפעמים. חבל רק שזה קורה דווקא כשהיא מנסה לקדם את הבושם שלה. נראה לכם שזה אחד המרכיבים הסודיים בו?

גלריית מזיעים
רמז: הרכיב הסודי של הבושם קשור לתמונה הזאת

מדוע הזיע רוברט פטינסון? האם זה בגלל שהוא נאלץ לחזור להתגורר עם האקסית הבוגדנית קריסטן סטיוארט עד ש"דמדומים" החדש יגיע לדיוידי? האם הוא חושש ממה שיקרה לקריירה שלו ברגע שיבינו שהוא לא ליאם המסוורת'? או שהוא פשוט קלט שהוא ב"פלאנט הוליווד"? הניחוש שלכם טוב כשלנו.

גלריית מזיעים
מציעים להיפטר מכובע הצמר המטופש בתור צעד ראשון להתייבשות

ראיין גוסלינג לוהט. כמה לוהט? כל כך לוהט עד שלפעמים הוא בעצמו נמס מרוב סקס אפיל. כאן הוא צולם לאחר שיצא לטיול עם הכלב של החברה אווה מנדז, ואם אנחנו צריכים לדמיין מה הוא אומר כאן היינו הולכים על "היי גירל, הייתי מחליף חולצה, אבל הייתי עסוק מדי בלעשות אותך מאושרת".

גלריית מזיעים
כשלוהטים, מזיעים

כשאתם אמן ברמה של ברוס ספרינגסטין, שעדיין מצליח להעיף את הסכך של קהל שלם גם בגיל 63, מותר לכם להזיע. מה שכן, אולי כדאי שלהבא תשקלו פשוט גופיית טריקו במקום חולצת כותנה מכופתרת, סתם מחשבה.

גלריית מזיעים
אכן בוס