גלריית צלוליט
איטס בריטני, ביצ'

בריטני ספירס חשפה את צלוליטה השבוע בצילומי הקידום לעונה החדשה של ה"אקס פאקטור", אליה הצטרפה כמנטורית. למורת רוחו של סיימון קאוול, ספירס הגיעה בשמלה קצרצרה שחשפה רגליים לא ממש חטובות, אבל זו לא הפעם הראשונה שלה. כשהיא לא מצולמת על ידי הפפראצי בתור ל"מקדונלד'ס", ספירס והצלוליט מבלים על החוף בביקיני. שוב הגדלת בשקל תשעים?

אין תמונה
לזה כריס בראון דווקא לא גרם

לריהאנה יש צלוליטיס? מסתבר שכן. הזמרת נתפסה בעדשת הפפראצי כשהיא מנסה לטפס למכוניתה בשמלת מיני חושפנית, וצולמה בזוית לא מחמיאה בעליל. תזכרי שסקס פרוע אמנם שורף המון קלוריות, אבל אלכוהול משמין לאללה.

גלריית צלוליט - פמלה אנדרסון
משמר הישבן

בגיל 44, יש לפמלה אנדרסון גוף חטוב שידע לא מעט ניתוחים פלסטיים. אחד האזורים הלא מנותחים הוא אזור הירכיים שלה, שחשפו את גילה האמיתי בתצוגת אופנה ביזארית במיוחד. בשבילנו היא תמיד תישאר פנטזיית נעורים בבגד ים אדום.

גלריית צלוליט
לגמרי ג'ני מהבלוק

יש כל כך הרבה פדיחות בתמונה הזו של ג'יי לו, שכמעט קשה להבחין בצלוליטיס במבט ראשון. השילוב של השמלה החשופה מדי עם תחתוני הסבתא והכפכפים של עוזרת הבית מסיחים את העין בתחילה, אבל אז גם הצלוליט נחשף במלוא הדרו. ברידג'יט ג'ונס היתה גאה.

גלריית צלוליט
גאגא והליטל מונסטרז

ליידי גאגא רגילה להסתובב ברחוב בתחתונים וחזייה, ואתם יודעים מה אומרים: אם אתה גר בבית מזכוכית, אל תזרוק אבנים. במקרה הזה ההמלצה לגאגא היא – או שתלבשי מכנסיים, או שתלכי לספינינג. עם מכנסיים.

אין תמונה
היה קשה בניינטיז

שנים של אנורקסיה הותירו את חותמן על גופה של קייט מוס, שאמנם עדיין רזה כמו בשנות הקריירה המוקדמות שלה, אבל גם סובלת מעור מדלדל באזור הרגליים. השיק הלך, וההרואין? מקווים בשבילה שגם הוא.

גלריית צלוליט
תמונות כאלה את לא שומרת בסלולרי שלך, אה?

כל מי שראה את תמונות העירום של סקארלט ג'והנסן, מצלמת את עצמה דרך המראה, יודע שאין לה צלוליטיס. אלא שיש לה, נשבעים. תמונות פפראצי של ג'והנסן בביקיני בחוף הים חושפות את העובדה המצערת הזו, ונתנחם רק בכך שמדובר בתמונות פפראצי של ג'והנסן בביקיני בחוף הים.

גלריית צלוליט - כריסטינה אגילרה
ימי הג'יני אין א בוטל נראים רחוקים מתמיד

לזכותה של כריסטינה אגילרה ייאמר שהיא כבר לא נראית כך. כלומר, היא עדיין מחומצנת, מורחת טונה של איפור על הפנים ולובשת את הבגדים הכי פרחיים ביקום, אבל היא גם השילה ממשקלה לא מעט קילוגרמים בחודשים האחרונים. מה חבל שהיא לא תצליח להשיל מהרשת את אלפי התמונות שמנציחות אותה בפיגורה הישנה.

גלריית צלוליט - מישה ברטון
מריסה וריאן לנצח!

אחרי שכוכבת "האו.סי" מישה ברטון השמינה המון, ירדה המון ועדיין הצליחה להישכח לחלוטין על ידי רובנו, נותר זכר קלוש לתקופה הפחות מחמיאה בעברה. אגב, מישהו שם לב שהיא טופלס בתמונה הזו?

גלריית צלוליט
מסקס והעיר אל בנות הזהב

קים קטרל, סמנת'ה מ"סקס והעיר הגדולה" בשבילכם, עדיין נראית מעולה למישהי בגיל 56, אבל מה לעשות שהגיל עושה את שלו. ככה היא נראתה על החוף רגע לפני שלבשה את החלוק שלה. זה אולי לא חינני, אבל זה הרבה פחות נורא מהזרועות המגוידות של שרה ג'סיקה פארקר.

גלריית צלוליט
רוצה ביס, מממיקי?

גם לשרון סטון בת ה-54 אין מה להתבייש – מקדימה, היא עדיין מדגמנת גוף מושלם שרוב בנות ה-30 היו חולמות שיהיה להן. מאחורה זה כבר סיפור אחר לגמרי. מסקנה: תמיד תראי לפפראצי את הפרונט, זה אינסטינקט בסיסי.

גלריית צלוליט
ביי ביי, מיס אמריקן פאי

טארה ריד אולי זכורה לכם מסרטי "אמריקן פאי", אבל אנחנו די בטוחים שהיא לא זו שאכלה את הפאי בסוף. התמונות הללו, לעומת זאת, מרמזות שהיא אכלה לא מעט דברים אחרים מאז.

אין תמונה
קינג קונג שואל אם אפשר לקחת מישהי אחרת במקום

היא שחקנית איכותית, אישה סקסית לכל הדעות וגם רעייתו של השחקן ליב שרייבר, אבל נעמי ווטס עשתה טעות פטאלית כשבחרה בבגד ים כל כך לא מחמיא לחופשה המשפחתית שלה. החלק התחתון הענק בסגנון הרטרו מסתיר אולי אי אילו צמיגונים באזור הבטן, אבל גם מושך את תשומת הלב לישבן הנפול של מיס ווטס – ואף מילה על קינג קונג.