תמונת מחזור של כוכבים
אמינם. ייקס

כשקראו בשם "סלים שיידי" בכיתה שלו, אף אחד לא עמד. הסיבה היא שבימי בית הספר התמימים של אמינם, קראו לו בכלל מרשל מאת'רס. אם לשפוט על פי התמונה שלו כאן, הבחירה לחמצן את השיער ולהפוך ללבן הכי באד-אס בעולם הראפ היתה בדיוק מה שהוא היה צריך כדי למשוך את תשומת הלב מהאוזניים הללו.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

תמונת מחזור של כוכבים
קארי והתספורת. מה את מחביאה שם?

לפני הרבה שנים ושני תאומים, מריה קארי היתה עדיין נערה צעירה עם תסרוקת גדולה מאוד. כמה גדולה? רוב הסיכויים שלא פעם ולא פעמיים היא החביאה בה שליפים למבחנים. כמובן שאם היא היתה יודעת שהקול הגדול שלה הוא זה שיביא לה הצלחה בחיים, היא כנראה לא היתה משקיעה כל כך הרבה בשיער.

תמונת מחזור של כוכבים
קשה. מסתבר שיכול להיות יותר גרוע

הסקייטר בוי שבתמונה הוא לא אחרת מאשר קאשה, שהרבה לפני הנצנצים ומטילי הזהב שהיא הדביקה לעצמה לראש, היתה ילדה שמנמונת עם שיער מתולתל שבטח לא חלמה שיום אחד תופיע מול המונים בטקס ה-MTV. כמה בריונים בטוח אוכלים את הכובע שלהם עכשיו.

תמונת מחזור של כוכבים
ג'יסקה סימפסון הייתה נאה גם פעם

תראו כמה מתוקה ג'סיקה סימפסון בתמונת המחזור שלה, שחייבים להודות שהיא אחת מתמונות המחזור המושלמות ביותר שצולמו אי פעם. נטולת חצ'קונים וגשר, סימפסון יכולה בעיקר להתגעגע לימים שבהם נראתה כמו ילדת הכיתה ולא נאלצה להסביר לכל העולם מדוע היא לא מצליחה לרדת במשקל.

תמונת מחזור של כוכבים
קים ק. עשורים של חוסר טעם

מזהים את הילדה הארמנית שבתמונה? ניתן לכם רמז – תוסיפו לה שיער ארוך, ריסים מלאכותיים, זו שתלי סיליקון ותלבישו אותה בביקיני קטנטן. את מי קיבלתם? נכון, את קים קרדשיאן הקטנה, בתמונה שכנראה לא תמצאו בטוויטר שלה.

תמונת מחזור של כוכבים
כריסטינה עוד כשנראתה כיצור אנושי

את הילדה הבלונדינית והחמודה בתמונה הזו לא קל לזהות, בעיקר כי כל קשר בינה ובין איך שהיא נראית כיום הוא מקרי בהחלט. אבל תאמינו או לא, מדובר בכריסטינה אגילרה, מתישהו בימים שבהם היא עוד יכלה לקבל תפקיד ב"מועדון מיקי מאוס" ולא במועדון הפוסיקאט.

תמונת מחזור של כוכבים
לייבלי פרה ופוסט ליאו

טוב, לא נלאה אתכם בניחושים. זו אכן בלייק לייבלי בתמונה, למרות שאנחנו יודעים שאתם מתקשים להאמין. וברצינות – על איזה מצבור של סם נעורים הבחורה הזו יושבת? היא נראית בדיוק, אבל בדיוק אותו דבר כמו שנראתה בתיכון. מינוס האף, כמובן.

תמונת מחזור של כוכבים
ג'יי זי. טרום ביונסה

ג'יי זי היה בוודאי שמח להשמיד את התמונה הזו לפני שחבריו הראפרים היו מוצאים אותה ונקרעים מצחוק. אבל אנחנו דווקא מחבבים את שון קרטר הקטן, שלמרות גילו הצעיר, הגלימה הסגולה והכובע עדיין נראה בדיוק כמו בעלה של ביונסה ואביה של בלו אייוי. אולי זה בגלל שהוא פשוט ילד מגודל?

תמונת מחזור של כוכבים
אבריל. חננה

מי היה מאמין שאבריל לאבין, המאורסת הטרייה שבקרוב תינשא בפעם השנייה, היתה פעם תלמידה חננה וממושקפת? נראה שהתדמית הרוקיסטית הבועטת שלה היא סוג של מרד נעורים מתמשך נגד הילדה הזו שבתמונה, ולנו אין ספק שהמורים שלה רואים אותה עכשיו ואומרים בעצב "אבל היה לה כל כך הרבה פוטנציאל".

תמונת מחזור של כוכבים
סטיוארט. גם אז היית בוגדת?

מה אתם יודעים, מסתבר שהרבה לפני שהפכה להורסת משפחות ולגנבת בעלים בוגדנית, לקריסטן סטיוארט מ"דמדומים" היתה יותר מהבעת פנים אחת. סוף סוף חיוך שאינו מיוסר ומלנכולי, אלא מלא תקווה ותמימות. האם זה החיוך שבו התאהב רוברט פטינסון, או זה שמשך את רופרט סאנדרס?

תמונת מחזור של כוכבים
איימי וויינהאוס. זמרת גדולה, שיער גדול

אם היא היתה איתנו היום, איימי וויינהאוס היתה בוודאי מעדיפה לשכוח את ימיה כילדה לא מצודדת במיוחד בבית הספר בבריטניה. מצד שני, התמונה הזו מוכיחה שגם בילדותה היתה לה חיבה לתסרוקות גדולות ופרועות.

תמונת מחזור של כוכבים
קייטי הולמס. דומה לסורי

קייטי הולמס, שכנראה נקראה בימיה כתלמידה רק "קייט", לא השתנתה כהוא זה מאז. אם היא נראית לכם כמו ג'ואי פוטר בתמונה הזו, זה לא בכדי – הולמס החלה לשחק ב"דוסון קריק" כשהיתה רק בת עשרים, שנים ספורות אחרי התיכון. וכן, אנחנו כאלה זקנים.

תמונת מחזור של כוכבים
אשטון לפני הבגידות והחיבה לקוגריות

מי זה הילד יפה הבלורית והתואר הזה, עם החיוך-בדרך והמבט השובב בעיניים? זהו כמובן הפרחח הקונדסון אשטון קוצ'ר, חובב הקוגריות ובן זוגה הנוכחי של מילה קוניס. ממי השאלת את סוודר הוי הזה, מאריק פורמן?

תמונת מחזור של כוכבים
אניסטון. הו לורד

לא בטוח שאם ג'סטין ת'רו היה רואה את התמונה הזו, ג'ניפר אניסטון עדיין היתה מקבלת טבעת אירוסין השבוע. אניסטון הצעירה הנראית כמו שילוב גרוע בין רייצ'ל בתיכון - רגע לפני שהיא מבריזה לרוס מהנשף - וג'ניפר גריי ב"ריקוד מושחת".

תמונת מחזור של כוכבים
ניקולס קייג'. היה ווירדו עוד בבית הספר

לא, זה לא רוס גלר הצעיר, אלא ניק קייג' בימי בית הספר התיכון. העיניים אותן עיניים, אבל הבלורית עם הג'ל כבר מזמן הלכה לבלי שוב. יחד עם רוב הכסף בחשבון הבנק שלו, מסתבר.

תמונת מחזור של כוכבים
ריהאנה. זאת שזירה?

אי אפשר לטעות במצח הגבוה הזה ובמבט הממזרי בעיניים. זוהי כמובן רובין פנטי, או בשמה היותר מוכר – ריהאנה. התמונה הזו צולמה בימי ילדותה הלא-כל-כך עליזים של הזמרת בברבדוס, כשגרה עם אביה הבעייתי. לפחות כאן היא לא מצולמת עם דלי אלכוהול ביד או מסמנת אצבע משולשת למצלמה.

תמונת מחזור של כוכבים
מיילי. כמה שנים עברו, שלוש?

עם שיער ארוך, בלי קעקועים ובלי מחשופים, נראה שמיילי סיירוס – אז עוד דסטיני הופ סיירוס – היתה יכולה להיות ילדת פלא אמיתית, ולא כזו שמתדרדרת לסמים קלים, אלכוהול וגידופים בטוויטר כמיטב המסורת של ילדי הוליווד. אבל דבר אחד בטוח – הילדים שלה ושל ליאם המסוורת' ללא ספק יהיו מהממים.