קולאז' גלריית ניתוחים פלסטיים
ספוקי משהו

טובי שלדון הוא מוזיקאי וכותב שירים בן 33, שמשום מה החליט שמשאת נפשו היא להידמות לאליל שלו, ג'סטין ביבר. כדי להגיע לתוצאה הביזארית הזו, שלדון עבר חמש שנים של ניתוחים פלסטיים והשקיע כמאה אלף דולר בזריקות בוטוקס והשתלת שיער. גולת הכותרת היתה ניתוח יקר שנועד לגרום לחיוך שלו להיראות כמו זה של ביבר – הרמת שפה עליונה והגדלת שפה תחתונה. "החיוך של ג'סטין הוא זה שנותן לו את הלוק", אמר שלדון. עכשיו הוא רק צריך חשפנית ברזילאית, והמהפך יושלם.

ג'סטין ביבר
מעניין אם הבליבריות קונות את זה

השחקן ניקולס ראיין (32) חשב שזה יהיה רעיון מצוין לעבור ניתוחים פלסטיים כדי להיראות כמו הכוכב הלוהט ראיין גוסלינג – כי אין דבר שישיג לך עבודה כשחקן יותר מפרצוף מוכר, לא? ראיין השקיע יותר מ-5,000 דולר בזריקות בוטוקס ובניתוח לסת מסובך. "לראיין גוסלינג הולך לא רע עם בחורות, בתקווה שגם לי זה יקרה", הסביר ראיין. רמז – זה לא בגלל הלסת שלו.

ריאן גוסלינג
לא נראה לנו שניתוחים יעזרו במקרה הזה

השם נדיה סולימן אולי לא ממש מצלצל מוכר, אבל אתם מכירים אותה בוודאי בתור "אם השמינייה" (אוקטומאם), כוכבת הריאליטי שילדה שמינייה בנוסף לששת ילדיה הראשונים. סולימן פיתחה אובססיה לאנג'לינה ג'ולי, עברה הגדלת שפתיים בעודה בהריון וכמה ניתוחים פלסטיים שגרמו לה להיראות כמו הכוכבת. היא אפילו עבדה תקופה כחשפנית תחת השם "אנג'י", מה שלבטח יגרום לג'ולי להיות גאה.

אנג'לינה ג'ולי
הדימיון העיקרי: לשתיהן יש מלא ילדים

אחרי הפרידה מקים קרדשיאן, הבעל לשעבר קריס האמפריז יצא במשך תקופה עם מיילה סינאנג', שמצידה ניסתה לעשות הכל כדי להפוך את הרומן הזה לקריירה מצליחה. האובססיה שלה לקים הביאה אותה לעבור ניתוחים פלסטיים בשווי 30 אלף דולר, כולל הגדלת חזה, שפתיים וגם ישבן. "אני אובססיבית לגבי הגוף שלה", אמרה לאתר TMZ. "אני רוצה שיהיה לי גוף זהה". למה שלא תלכי פשוט למקום שממנו קרדשיאן קנתה את שלה?

קים קרדשיאן
רק אל תקראי גם לבת שלך נורת'

ואם כבר בכוכבות מנותחות עסקינן, שה (כן, זה השם שלה) הבינה שלא צריך יותר מדי כדי להפוך לפמלה אנדרסון – לפחות, לא יותר מהניתוחים הפלסטיים שהפכו את אנדרסון למי שהיא. שה עברה הגדלת חזה, שאיבת שומן וזריקות לשפתיים כדי להיראות כמו כוכבת "משמר המפרץ" וזמן קצר לאחר מכן כיכבה ב"פלייבוי", ממש כמו האלילה שלה.

פמלה אנדרסון
מספיק לנו אנדרסון אחת בעולם הזה

אשלי הורן גילתה בגיל 17 שהיא אחותה למחצה של לינדזי לוהן, מרומן שניהל מייקל לוהן עם אימה. שנה לאחר מכן היא השקיעה כ-25 אלף דולר בניתוחים פלסטיים כדי להידמות לאחותה המפורסמת. "עברתי ניתוח אף, ליטוש קל מתחת ללחיים ולקו הלסת, הזריקו לי שומן לסנטר ולעצמות הלחיים", סיפרה ל"אין טאץ'". אנחנו במקומה היינו מתמקדים בחצי הכוס המלאה – כלומר, בגנים שלא שייכים למשפחת לוהן.

לינדזי לוהן
את בטוחה שאת רוצה ללכת בעקבותיה?

התאומים הזהים מייק ומאט הגיעו לתוכנית "להיראות כמו מפורסמים" ב-MTV במטרה להחליף את פרצופיהם הכחושים והמחוצ'קנים בפניו המושלמות של בראד פיט, בתקווה שהמהפך יאפשר להם "להצליח ובגדול". הם קיבלו כתרים לשיניים, שתלי סנטר וניתוחי אף, ולמרות שהתוצאה בהחלט שיפרה את מצבם – היא לא ממש קירבה אותם לפיט. במקרה הכי גרוע, הם תמיד יוכלו לעשות שלישייה עם אם השמינייה.

בראד פיט
בראד יש רק אחד!

לקריסטל יו היו חיים נוחים ועבודה משרדית קבועה, אבל בסתר ליבה היא תמיד חלמה להיראות כמו בריטני ספירס. קריסטל עברה ניתוח אף, הגדלת חזה, הגדלת שפתיים וזריקות שומן ללחיים בשווי של 25 אלף דולר – ועם המראה החדש שלה היא מקווה למצוא עבודה חדשה כחשפנית. שאיפות זה חשוב.

בריטני ספירס
רק שלא תתחיל לרקוד עם נחש

הסיפור הזה קצת מקאברי. טוב, אולי לא רק קצת – ליסה קונל החליטה לעבור כמה ניתוחים פלסטיים כדי להיראות כמו דמי מור, ומור הזדעקה וניסתה למנוע ממנה לעשות זאת. מדוע? כי קונל היתה חולת סרטן סופנית, ומשאלתה האחרונה היתה להפוך לכפילה של הכוכבת. "אני רוצה למות יפה – וזו הדרך שלי לקחת שליטה חזרה על הגוף שלי", התעקשה קונל, שבסופו של דבר עברה ניתוחים בשווי 60 אלף דולר – כולל הגדלת חזה, שאיבת שומן והרמת גבות, כמו גם ניתוחי עור וטיפולי שיניים.

דמי מור
משאלה אחרונה

ולסיום, תכירו את מיקי ג'יי - אם לשלושה ילדים, שעברה ניתוחי פנים בשווי 16 אלף דולר כדי להיראות כמו... מייקל ג'קסון. כן - מיקי ג'יי, מייקל ג'קסון. בניגוד לקודמיה ברשימה, נראה שמיקי מצליחה להחזיר את ההשקעה – היא טוענת שהיא מצליחה לעשות כ-20 אלף דולר בחודש בתור כפילה וחקיינית של הכוכב המנוח. שווה מהפך כואב? אתם תקבעו.

מייקל ג'קסון
שמישהו יארגן לה סיור בנברלנד