ניתוחים פלסטיים
היי ברוס ג'נר. קשה להחליט איזו גרסה שלך דוחה יותר

אביהן החורג של בנות קרדשיאן, ברוס ג'נר, הפך מספורטאי אולימפי לאחת הבדיחות הקבועות בכל מונולוג של מנחה טוק שואו בארה"ב. לאו דווקא בגלל הופעתו בשלל תוכניות הריאליטי של משפחת קרדשיאן, אלא בגלל טיפולי הבוטוקס ומתיחות הפנים שעבר, וגרמו לפרצופו להפוך לעיסה חסרת הבעה. אגב, אשתו קריס לא רחוקה מהיום שבו גם פניה ייראו כך.

ניתוחים פלסטיים
נדודי שינה באופן כללי

מג ראיין היתה בחורה מתוקה להפליא שכיכבה בהמון קומדיות רומנטיות, אבל במקום לקבל את שינויי הגיל היא התמכרה לטיפולים קוסמטיים ואף היתה בין הראשונות לקבל זריקות קולגן לשפתיים.  היום היא בעיקר גורמת לנו לנדודי שינה, ולא רק בסיאטל.

ניתוחים פלסטיים
המסלול הקלאסי מדיסני לדמרול

לינדזי לוהן אולי חושבת שהמהפכים שעברה הפכו אותה בסופו של דבר מילדת פלא מתוקה וג'ינג'ית לבלונדינית הוליוודית זוהרת, אבל אחרי שמסירים ממנה את האיפור והפוטושופ מתגלה האמת לאמיתה – לוהן, כולה בת 26, נראית מבוגרת בחמש שנים לפחות, והזוהר שניסתה להשיג בוקע בעיקר משיערה המחומצן.

ניתוחים פלסטיים
היי יפיוף. סתם

אם כל מה שאתם זוכרים ממיקי רורק זה רק את הזקן מלא הבוטוקס שכיכב ב"המתאגרף" ו"איירון מן 2", תנחומינו. פעם היה מדובר באחד השחקנים הלוהטים באזור, אבל קצת יותר מדי חומרים ממכרים ומנתחים פלסטיים בלי חזון הביאו אותו למצבו הנוכחי. יש לנו שתי מילים בשבילך – מרלון ברנדו.

ניתוחים פלסטיים
ריד אינדיד

לא ברור מה עובר על בחורות כמו טארה ריד ולינדזי לוהן, שמחליטות בגילן הצעיר לעבור תחת סכין המנתחים רק כי מדובר בטרנד הוליוודי. ככה נראתה ריד, כוכבת סרטי "אמריקן פאי", אחרי שאיבת שומן לא מוצלחת שהשאירה אותה עם עור רפוי וחזה נפול. לא משהו שעוד ניתוח פלסטי לא יכול לתקן, אה?

ניתוחים פלסטיים
דלק זה השחור החדש

הסיפור של פריסילה פרסלי, אלמנתו של אלביס, הוא די עצוב למען האמת. פרסלי היתה קורבן להונאה של מנתח פלסטי שהזריק לפניה סיליקון זול ופגום, מהסוג שמשמש לסיכוך חלקי מכוניות. החומר גרם לפניה היפים לשעבר להיראות גושיים ופלסטיקים – אבל לפחות המכונית שלה נוסעת חלק.

ניתוחים פלסטיים
גרוע וגרוע. אופן אנד שאט קייס

מתיחת פנים, הרמת עפעפיים, מתיחת צוואר וזריקות בוטוקס הן רק כמה מהפרוצדורות שעברה הקומיקאית ומנחת ערוץ "E!" ג'ואן ריברס, והיא לא מתביישת בכך. למעשה, ריברס פותחת את הפה על הניתוחים שעברה בכל הזדמנות ויודעת לצחוק על עצמה יותר מכל אחד אחר. אולי זו היתה הכוונה מלכתחילה?

ניתוחים פלסטיים
ממ.. מי?

אחרי שגילמה את בייבי ב"ריקוד מושחת", העולם היה פרוש לרגליה של הכוכבת העולה ג'ניפר גריי. אבל היא, בצעד מטופש להחריד, החליטה לעשות ניתוח אף וגזרה על עצמה חיים אנונימיים כמעט לגמרי – מלבד, אולי, הזכייה שלה ב"רוקדים עם כוכבים" האמריקני. כלומר, אנונימיים לגמרי.

ניתוחים פלסטיים
אוקיי "חכם בשמש". הגזמתם. אף אחד לא נראה ככה באמת

הרחיקו את הילדים – יצור הביצות הזה הוא לא מומיה שהוצאה מהקבר הפרעוני שלה, אלא דונטלה ורסאצ'ה. שנים של אנורקסיה, ניפוח שפתיים, בוטוקס וגם הגדלת חזה מיותרת הפכו את ורסאצ'ה לכל מה שבית האופנה שלה מייצג: טראש, פלסטיק ויותר מדי צבע.

ניתוחים פלסטיים
ישן לו אפרוח, אפרוח זעיר

קשה לומר אילו ניתוחים פלסטיים בדיוק עברה כריסטינה אגילרה, אבל אפשר לקבוע בוודאות שהזמרת עברה שינוי אחד מהותי. הגדלת החזה שעברה הותירה אותה עם צלקת של עור רפוי ומדולדל, אבל חייבים לתת לאגילרה קרדיט – היא עושה עבודה מצוינת בלהסיט את תשומת הלב מהטעות הזו אל טעויות אחרות שהיא עושה באיפור, בשיער ובמלתחה שלה.

ניתוחים פלסטיים
שלושה בשפה אחת

מה גרם לבחורה כמו היידי מונטאג לעבור כל כך הרבה ניתוחים וטיפולים לפני גיל 25? אולי הרצון להפוך לכוכבת היחידה שיזכרו מ"הוליווד הילס", ובמקרה הזה – כל אחד מ-30 אלף הדולרים שהוציאה על הגוף הזה היו השקעה נבונה. מונטאג עברה ניתוחים הזויים כמו הרמת גבות, הצמדת אוזניים, חיתוך עצמות הסנטר, שתי הגדלות חזה, הזרקת שומן לעצמות הלחיים ושאיבת שומן מפנים הירכיים שלה. אה, וגם ניתוח אף. תזכירי לנו שוב מי את?

ניתוחים פלסטיים
לא היו צריכים לתת לה טו גראדג'ואייט

הגדלת החזה של טורי ספלינג היא אחד הניתוחים המדוברים בהוליווד, בעיקר כי ספלינג לא טורחת להסתיר את תוצאותיו האומללות. היא לובשת מחשופים עמוקים שמדגישים את שדיה המעוותים ואת הרווח ביניהם, שהפך בעצמו לבדיחה עצובה. אולי שם אפשר למצוא את שאריות הקריירה שלה?