גלריית כפילים (צילום: כריס המסוורת')
כוכבים בריבוע | צילום: כריס המסוורת'

אז נכון שהכפילים של הכוכבים לא תמיד דומים להם (כי אחרת הם היו כוכבים בעצמם, מן הסתם) אבל לרוב הם לכל הפחות מאותו מין. לא במקרה של ג'ניפר לופז, שקיבלה כפיל זכר בצילומי הקליפ "Follow the Leader" ב-2012. הבחור לא נראה מאושר מדי לחבוש פאה וציצים מלאכותיים, אבל אלה חלק מסיכוני המקצוע. אנחנו רק מקווים שקאספר לא התבלבל בין השניים בטעות.

גלריית כפילים
ג'ניפר לופז. נקרענו שהביאו לך גבר ככפיל

מה יותר טוב ממייגן פוקס בסקיני וטישרט צמודה? שתי מייגן פוקסיות, כמובן. השחקנית צולמה עם הכפילה היפה שלה על הסט של "צבי הנינג'ה", ואנחנו יכולים רק לשער שהסיבה שקיבלה כפילה מלכתחילה לסרט הזה היא שכאן היא כבר בתחילת ההריון השני שלה מבריאן אוסטין גרין.

גלריית כפילים (צילום: splash news)
מייגן פוקס. אחליף אותך בסיבוב | צילום: splash news

בראד פיט יש רק אחד, כמובן, אבל מסתבר שאם תקחו בחור ממוצע למראה, תלבישו אותו כמו בראד פיט ותשימו עליו פאה בלונדינית, תקבלו... ובכן, בדיוק את זה. ועדיין, זה כנראה הספיק לבמאי רידלי סקוט בסצנות האקשן של פיט בסרט "היועץ", שצולם בלונדון. ג'ניפר אניסטון, אם אי פעם תיפרדי מהארוס – יש לנו מישהו להכיר לך.

גלריית כפילים (צילום: splash news)
בראד פיט. קשה למצוא כפיל לגבר היפה בעולם | צילום: splash news

ואם כבר מדברים על ג'ניפר אניסטון, גם היא קיבלה כפילת גוף ב"אנחנו המילרים". אלא שבניגוד לכפיל של ג'ייסון סודייקיס, הכפילה של אניסטון נאלצה ללבוש את כל מה שג'ן לובשת בסרט – כולל הלנז'רי בסצנת החשפנות המפורסמת. חיים קשים.

גלריית כפילים
ג'ניפר אניסטון. ג'ני, את באמת צריכה כפילת גוף?

לא, אתם לא מפנטזים – אלה לא שני כריס המסוורת' מחופשים לת'ור אלא רק אחד, שבמקרה נתפס בעדשת המצלמה בזמן רגע לוהט עם הכפיל שלו. מה בדיוק קרה שם? וחשוב מכך, מה קרה אחרי הרגע הזה? כנראה שניאלץ להמשיך ולפנטז.

גלריית כפילים (צילום: BAUER-GRIFFIN.COM)
כריס המסוורת'. כמו להסתכל במראה | צילום: BAUER-GRIFFIN.COM

ג'נוארי ג'ונס ניצלה את ההפסקה בצילומים של "אקס מן: ההתחלה" ואת ההחלפה עם הכפילה שלה כדי לנשנש משהו – ככל הנראה קרח או מאכל אחר שמשמין באותה המידה. אגב, חייבים לתת לכפילה שלה קרדיט – היא מצליחה לחקות במדויק את הבעת הפנים החמוצה של ג'ונס.

גלריית כפילים
ג'נוארי ג'ונס. רגע ג'ונס היא השמאלית? או הימנית?

וכעת חידה – האם אתם מצליחים לזהות מי היא הכוכבת בתמונה ומי הכפילה? ניתן לכם רמז – מדובר בצילומים ל"עיר של עצמות", והכוכבת גילמה גם את שלגיה בסרט "מראה מראה". או במילים אחרות, אנחנו מקווים ששום דבר לא יקרה ללילי קולינס בקרוב, אבל אם כן – יש מישהי שיכולה להחליף אותה בקלות בלי שאף אחד ירגיש.

גלריית כפילים
לילי קולינס. יש לי מחר אירוע, יש מצב את מחפה עליי?

מצאו את ההבדלים: אין ספק שמחלקת התלבושות של הסרט "נשק של תקווה" (2011) עשתה עבודה מדוקדקת במקרה של ג'רארד באטלר והכפיל שלו – עד לרמת הקעקועים המזויפים ותסרוקת המולט המכוערת. אבל למה לא יכלו לדאוג גם לכפיל למשקפי שמש תואמות, אנחנו שואלים?

גלריית כפילים
ג'רארד באטלר. תגרום לי להיראות טוב, כן?

תודו שהתמונה הזו מעבירה בכם צמרמורת קלה. אומה תורמן בתפקידה הבלתי נשכח כביאטריקס מ"קיל ביל", הזדקקה לכפילה מהסיבות הברורות. כאן השתיים לוקחות הפסקה יחד ומדברות על ענייני דיומא, כנראה על עריפת ראשים בחרב ועקירת עיניים בידיים חשופות.

גלריית כפילים
אומה תורמן. מנוחת הכוכבת, והכפילה

לא מפתיע כשכוכבים בסדר גודל של בראד פיט, ג'רארד באטלר ואפילו ג'יי לו משתמשים בכפילים בסצנות אקשן, אבל למה לעזאזל סורי קרוז בת השבע צריכה אחת? אז מסתבר שהנסיכה ההוליוודית מחזיקה כפילה צמודה שתפקידה להטעות את צלמי הפפראצי ולהסיח את דעתם, בזמן שסורי האמיתית חומקת מתחת לרדאר. כשחושבים על זה, זה די גאוני.

גלריית כפילים (צילום: splash news)
סורי קרוז. אפילו אבא טום לא משתמש בכפיל | צילום: splash news