View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

קים קרדשיאן וקניה ווסט

בחתונה של קים וקניה ישבו האורחים אל שולחן עשוי שיש באורך 68 מטרים, שהם יותר מהאורך של בריכה אולימפית, כדי שיוכלו לקבל נוף מושלם אל קו השמיים של פירנצה. אלמנטרי. אבל איך הם ידעו איפה כל אחד יושב, אתם שואלים? איזו מין שאלה! שמותיהם היו חרוטים בשיש של השולחן, כמובן.

שווי החתונה המבורכת הזאת, אם כן, עמד על כ-2.8 מיליון דולר. לא כולל השבוע שבילו קים וקניה עם אורחיהם בפריז לפני היום הגדול, אתם יודעים, ככה בשביל הבונדינג.

אבל קים הייתה מוגזמת עוד לפני שהיא פגשה את הטירוף של קניה, וטבעת האירוסין שקיבלה מכריס האמפריז הייתה שווה 2 מיליון דולר, ועל כן הועברה מניו יורק לאל.איי ברכב ברינקס משוריין. מעניין אם היא החזירה לו אותה בתום 72 ימי הנישואים שלהם.

הפריט הכי זול ברשימת המתנות שלהם, אגב, עלה 1,115 דולר, שהם כארבעת אלפים שקלים חדשים. בשביל שעון קיר.

ויקטוריה ודיוויד בקהאם

הזוג המלכותי ויקטוריה ודיוויד בקהאם שכרו טירה שלמה באירלנד לכבוד חתונתם, ואף העבירו את קבלת הפנים כשהם יושבים על צמד כסאות מלכות, כיאה למעמדם הנאצל. עוד בהתאם, על צריח הטירה הונף דגל סגול ובו ראשי התיבות - V.B.D. כנראה שההגזמות האלה הן מתכון לזוגיות מוצלחת, כי בכל זאת עברו לא פחות מ-19 שנים מאז.

View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

מדונה

גם מדונה, מלכה בלתי מעורערת, נישאה לגאי ריצ'י בטירה מפוארת. כדי למנוע הדלפות, הוחתמו כל אנשי הצוות בה על הסכם סודיות באורך ארבעה עמודים, וחלקם אף נדרשו שלא לעזוב  את תחומי הטירה שבוע שלם לפני החתונה. האמת, מה רע?

ביונסה וג'יי זי

כשביונסה שמה את ימי הסינגל ליידי שלה מאחורי ונישאה לג'יי זי בפנטהאוז הניו-יורקי שלהם, היא הטיסה מתאילנד 70,000 סחלבים לבנים - הפרח האהוב עליה - שיקשטו את החלל. אבל מותר לה, היא ביונסה.

סרינה וויליאמס ואלכסיס אוהניאן

כשה-BFF של קווין בי, אלופת הטניס סרינה וויליאמס, התחתנה עם בחיר לבה ומייסד Reddit, היא עשתה זאת כשלגופה תכשיטים בשווי 3.5 מיליון דולר. זאת ועוד - את שמלת הכלה השניה שלה, כפי שחשפה המעצבת דונטלה ורסאצ'ה, נדרשו 1,500 שעות כדי לתפור. אלה 62 ימים וחצי, בערך, למקרה שתהיתם.

View this post on Instagram

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט

לפני שהגירושים העצובים שלהם סוקרו מכל כיוון, בראד פיט וג'ניפר אניסטון וידאו שזה לא יקרה לחתונה שלהם. לצורך כך הם שילמו יותר ממאה אלף דולר על אבטחה, כולל הכרזת "מרחב אווירי סגור" בשטח שמעל האירוע הפוטוגני. כמו כן, הם הוציאו סכום דומה על מפגן זיקוקים מעל האוקיינוס השקט שנמשך 13 דקות תמימות. איכשהו אפילו זה לא עזר כשאנג'לינה ג'ולי הגיעה.

מייקל ג'ורדן ואיווט פריטו

חשבתם שקים וקניה הוציאו הכי הרבה על החתונה? נסו להכפיל את ה2.8 מיליון שלהם פי ארבע כמעט, ותקבלו את שווי החתונה של מייקל ג'ורדן האחד והיחיד לאשתו איווט פריטו ב-2013 - כעשרה מיליון דולר.

הנסיך וויליאם וקייט מידלטון

אחרי כל הזוגות המלכותיים הללו והסכומים הלא פחות מלכותיים שהם שפכו על היום המאושר בחייהם, הגיע הזמן לדבר על הזוגות המלכותיים באמת, ולעבור לסדר גודל אחר לגמרי. כי החתונה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, למשל, עלתה 34 מיליון דולר. 400,000 מתוכם הלכו על השמלה של הדוכסית (שווה את זה), אבל הנתון המעניין באמת הוא שסידורי הפרחים עלו כפול ממנה. כלומר 800,000 דולר. כמעט שלושה מיליון שקלים. על פרחים.

הנסיך הארי ומייגן מרקל

מייגן מרקל, כפי שכבר למדנו שהיא אוהבת לעשות, השוותה והעלתה: החתונה שלה ושל הנסיך הארי הסתכמה ב-45.8 מיליון דולר. שמלת הז'יבנשי הנהדרת שלה, אגב, עלתה יותר מ-505,000 דולר, אבל אלה לא נכללו בתקציב הנ"ל ועל פי הדיווחים, מייגן אף שילמה עליה מכספה הפרטי. משלם המיסים הבריטי מוסר את הערכתו.