View this post on Instagram

A post shared by Taylor Swift is for lyf  (@sparklyswiftie.13) on

קלווין האריס על טיילור סוויפט

לאחר שטיילור סוויפט, כהרגלה, לא חשה צורך להתנהל בדיסקרטיות בכל הנוגע לפרידה מהאריס, שאלה אחת העוקבות את המפיק המוערך מדוע טרם נשמע הצד שלו בסיפור. "היא שלטה במדיה ובכל הסיטואציה", הוא השיב. "לא היה לי שום מושג מה קורה, מה שהופך את זה ליותר חמור מהפרספקטיבה שלי". הוא אף המשיך להשתתף בדיון ולענות לשאלות בוערות בנושא, כמו למה הפסיק לעקוב אחרי האקסית, ואז חזר לעקוב אחריה: "בהתחלה היה לי יותר מדי אכפת ואז לא היה לי אכפת בכלל". אאוץ'.

דאב קמרון על ראיין מקרטן

אם השמות האלה נשמעים לכם כמו ג'יבריש זה בהחלט מסגיר את הגיל שלכם, כי מדובר באחת מכוכבות הנוער הכי רותחות בסביבה. כשקמרון העלתה תמונה עם הבויפרנד החדש, הגיבה אחת המעריצות: "את נראית כל כך הרבה יותר מאושרת!", והשחקנית לא הייתה יכולה אלא לאשר: "זה נכון. הוא היה נורא אלי", כתבה ואף תייגה את האקס שהייתה מאורסת לו אחרי שנים של זוגיות. הוא, אגב, לא נשאר אדיש והגיב במטאפורה מעניינת בטוויטר: "תעלי על הכביש המהיר, הוא פחות פקוק".

ליל זאן על נואה סיירוס

עדיין ג'יבריש? עדיין זקנים מדי בשביל המסיבה הזאת: ליל זאן הוא אחד השמות הבולטים בסצנת הראפרים הצעירים והלוהטים של הרגע, ואילו נואה סיירוס היא שחקנית, זמרת ואחותה הקטנה של מיילי. אחרי זוגיות סוערת ופרידה סוערת לא פחות, שיתף ליל זאן עם עוקביו את אשר על לבו, בווידאו כמובן: "יו, זה פשוט, כאילו, כואב, כאילו, כל כך", התפייט. "אתה חושב שאתה מכיר מישהי, ואז אתה מבין שנוצלת". הדרמה הזאת למעשה המשיכה להתגלגל ולהסתעף לאלפי כיוונים, פוסטים וסטוריז, שבהם השניים מאשימים אחד את השנייה בבגידה. אנחנו הפסקנו לעקוב אחרי העלילה בשלב מסוים, אבל זה כי גם אנחנו בסוף קצת זקנים מדי בשביל זה.

View this post on Instagram

A post shared by Lil Xan Aka Diego Stories (@xanxietystories) on

רוב קרדשיאן על בלאק צ'יינה

"אני ממש מתגעגע לילדה הזאת", פתח וכתב רוב קרדשיאן לצד תמונה של דרים, בתו המשותפת עם בלאק צ'יינה. "מעולם לא הרגשתי כה מאוהב כמו שאני מאוהב בדרים". אבל אז הוא מיד עבר לדבר על מישהי אחרת: "מעולם לא חשבתי שאישה תנסה לקחת ממני את האושר שלי, כשכל מה שרציתי זה לעשות אותה מאושרת. זה נורא. זה מרוקן אותי". בלאק צ'יינה פשוט הגיבה לפוסט הזה במילים: "נו באמת רוב, תפסיק עם זה. אני שלחתי לך את התמונה הזאת!", והוא השיב בתגובה קורעת לב: "זה שאת כותבת לי כאן רק מוכיח את הנקודה שלי. את חסמת אותי וזה דפוק והלב שלי שבור. אהבתי כל סנטימטר בך".

הילארי דאף על ארון קרטר (ולינדזי לוהן)

מי שהתחיל כאן הוא בכלל דוויין ג'ונסון, הלוא הוא דה רוק, ששיתף פוסט עם העובדה המאד חשובה: "הסכסוך בין הילארי דאף ללינדזי לוהן התחיל כשארון קרטר יצא עם שתיהן במקביל, מאחורי הגב שלהן". לכך הגיב דה רוק: "אני מת על היסטוריה אמריקאית", ואז הופיעה שם גם דאף עצמה, שממרחק השנים אישרה וכתבה: "כן, זה היה משוגע".

View this post on Instagram

A post shared by @commentsbycelebs on

סלינה גומז על ג'סטין ביבר

אמנם כעת הוא בכלל מאורס באושר להיילי בולדווין, אך הדרמות שלו עם האקסית סלינה גומז הולכות הרבה אחורה. ב-2016 ג'סטין שיתף פוסט נרגש עם תמונות שלו ושל החברה דאז סופיה ריצ'י (היום הנוכחית של סקוט דיסיק). מי שפחות חיבבו את זה הם המעריצים שעדיין היו בצד של האקסית המיתולוגית, סלינה גומז, ולא התביישו להביע את זה בתגובות. "אני אהפוך את האינסטגרם שלי לפרטי אם לא תפסיקו עם השנאה", איים ביבר. "אם אתם מעריצים אמיתיים אל תהיו מרושעים כל כך למי שאני אוהב". ואז הופיעה שם לכמה רגעים תגובתה המדהימה של גומז עצמה, שנמחקה קצת לאחר מכן: "מצחיק איך מי שבגד פעמים רבות, מפנה אצבע מאשימה אל מי שהיו סלחנים ותומכים. לא פלא שהמעריצים שלך כועסים. עצוב".

ג'סטין ככל הנראה הספיק לראות את הקומנט הנהדר הזה, ואף להגיב באותו מטבע: "מצחיק לראות את מי שהשתמשו בי בשביל תשומת לב מפנים אצבע מאשימה. עצוב". הסאגה הזאת לא נגמרה שם, אלא בתגובה החותמת והמדויקת של סלינה: אם אתה לא יכול להתמודד עם השנאה, תפסיק להעלות תמונות עם החברה שלך חחח", היא כתבה "זה צריך להיות מיוחד בין שניכם. אל תכעס על המעריצים שלך. הם אוהבים אותך ותמכו בך בזמן שכל מי שסביבך לא עשה את זה".

 

via GIPHY