קולאז' גלריית סלפי
בקרוב באינסטגרם

החברות הטובות ריס ווית'רספון וגווינית' פאלטרו קיבלו מקום של כבוד בשורה הראשונה בתצוגת האופנה של "בוס" בשבוע האופנה בניו יורק – וכל מה שהן צילמו זה רק סלפי משותף, כולל הדאק פייס המתבקש של פאלטרו. הכי לא פאשן.

ריס וויתרספון וגווינית פאלטרו
חכי שזה יעבור אפקטים

הסלפי המשולש הזה צולם מיד אחרי הזכייה של רוברט דאוני ג'וניור בפרס ה"פיפל'ס צ'ויס" השנה על תפקידו ב"איירון מן", ומי שהצטרפו אליו הם כמובן נורמן רידוס מ"המתים המהלכים" (שבעצמו זכה בפרס) ואליסון וויליאמס מ"בנות". רק באינסטגרם שילוש כזה יכול להתאפשר, כנראה.

גלריית סלפי (צילום: Mark Davis, GettyImages IL)
תצטופפו! | צילום: Mark Davis, GettyImages IL

והנה עוד שתיים שנתפסו כשניסו לצלם סלפי משותף – סנדרה בולוק וז'ולי דלפי, שהצטלמו בזמן טקס פרסי המבקרים השנה ועל הדרך חשפו את המפתח לסלפי מוצלח: זרועות ארוכות במיוחד.

סנדרה בולוק (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
רגע אני עושה פוקוס | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

סלפי במצלמה? כן, ילדים. כך נראו סלפיז בסוף שנות האלפיים, 2007 ליתר דיוק. האחיות קים וקלואי קרדשיאן מדגימות כאן שימוש מיומן במצלמה דיגיטלית בלי מראה קדמית ועם פלאש, שיטה שכבר נעלמה מהעולם עם המצאת האייפון.

קים וקלואי קרדשיאן (צילום: Evan Agostini, GettyImages IL)
כזה פאסה | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL

זמן קצר אחרי שנישאו וכמה שנים לפני שהחלו להשריץ תינוקות, מייגן פוקס ובריאן אוסטין גרין תיעדו את הרגעים המאושרים שלהם יחד בדיסנילנד. ממש כמו העץ שנופל ביער, גם רגע רומנטי שלא תועד כאילו לא התרחש מעולם.

מייגן פוקס ובריאן אוסטין גרין (צילום: Handout, GettyImages IL)
אני אכוון ואת תהיי סקסית | צילום: Handout, GettyImages IL

מי אמר שהסלפי שייך לצעירים? תראו את התמונה המגניבה הזו של מריל סטריפ והילארי קלינטון בכנס במרכז קנדי לפני שנה, שצולמה כשכוכבת הקולנוע עטורת האוסקרים שלפה את האייפון שלה ומזכירת המדינה האמריקנית הסכימה בכיף. מעניין אם היא כבר הציעה לה חברות במייספייס.

מריל סטריפ והילארי קלינטון (צילום: Pool, GettyImages IL)
זה לאיי סי קיו? | צילום: Pool, GettyImages IL

צלם המפורסמים טרי ריצ'ארדסון רגיל להיות זה שנמצא מאחורי העדשה, אבל בדיוק בשביל זה המציאו את הסלפי. האחיות פריס וניקי הילטון ניצלו את המפגש המשותף בשבוע האופנה בניו יורק לפני כמה חודשים כדי להצטלם עם הצלם המפורסם, ואולי לזכות בסלפי מושלם שראוי לשער ב"ווג".

פריס וניקי הילטון (צילום: Craig Barritt, GettyImages IL)
מעניין אם בלונדיניות עושות סלפי טוב יותר | צילום: Craig Barritt, GettyImages IL

טיילור סוויפט הגיעה לפרגן לבסטי היילי סטיינפלד בבכורת סרטה החדש "רומיאו ויוליה", ועל הדרך צילמה גם סלפי של השתיים לאינסטגרם שלה. זה היה בספטמבר, ומאז הן כבר הספיקו להשתלט על האינסטגרם ולצלם שלל סלפיז בחג המולד המשותף שלהן יחד. זו חברות אמת.

טיילור סוויפט (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
עוד אחד לאוסף | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

סטיב מרטין עלה על הבמה בטקס פרסי המושל של האקדמיה לקולנוע בנובמבר האחרון כדי לקבל פרס על תרומתו לאנושות, וזוכה האוסקר טום הנקס לא התאפק, זינק לבמה וצילם איתו סלפי באותו הרגע. מאז תקרית קניה ווסט וטיילור סוויפט בטקס פרסי MTV לא נרשמה כזו גניבת רעם מביכה.

טום הנקס (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
אפקט ההפתעה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ג'סטין ביבר אמנם לא תועד כאן במהלך סלפי עם מפורסם אחר, אבל מדובר ללא ספק בתמונה אופיינית לזמר הצעיר – רגע שבוע הוא מסכים להצטלם עם מעריצות אחרי שהגיע לנמל התעופה בריסביין שבאוסטרליה בנובמבר האחרון. שימו לב לכמות האייפונים שמצלמים בו זמנית, ותבינו שהביליבריות לא משחקות משחקים כשמדובר בסלפי עם האליל שלהן.

ג'סטין ביבר (צילום: Marc Grimwade, GettyImages IL)
יאללה הלכתי לכלא | צילום: Marc Grimwade, GettyImages IL