קנדל ג'נר

ההשחרה הטרייה ביותר מגיעה באדיבות קנדל, שדירגה את אחיותיה ואחיה מההורה הטוב ביותר לפחות טוב, ובחרה למקם דווקא את קורטני בתחתית הרשימה. אין ספק שקורטני חוטפת יותר עלבונות לאחרונה מהאחיות שלה מכל קרדשיאנית אחרת.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

קריס ג'נר

אבל קנדל לא לבד. בראיון ל"קוסמופוליטן" ב-2013, קלואי קרדשיאן סיפרה שכשהייתה בת תשע בלבד, היא שמעה את אמא קריס אומרת לחברה שקלואי צריכה ניתוח אף. "מילים הן הנשק הכי חזק, הן יכולות להשאיר צלקות", היא אמרה אז.

View this post on Instagram

Who says you can’t work a mini dress in the winter?! Layered with my @goodamerican button up coming soon! Shop now !

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

מייגן מרקל

ההשחרות במקרה הזה הגיעו מכיוון המשפחה לעבר מייגן, ואת הריב המפורסם שלה עם אביה ואחותה אתם בטח כבר מדקלמים בעל פה, אז הנה השחרה יותר עדכנית: בחודש שעבר, אחיה של מייגן אמר בראיון: "היא צריכה לזכור שהיא בארמון רק בגלל אבא שלה, ששילם על החינוך שלה והבגדים המפוארים".

View this post on Instagram

On this day, two years ago: 27th of November 2017, Prince Harry and Meghan Markle announced the news of their engagement, later becoming Their Royal Highnesses The Duke and Duchess of Sussex! They have since celebrated their wedding anniversary and welcomed their son, Archie, into the world ❤️ • Photo © PA / Alexi Lubomirski / Chris Allerton © SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

אלק בולדווין

אם איכשהו פספסתם את ההודעה הקולית שאלק השאיר לבתו איירלנד ב-2007, מדובר בממתק של ממש. הנה כמה מהמילים היפות שהוא צעק: "את חזירה קטנה, חצופה וחסרת התחשבות. אין לך שכל או הגינות בסיסית כאדם. לא אכפת לי שאת בת 12, או 11, או שאמא שלך היא קוץ בתחת שלא אכפת לה משום דבר שאת עושה".

View this post on Instagram

This is Ireland (in the middle)...

A post shared by Alec Baldwin (@alecbaldwininsta) on

אנג'לינה ג'ולי

בראיון למגזין "אל" ב-2007, אנג'י דיברה על ההבדל בין שיילו, בתה הביולוגית, לילדים המאומצים שלה, וההערות התקבלו לא בדיוק באהדה. "אני מרגישה כלפיהם הרבה יותר אמפתיה, כי הם עברו כל כך הרבה", היא אמרה אז. "שיילו היא פריבילגית מהרגע שהיא נולדה, אז יש לי פחות נטייה להיות אכפתית כלפיה. אבל אני מודעת לזה שאני צריכה לוודא שאני לא מתעלמת מהצרכים שלה בגלל זה".

 

View this post on Instagram

A post shared by ANGELINA JOLIE (@angelinajolieofficiall._) on

אדל

בנאום הזכייה שלה בגראמי ב-2017, אדל הודתה למנהל האישי שלה ג'ונתן דיקינס, והצליחה על הדרך להעביר מסר לאבא שלה: "אנחנו ביחד כבר 10 שנים, ואני אוהבת אותך כאילו אתה אבא שלי. אני כל כך אוהבת אותך. בעצם, אני לא אוהבת את אבא שלי. אני אוהבת אותך כמו שאני אמורה לאהוב את אבא שלי".

View this post on Instagram

Auckland / Mt Smart Stadium / Mar 25

A post shared by Adele (@adele) on