פריס הילטון, אישה מצניעת לכת שבחיים לא נסחפה עם שום דבר, נהגה בחיסכון ופתחה חשבון אחד לכל שבעת (!) כלבלביה. העוקבים (ויש יותר מ-103,000 מהם) זוכים להצצה ישירה אל חייהם היפים של – קחו אוויר – פיטר פן, דולר, מאגסי, דולצ'ה, פראדה, האראג'וקו ביץ', מרילין מונרו, בייבי בר, פרינס הילטון ופרינסס פריס.

A post shared by Paris Hilton's Pets (@hiltonpets) on

שני כלבי הגרייהאונד של קיילי ג'נר עונים לשמות במבי ונורמן. האינסטגרם שלהם מלווה אותם מילדות (או במקרה שלהם, גורוּת) וכתוב בגוף ראשון קריפי, כאילו כאילו הכלבים עצמם, שמבלים את רוב זמנם ליד הבריכה בחצר האחורית של קיילי, מדברים עם העוקבים.

A post shared by norman & bambi jenner (@normieandbambijenner) on

טוב, זו רמאות קלה, כי לא מדובר בחשבון רשמי, אבל למרדית' סוויפט, אחת החתולות של טיילור סוויפט, יש חשבון מעריצים שמאגד את כל הפעמים בהן היא הופיעה באינסטגרם, בטוויטר ובסנאפצ'ט של טיילור. הכנסנו את מרדית' לרשימה כי אין ולו תמונה אחת שלה בה היא נראית אפילו קצת מבסוטית על החיים, ואנחנו מאוד מזדהים.

A post shared by Meredith Swift (@meredithswift) on

"הייתי כלבתו של ברוקלין בקהאם" היא כותרת של ספר שהיינו רוצים לקרוא. מי שתכתוב אותו יום אחד תהיה אוליב בקהאם, הכלבה הפוטוגנית של הבקהאמים, שמחזיקה אינסטגרם אלגנטי שלא עודכן כבר יותר מדי זמן.

A post shared by Olive Beckham (@olivebeckham23) on

בראשית היתה אסיה קיני, כלבת הפיטבול הראשונה של ליידי גאגא. אחר כך הצטרפו קוג'י וגור נוסף שאת שמו עוד לא הצלחנו לגלות, כי גאגא מעדיפה קאפשנים חמודים על פני כיתובים אינפורמטיביים. לא לעניין.

A post shared by Miss Asia Kinney (@missasiakinney) on

מי יותר חמוד ולבן, מיילי סיירוס או החתולה המוש-למת שלה, שאנטי אום? מי שעוקב אחרי מיילי באינסטה יודע שהיא קרובה מאוד להפוך למשוגעת השכונתית שמאכילה את כל החיות ברחוב, אבל כנראה ששאנטי היא האהובה עליה, כי רק לה יש אינסטגרם נפרד.

A post shared by Shanti Om Bb (@shantiombb) on

גארי פישר הוא הכלב האהוב של קרי פישר המנוחה, כוכבת סרטי "מלחמת הכוכבים" שנפטרה בסוף 2016. הוא ממשיך לתחזק בנאמנות את האינסטגרם שלו, ואומץ לאחרונה על ידי משפחה אוהבת, שתעניק לו את כל החום והאהבה שקרי כבר לא יכולה לתת

A post shared by Gary Fisher (@garyfisher) on

מאחת עד עשר, כמה אתם מופתעים שלאגדת הפאנק איגי פופ יש תוכי קקאדו לבן בשם ביגי פופ? כי אנחנו חצינו מזמן את קו העשר, ואנחנו איפהשהו באזור המיליון. לביגי פופ יש אינסטגרם מדהים, בו הוא מדגים מגוון כישורים וחוש מוזיקלי מפותח. הפאנק לא מת, חברים

A post shared by BiggyPop (@biggypop) on

מעטים חשבונות האינטסטה שהם יותר שיקיים מזה של צ'ופט, חתולת המחמד האליטיסטית של קיסר האופנה קארל לגרפלד. כיאה למעמדה, היא הונצחה בתמונות שצולמו על ידי הצלמים הכי נחשבים בעולם, וכיכבה גם על שערי מגזינים.

A post shared by Choupette Lagerfeld (@choupettesdiary) on

לא, בואי תהיי יותר סנובית, קארה דלווין. מי בדעתו השפויה הופך את האינסטגרם של הארנב שלו לפרייבט? לא ברור, אבל מצאנו תמונה אחת של קארה וססיל, הארנב הכי אקסקלוסיבי באינטרנט. חמוד, נכון, אבל לא ברמה שמצדיקה הסתתרות מהעולם כולו.

ססיל וקארה

 

>> ביונסה כמעט שברה רגל בגלל מעריץ שתקף אותה בזמן הופעה