גלריית של מי הילד
לכו בעקבות הגנים

התאומות המתוקות בתמונה נקראות מריון וטאביתה, והן נולדו אחרי הריון פונדקאי לזוג הורים מפורסם במיוחד. אבא שלהן הבריז מבית הספר בשנות השמונים, ואימא שלהן העבירה את מיטב שנותיה בסקס פרוע ובשיחות עם חברותיה בברים בניו יורק. מזהים במי מדובר?

של מי התאומות? (צילום: Splash News, Splash news)
תאומות בעיר הגדולה | צילום: Splash News, Splash news

הבנים הפאשניסטים הללו הם קינגסטון וזומא, ובקרוב מאוד יצטרף אליהם אח קטן נוסף. אימא שלהם היא ללא ספק אחת מכוכבות המוזיקה עם הסטייל הכי מעניין שנראה כאן, ונראה שזה עובר בתורשה. של מי הילדים?

של מי הבנים? (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
יש להם את הרוק פקטור | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

הפיצית החמוצה בתמונה היא הונור, אחותה הגדולה של הייבן ובתה של אחת מכוכבות הקולנוע הלוהטות בעולם. אימה היתה כוכבת אקשן עשויה ללא חת והיום בעיקר מתעסקת בצעצועים ידידותיים לסביבה. יודעים מי זו?

של מי הילדה? (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
אני בשוק! | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

אווה הבלונדינית רק בת 15, וכבר דומה שתי טיפות מי חמצן לאימה השחקנית. מצד האם היא אולי ירשה את הביצ'יות, אבל מצד אבא היא כנראה קיבלה כמה גנים מוזיקליים. מי הם כוכבת הטלוויזיה והמתופף שיצrו את השילוב הזה?

של מי הבת? (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
אמא נראית כמו אחותי הגדולה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

אפל ומוזס הם ילדיהם של סולן להקה פופולארית וכוכבת קולנוע שהפכה לגורו בריאות. טוב, לא פלא – היא הצליחה לשמור על הגזרה הדקיקה שלה אחרי שני ילדים. יודעים למי הכוונה?

של מי הילדים? (צילום: Splash News, Splash news)
אמא אפשר קרמבו? | צילום: Splash News, Splash news

הזאטוט הבלונדיני שבתמונה הוא אמנם בנה של שחקנית זוכת אוסקר מוערכת, אבל זה לא מפריע לו לשוטט ברחובות תל אביב כאילו גר כאן מאז ומעולם. אם אתם יודעים איך קוראים לו, תגידו לנו "סטופ!".

של מי הבן? (צילום: דורית כהן)
כבר חצי ישראלי | צילום: דורית כהן

לא בכדי מדובר בגוש של מתיקות: פלין הקטן הוא בנם של כוכב קולנוע שכיכב בלא מעט שוברי קופות ולאחרונה גם גילם את רומיאו בברודוויי, ושל דוגמנית לנז'רי יפיפייה. אז מי הם ההורים שנפרדו לאחרונה, אך שומרים על קשר חם גם בניו יורק הקפואה?

של מי הבן? (צילום: Splashnews)
חמוד לא פחות מאבא | צילום: Splashnews

היפיפייה שבתמונה היא דניאלין בת השבע, שהיתה רק בת שנה כשאימה המפורסמת נפטרה ממנת יתר של תרופות. היא גדלה אצל אביה ולאחרונה הצטלמה לקמפיין של חברת האופנה שבה החלה אימה את דרכה כדוגמנית. מי הכוכבת?

של מי הבת? (צילום: Splashnews)
הגנים של אמא שולטים | צילום: Splashnews

סטלה החמודה היא בתו של כוכב קולנוע לוהט, שלאחרונה גילם הומוסקסואל בסרט צבעוני במיוחד. בימים כתיקונם הוא נחשב לחצי מצמד שחקנים שכבשו את הוליווד וזכו באוסקר בתחילת דרכם. יודעים מי האבא?

של מי הילדה המתוקה?
אבא איפה בן?

אמנם עברו שני עשורים מאז שאביהם כיכב בסדרת הנעורים המצליחה בעולם, אבל אווה ודשיאל נראים כאילו הם בעצמם יכלו להשתלב בסדרת הבת עם המיקוד היוקרתי. אז מי התיכוניסט המפורסם לשעבר שלקח את ילדיו לסיבוב?

של מי הילדים? (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
הדור הבא | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

ללני יש שלושה אחים למחצה מאימה הדוגמנית הגרמנייה, אבל אף אחד מהם לא דומה לה. אולי זה בגלל שהיא בתו של כוכב "פורמולה 1" והם הילדים של הזמר הבריטי השחור עם הפנים המצולקות. מזהים באיזו דוגמנית מדובר?

של מי הבת? (צילום: Fern / Splash News, Splash news)
עכשיו כשאמא רווקה יהיה לה יותר זמן בשבילי | צילום: Fern / Splash News, Splash news

הזאטוט החמוד בתמונה הוא לורנזו, שכבר הספיק להתרגל לחוף מהיום שנולד. השיזוף שלו, בניגוד לזה של הוריו כוכבי הריאליטי, הוא טבעי ולא מלאכותי. חושבים שאתם יודעים מי ההורים שלו?

של מי הבן? (צילום: Jamie McCarthy/NEP, GettyImages IL)
אמא אמרה ששחום הכי יפה | צילום: Jamie McCarthy/NEP, GettyImages IL

הארלו בת החמש לבושה כמו פאשניסטה אמיתית – וזה רמז ענק לגבי זהותה של אימה המפורסמת. אגב, אימא שלה, שהתפרסמה בתוכנית ריאליטי והפכה למעצבת אופנה מצליחה, אומצה בגיל צעיר על ידי אחד הזמרים הידועים בעולם. למי אנחנו מתכוונים?

 

של מי הבת? (צילום: TASH / Splash News, Splash news)
יש על שמי קולקציה | צילום: TASH / Splash News, Splash news