• אחרי החגיגות של משרד הפרסום אדלר חומסקי במועדון האומן 17, הגיע התור של משרד הפרסום יהושע/TBWA לערוך את החגיגה המפוארת שלו. הסיבה למסיבה: יום הולדת 20 למשרד. כל עובדי המשרד הוטסו לאילת, שם התארחו במלון לאונרדו פריוילג'.החגיגות כללו ריקודים בנשף מפואר, ארוחות פאר ומסאז'ים יוקרתיים לעובדים.  במהלך החגיגות, הפתעה ציפתה לבעלי המשרד, רמי יהושע, לאחר שבמהלך ערב קריוקי וגיבוש ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, חבר קרוב של יהושע, הצטרף אליו בשירת "הקולות של פיראוס" אל תוך הלילה. 
רמי יהושוע ומאיר יצחק הלוי
רמי יהושוע ומאיר יצחק הלוי
  • המיליארדר ומייסד חברת התוכנה "צ'ק פוינט", גיל שוייד, הגיע לאירוע השנתי של עמותת עלם למען בני נוער במצב סיכון ובמצוקה בישראל, שנערך באולם סמולארש באוניברסיטת תל אביב. הפעם שוייד לא הגיע לבד אלא עם בת זוגו,עורכת הדין הבכירה מיטל דנינו, שהציגה איתו זוגיות יציבה. באירוע הוענק לשוויד אות 'יקיר עלם' על תרומתו לפרויקטים של העמותה. על החלק האמנותי של האירוע הופקדו שמעון בוסקילה ושירי מימון. עוד נכחו באירוע: נשיאת העמותה, נאווה ברק, יו"ר העמותה, שלמה ינאי, רוני פוקס, יו"ר אסם, דן פרופר ורעייתו סוזי, מנכ"ל אפריקה ישראל, אבי מוטולה, מנכ"ל כאל, דורון ספיר, מושיק ועירית תאומים ועוד בכירים. 

גיל שווד מיסד ומנכל צק פוינטי ובת זוגתו עוד מיטל ד
גיל שוויד ומיטל דנינו
  • הקוקטייל השנתי של קרן האיידס שהוקמה על ידי חברת האיפור מאק נערך במרכז עינב בתל אביב, ובמהלכו הוקרן הסרט "זה לא נגמר", של אנדרו ג'נקס. אל האירוע הגיעו בכירי קבוצת אסתי לאודר, וביניהם מנכ"ל קבוצת אסתי לאודר, אורן רווח, איתי זמיר, מנכ"ל אסתי לאודר ישראל, אלי גיספן ועוד. מי שבלטה במיוחד היא לי לוי, בת הזוג החדשה של השחקן יהודה לוי שהגיעה להתמנגל עם בכירי החברה.

אלי גספאו ואורן רווח
אלי גספאו ואורן רווח
  • עמותת אנוש ערכה אמש את ערב ההתרמה השנתי שלה למען בריאות הנפש במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב בו הופיע הזמר שלומי שבת. את האירוע הנחתה נשיאת העמותה, צופית גרנט. הגיעו לתרום: ראומה וייצמן, שאול ונאווה יהלום, רון חולדאי, מנכ"ל מליסרון אבי לוי ורעייתו אילנית ועוד.

צופית גרנט ושאול יהלום
צופית גרנט ושאול יהלום

ראומה וייצמן וד''ר הלה הדס
ראומה וייצמן וד''ר הלה הדס
  • אל ערב ההתרמה של בית הילדים ע"ש צב"ע, בית לילדים בסיכון, שנערך בהאנגר 11 בנמל תל אביב, הגיעו בכירי הקהילה העסקית. את החלק הקולינרי של האירוע תרמה רונית ברונפמן, הבעלים של קייטרינג מזל טלה. תורם מרכזי נוסף היה איש העסקים נועם לניר ואשתו טלי, מנכ"ל אקסלנס נשואה, עוזי דנינו, מנכ"לית הבנק הבינלאומי, סמדר ברגר צדיק ועוד בכירים. 

נועם לניר ואשתו טלי , רונית ברונפמן, יהודה
נועם לניר ואשתו טלי, רונית ברונפמן, יהודה

מנות קטנות:

רינת קאירי בת ה-39 מונתה לסמנכ"לית מותג הנעליים והאביזרים Charles & Keith. 

רינת קאירי
רינת קאירי

מנהלת השיווק של קלאב מד, קייט אמסלם, השיקה את עונת הגלישה של הרשת במסעדת אריא. על הארוחה ניצח שף המקום גיא גמזו.

קייט אמסלם  וגיא גמזו  באריא.
קייט אמסלם וגיא גמזו באריא.

ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאים ערך את הכנס השנתי שלו אליו הגיעו בכירי האדריכלים והמהנדסים בארץ. נכחו, כמובן, בכירי הארגון וביניהם יו"ר הארגון, שמואל אנגל, מנכ"ל הארגון, עו"ד ליאור בר און ועוד. אורח אחד שהבריז היה השר נפתלי בנט, שעל פי אנשי הארגון היה אמור להשתתף בכנס.

 פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il